У Центральному парку Вінниці розквітли 40 тисяч тюльпанів. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Після сакур і магнолій у Вінниці розквітло 40 тисяч тюльпанів. Минулого року ці квіти привезли з Нідерландів, а цього року вони прикрасили центральну алею парку фіолетовим, рожевим, жовтим і білим кольорами. 

Ігор Любовський, директор КП “Вінницязеленбуд”, розповів, що 40 тисяч тюльпанів для Центрального парку міста не так вже й багато, тож надалі там планують висаджувати по 20 тисяч квітів щороку. З його слів, ці квіти обрали через “широкий кольоровий спектр”, а через таку їхню кількість у Вінниці планують влаштувати фестиваль “Фанфан Тюльпан”.

 

Ігор Любовський поділився, що цей фестиваль хотіли провести вже цієї весни, тому дуже довго і ретельно готуватися. Це мав бути масштабний культурно-мистецький захід з тематичними фотолокаціями, виставками, різноманітними квестами та майстер-класами по догляду за квітами. А родзинкою фестивалю мав стати великий ярмарок тюльпанів від підприємців з різних куточків України.

Зі слів Ігоря Любовського, пандемія коронавірусу і карантин зробили свої корективи, тож “Фанфан Тюльпан”, який мав стати ще однією родзинкою Вінниці, перенесли на наступний рік.

 

Наразі ж помилуватися цими красенями практично неможливо, адже через карантин Центральний парк міста закрили для відвідувачів. Вхід – тільки по одному і тільки для вигулу собак. Тож для того, щоб цю красу змогло побачити якомога більше вінничан, наша Ольга Мірошниченко сходила в парк і зробила чудові фото 40 тисяч тюльпанів.

Крім того Ігор Любовський зазначив, що без свята квітів цього року місто не залишиться: восени “Вінницязеленбуд” планує висадити в парку хризантеми й влаштувати там тематичний захід.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Квіти любові та вишуканості: у Вінниці розцвіли магнолії. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Весна перемагає: у Вінниці розцвіли сакури. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Білі, рожеві, жовті та фіолетові: “Вінницязеленбуд” планує закупити 40 тисяч тюльпанів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.