20 днів від першого випадку COVID-19 на Вінниччині: як це виглядає на графіку

15:15
Автор: Vежа

25 березня, вже коли COVID-19 ширився західними областями країни, на Вінниччині було зафіксовано перший випадок коронавірусної хвороби. З того моменту кількість офіційно зафіксованих випадків в нашій області сягнула майже двох сотень. 

На щастя, поки Вінниччина не має жодного летального випадку внаслідок коронавірусу – будемо сподіватися, що ця тенденція збережеться. Крім того вже вісім пацієнтів на Вінниччині одужали після інфікування COVID-19.

Різні країни публікують свої вражаючі графіки зростання захворюваності, демонструючи експонентне зростання кількості інфікованих. Досягнувши піку, зрештою епідемія починає йти на спад.

Ми зібрали всі офіційні дані, оприлюднені органами влади за кожен день з моменту виявлення першого випадку на Вінниччині та створили графік поширення коронавірусу у Вінницькій області. Подивившись на нього, можна зробити висновок, що піку ми ще, вочевидь, не досягли.

Нагадаємо, що станом на сьогодні на території Вінницької області зафіксовано 194 випадки захворювання на COVID-19.

Детальна інформація по районах області з накладанням даних на карту щодня оновлюється у нашій спеціальній публікації за цим посиланням. 

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.