Кількість куплених абонементів вінницького велопрокату за час карантину зросла втричі

15:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Від початку сезону муніципальний вінницький велопрокат NextBike продав утричі більше абонементів на катання на орендованих двоколісних. Загальна кількість велосипедистів на вулицях міста зросла “в геометричній прогресії” – щонайменше у 4-5 разів.

Про це повідомив Vежі представник компанії NextBike у Вінниці Олександр Царевський. За даними пана Олександра, через карантин у вінницьких станціях “Некстбайку” кардинально змінився трафік.

Якщо минулого року працювали вузи, залізничний, автовокзали, то були певні напрямки руху. Зранку народ їхав на Вишеньку, Урожай (наприклад, молодь в університет) або добирався з Академічного до Студентського, то зараз станції там практично порожні – зазначає представник компанії.

За особистими спостереженнями Царевського, вінничани почали більше використовувати велосипеди як засіб пересування, а не активного відпочинку. Жителі міста починають свідомо планувати свої маршрути Вінницею, виходячи з того, що їхнім транспортом буде двоколісний.

За словами Царевського, якщо раніше кількість велосипедистів на вулицях міста збільшувалась поступово, то наразі загальна кількість велосипедистів зросла “в геометричній прогресії”, щонайменше в чотири-п’ять разів.

Зараз почали діставати з балконів байки, які не їздили умовних 20 років та приводити їх до ладу. Збільшились продажі нових велосипедів. Починають брати більше гравійників, “сіті”, гібридних байків – розповідає Царевський.

При цьому, Царевський підкреслює, що досить багато нових велосипедистів порушують правила руху та є неуважними на дорозі.

Нагадаємо, цьогоріч через коронавірус вінницький велопрокат “Nextbike” розпочав роботу майже на два тижні раніше, аніж це планувалося. Вже 19 березня усі 120 велосипедів вивезли на станції. На станціях велосипеди обробляють двічі на день спеціальним дезінфікуючим розчином.

Фото з архіву

Читайте також: 80 нових “некстбайків”, п’ять тролейбусів VinLine та новий фестиваль: які проекти планує міська влада на 2020 рік

Читайте також: Вінниця – місто велосипедів: як не вінничанка знайомилася з велорухом та випробовувала місцеві велодоріжки. ФОТО

Читайте також: Велосипедом на роботу: у Вінниці набирає обертів “ВелоСлужбовець” челендж. ФОТО

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.