“СтопВірус”: до лікарень Вінниччини закупили маски, респіратори та експрес-тести. ФОТО

12:53
Автор: Олеся Яненко

Оновлено: 22 Квітня 2020, в 12:05

У Вінниці за гроші спецфонду “СтопВірус” на потреби лікарень закупили маски, експрес-тести та респіратори.

Як ідеться на сайті Вінницької міськради, 27 березня, у рамках ініціативи до Вінницької Центральної районної клінічної лікарні та Калинівської центрально районної  лікарні передали низку медичних засобів.

Між цими закладами розподілять 30 000 одноразових масок, 300 експрес-тестів та 300 респіраторів FFP3.

Вінницький спецфонд «СтопВірус» був створений на базі благодійного фонду «Подільська громада» та покликаний збирати гроші на купілю необхідних матеріалів для боротьби з коронавірусом у місті та області.

За словами міського голови Вінниці Сергія Моргунова, в першу чергу зібрані кошти фонду підуть на потребу лікарням, які визначені базовими для лікування хворих на коронавірус.

Голова наглядової ради БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський зауважив, що зараз команда фонду в активних пошуках лабораторного обладнання для проведення ПЛР-тестів на виявлення коронавірусної інфекції.

Крім того, як повідомив сьогодні голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, “сьогодні вночі отримали чергову партію предметів для забезпечення медичного персоналу області:

▪️медичні костюми біозахисту – 1280 штук.
▪️медичні рукавички – близько 240 тисяч пар.
▪️медичні респіратори різних типів, в тому числі N95 для «червоної зони» та N99 (посилений) загальною кількістю близько 10 тисяч штук.

Крім того, фільтри вірусо-бактеріальні одноразового використання, трубки ендотрахеальні, контури дихальні багаторазового використання і одноразові, та інші медичні вироби. Чекаємо чергову партію ПРЛ-тестів”.

Нагадаємо, що менш ніж за тиждень існування фонду на його рахунок надійшло майже 1,5 мільйона гривень. Серед перших речей, які планували купити – апарат для точної діагностики коронавірусу. Станом на 10 годину ранку 30 березня на рахунку фонду зібрано 2 000 541 гривень.

Зробити внесок до спецфонду може будь-хто з бажаючих, перерахувавши кошти на один з цих рахунків:

Реквізити

Благодійна організація Благодійний фонд  «Подільська громада»,

Код ЄДРПОУ 35904183,

UA103026890000026003055353304

ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)

Або

р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)

Окрім цього, вчора президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні повідомив, що в Україну з Китаю було доставлено 300 тисяч спеціальних респіраторів та 35 тисяч захисних костюмів для лікарів, військових та поліцейських, а також два мільйони масок для населення. За словами президента, вантаж буде розподілений між регіонами країни.

Стежити за актуальними новинами стосовно епідемії коронавірусу на Вінниччині можна на нашому сайті ТУТ.

Фото – ВМР

Читайте також: Вінницькі волонтери на 3D принтерах створюють захисні щитки для медиків

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.