«СтопВірус»: медики Калинівської лікарні отримали захисне спорядження від благодійників. ФОТО

7:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький благодійний фонд «СтопВірус» направив допомогу Калинівській центральній районній лікарні. Медики закладу отримали захисні костюми, респіратори, маски, щитки для захисту обличчя тощо. 

Станом на понеділок, 13 квітня, у Калинівці 34 людини захворіли на COVID-19. Таким чином районний центр посідає друге місце в області по інфікуванню. Враховуючи стрімке збільшення інфікованих осіб, представники фонду «СтопВірус» вирішили терміново направити до калинівської лікарні партію необхідних засобів захисту для медичного персоналу, повідомляє Вінницька міська рада.

 

У понеділок, 13 квітня, до Калинівської центральної районної лікарні від «СтопВірус» привезли 250 захисних костюмів, 50 щитків захисту для обличчя, 500 одноразових масок, 100 респіраторів, 100 пар бахіл, 25 комплектів постільної білизни, два оприскувачі та дезінфікуючий засіб «Полідез».

– Ми передали від ініціативи «СтопВірус» ряд захисних засобів, які дуже важливі для лікарні. Така допомога постійно формується представниками нашого фонду і відправляється на райони Вінниччини за підтримки бізнесу, небайдужих вінничан. Намагаємося швидко передавати на ті установи, які цього найбільше потребують. Ми знаємо, що сьогодні Калинівка вкрай потребує такої допомоги й вона для них є важливою, – розповів голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський.

За словами заступниці головного лікаря з медичної частини калинівської ЦРЛ Світлани Дідур, щодоби медики закладу використовують 40-45 комплектів засобів індивідуального захисту. В середньому лікарня має забезпечення на два тижні. Найбільше потребують респіраторів третього ступеня захисту.

– Насправді населення нервується щодо ситуації, яка склалася в районній центральній лікарні. У нас дуже багато захворілих лікарів на коронавірус. А ми потребуємо засобів індивідуального захисту, адже лише одна зміна бригади швидкої використовує 20 костюмів захисту, – зазначила фельдшерка Наталія Поліщук, яка працює в бригаді швидкої допомоги.

 

До речі, калинівська лікарня вже не вперше отримує допомогу від фонду. Ще наприкінці березня «СтопВірус» передав близько 200 масок-респіраторів для лікарів.

Долучитися до благодійного збору коштів на потреби медичної галузі можуть усі охочі. Щодня ФГ «Подільська громада» на своїй сторінці у Facebook повідомляє про суму зібраних коштів та благодійників.

Рахунки для внесків:

Благодійна організація Благодійний фонд  «Подільська громада»,

Код ЄДРПОУ 35904183,

UA103026890000026003055353304

ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)

А також:

р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)

Фото з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: У калинівській лікарні відремонтували інфекційне відділення. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: “СтопВірус”: до лікарень Вінниччині закупили маски, респіратори та експрес-тести. ФОТО

Читайте також: 20 днів від першого випадку COVID-19 на Вінниччині: як це виглядає на графіку

Читайте також: У 79 медпрацівників на Вінниччині виявлено коронавірус

Читайте також: На Вінниччині вже 194 хворих на коронавірус

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.