Травневий карантин: як Вінниця зустрічає останній місяць весни. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Тепла весняна погода – мабуть, найпотужніша “зброя” проти карантину. Людям все складніше витримувати тривалі заборони та змусити себе лишатися в чотирьох стінах, особливо коли природа саме зараз розцвітає. 

Тож останніми днями на вулицях значно побільшало людей, які вдягають все яскравіший одяг та оригінальні захисні маски, все частіше сідають на велосипеди, самокати і скейти, все більше любуються і фотографуються біля розквітлих сакур, магнолій та бузку.

Ми вирішили також вийти на вулицю і подивитися, як живе Вінниця на карантині на зламі квітня і травня, коли стовпчик термометра все  ближче підходить до позначки 20 градусів, дерева зеленіють і буяють барвами.

 

Мода на карантині

Тривала прохолода все ж поступилася “законному” весняному теплу, і особливо в останні дні вінничани – переважно молодь – “висипали” на вулиці, намагаючись виглядати все більш яскраво, привабливо та елегантно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місто розквітло

Саме ці дні – найкращі для споглядання численних розквітлих дерев, які грають різними барвами по всьому середмістю Вінниці та не лише. Бузок, сакури, магнолії та тюльпани зараз притягують десятки і сотні містян, ігнорувати таку красу – практично неможливо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Велосипеди перемагають

Мабуть, навіть найбільший велоскептик не зможе проігнорувати той факт, що з приходом карантину на вулицях міста стало в рази більше велосипедів та іншого двоколісного транспорту. Чоловіки та жінки, діти, люди різного віку та соціального статусу – все більше вінничан пересідають на велосипеди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бізнес не радий

На фоні всього цього весняного свята життя, дисонують зачинені крамниці, салони, ресторани та кав’ярні. Місто продовжує нести багатомільйонні втрати, рятуючись від хвороби.

 

 

 

 

 

 

 

 

А базари відкрили

Водночас міські ринки з четверга відновили свою роботу (хоч і в обмежені години), і відразу зібрали черги охочих купити свіжого м’яса, риби, та місцевих овочів, а не македонської капусти та албанських огірків.

На вході до ринків намагаються здійснювати контроль і температурний скринінг, проте як видно, “на радощах” дехто все ж ігнорує заходи безпеки і, до прикладу, не носить маски, або ж носить їх неправильно.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже хочеться сподіватися, що прогулянки вінничан квітучим містом не погіршать епідемічну ситуацію і невдовзі ми вже зможемо насолоджуватися життям на повну та “легально”.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: У Центральному парку Вінниці розквітли 40 тисяч тюльпанів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Весна перемагає: у Вінниці розцвіли сакури. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Квіти любові та вишуканості: у Вінниці розцвіли магнолії. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Чи подолали пік: поширення коронавірусу на Вінниччині в динаміці та графіках

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.