У Вінниці планують закупити 10 машинокомплектів кузовів для нових тролейбусів “VinLine”. ТЕНДЕР

14:07
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Оновлено: 28 Січня 2022, в 13:09

У Вінниці планують придбати десять машинокомплектів кузовів тролейбуса для нових “VinLine” очікуваною вартістю 50 мільйонів гривень. У разі успішної тендерної закупівлі кузови мають поставити з 15 квітня по 31 грудня 2022 року.

Як повідомляється у тендерній документації, замовником є Вінницька транспортна компанія.

Вказується, що до машинокомплектів кузовів висуваються, зокрема, визначені вимоги. Машинокомплекти мають бути призначені для виробництва тролейбусів довжиною 12 метрів, пристосованих для обслуговування осіб з обмеженою рухомістю та мають бути новими.

Як пояснив директор ВТЕ Михайло Луценко, в компанії за допомогою машинокомплектів планують випустити два тролейбуси “VinLine” з автономним ходом та п’ять – зі звичайним. Три машинокомплекти планують залишити “на запас”.

Машинокомплекти мають бути виготовленими у 2022 році та включати: кузов тролейбуса, передню вісь з підвіскою та гальмами, ведучий міст з підвіскою та гальмами, тяговий двигун та карданний вал з деталями кріплення. Також згадується дисплей бортового комп’ютера.

Кузов має бути з антикорозійним покриттям. Система керування дверима має забезпечувати захист пасажирів від защемлення, блокування руху тролейбуса при відчинених дверях з можливістю її відключення в аварійних випадках та блокування відчинення дверей при швидкості понад 5 км/год.

Поставка машинокомплекту має передбачати встановлення 37 місць для сидіння, а максимальна пасажиромісткість має бути не менше 80 пасажирів.

Крім того, в комплекті кузова має бути відкидний пандус для заїзду/виїзду пасажирів у колісних кріслах.

Очікувана вартість тендерної закупівлі – 50 мільйонів гривень. В разі успішної закупівлі машинокомплекти кузова з низькою підлогою мають бути поставлені з 15 квітня по 31 грудня 2022 року.

Також ВТК планує закупити десять комплектів зарядного пристрою для тягових батарей міського електричного транспорту (а саме – для запланованих “VinLine”) очікуваною вартістю 7 мільйонів гривень. Зарядні пристрої повинні бути новими, 2021-2022 років виготовлення.

Вони мають бути адаптованими до експлуатації у складі тролейбусів PTS 12 (на основі яких створюють тролейбуси “VinLine”).

Комплекти зарядного пристрою для тягових батарей міського електричного транспорту з системою керування процесами заряджання, у разі успішної тендерної закупівлі, мають бути поставлені з 15 квітня по 31 грудня 2022 року.

Фото – Вінницька міська рада