Втрати бюджету Вінниці через коронавірус можуть сягнути 370 мільйонів. ВІДЕО

12:17
Автор: admin
Become a Patron!

Втрати міського бюджету від епідемії коронавірусу та карантинних заходів, а також у зв’язку з можливими змінами до державного бюджету,  можуть сягнути 370 мільйонів гривень у 2020 році. 

Про це сьогодні, під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. З його слів, ці кошти мають перенаправити з будівництва капітальних об’єктів.

– Якщо будуть внесені відповідні зміни до державного бюджету, якщо частина видатків буде знята з місцевих бюджетів і буде скорочення надходжень власних і закріплених доходів, по песимістичним розрахункам втрати міського бюджету Вінниці можуть складати до 370 мільйонів гривень за рік, – сказав міський голова.

За його словами, в такому разі місто буде скорочувати капітальні видатки, поточні видатки і “це достатньо серйозний виклик”, наголосив Сергій Моргунов.

– Наше завдання в першу чергу забезпечити захищені видатки. Це зарплати вчителям, працівникам бюджетної сфери, дотації комунальним підприємствам, таким як Вінницька транспортна компанія.

Нагадаємо, що наприкінці березня Очільники міст України звернулися до керівництва держави через зміни до податкового законодавства, пов’язаних з поширенням COVID-2019. Міські голови переймаються, що це позбавить їхні громади необхідних фінансових ресурсів

Зазначимо, що станом на сьогодні на території Вінницької області зареєстровано вже 61 випадок захворювання на коронавірусну хворобу. 

Читайте також: “Ми будемо на межі банкрутства”: як виживають вінницькі ресторатори в умовах карантину

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.