Вінниця очікує нову партію швейцарських трамваїв наступного року: як вони виглядатимуть всередині

16:28
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Трамваї швейцарської марки “Tram 2000” у рамках проєкту “Цюрихські трамваї” Вінниця може отримати вже наступного року. Як вони будуть виглядати не лише ззовні, а й всередині – показав вінницький міський голова на своїй фейсбук-сторінці.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці вінницький міський голова, Сергій Моргунов, зараз вінницька делегація перебуває з робочим візитом у Цюриху (Швейцарія), де обговорюються питання підготовки до постачання трамваїв з Цюриха до Вінниці наступного року.

На першому етапі в період 2006-2011 років Вінниця отримала 116 вагонів, а вже зараз розпочався другий етап співпраці Вінниці з Цюрихом, де Вінниця очікує постачання нової партії швейцарських трамваїв – 35 вагонів “Tram 2000”.

 

 

 

 

Спілкувались з заступником мера Цюріха, який курує транспортний напрям, Міхаелем Баумером. А у трамвайному депо нашу делегацію зустріли директор транспортної компанії VBZ Марко Люті, технічний віцедиректор VBZ Кристоф Рютиманн, керівник відділу управління трамваями VBZ Маркус Ульман, менеджер проекта VBZ Гвендолін Левассер, керівник проектів SECO Ален Гейгер, швейцарський консультант Урс Томан.
Тим часом делегація у складі швейцарських консультантів та представників SECO перебуває у Вінниці.
Вдячний партнерам за професіональний та прагматичний підхід. Упевнений, що друга фаза нашого співробітництва буде успішною. Муніципальний транспорт Вінниці розвиватиметься далі. – зазначив у своєму дописі міський голова.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Увесь громадський транспорт Вінниці хочуть замінити на електробуси, машини на газу, трамваї та тролейбуси

Читайте також: Tram2000: Вінниця домовилася про чергову партію трамваїв з Цюріха

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.