У калинівській лікарні відремонтували інфекційне відділення. ФОТО, ВІДЕО

7:49
Автор: Vежа

У калинівській центральній районній лікарні завершили будівництво інфекційного відділення з боксованими палатами. 

На сайті Калинівської районної ради повідомляють, що нове відділення має чотири бокси з окремими входами, одну палату-напівбокс та ще 9 палат, у кожній з яких зможуть перебувати двоє хворих. Кожна палата оснащена окремим санвузлом з душовою.

 

– Відремонтована електромережа, відремонтовано водопостачання, окреме водовідведення. Все готове для того, щоб приймати хворих, – розповіла заступниця головного лікаря з медичної частини Світлана Дідур. – Усі медичні працівники, які приходять на роботу, в першу чергу повинні пройти санітарну обробку. Тобто, вони мають прийти, прийняти душ, одягнути спецодяг й приступити до роботи. Тому санітарна кімната розташована біля входу в інфекційне відділення, щоб дотримуватись усіх відповідних норм.

 

Усі чотири інфекційні бокси мають окремі входи. Таким чином ті хворі, які прибуватимуть на лікування на “швидкій”, потраплять через окремі входи, а не ті, якими користуються інші пацієнти та лікарі.

– У відділенні у нас також є один напівбокс, – продовжує Світлана Дідур. – Він від бокса відрізняється тим, що тут немає окремого входу. Але є “передбоксник”. У цьому “передбокснику” медичний персонал може змінити медичний халат, зайти до хворого, оглянути. Потім вийти, зняти халат, одягнути чистий та вийти працювати у відділення.

Також відремонтували дев’ять палат. У кожній з них зможуть перебувати двоє хворих. В цих палатах теж є санітарні кімнати. Облаштували також окрему кімнату матері та дитини.

 

Ремонт інфекційного був запланований вже давно і проводився поступово, по мірі можливостей. Проте, враховуючи пандемію поширення коронавірусної хвороби та перші спалахи в Україні, зосередили всі свої сили та засоби на прискорення процесу завершення ремонтних робіт.

Додають, що будівельники понад два тижні працювали на об’єкті понад 12 годин щодня без вихідних. Благодійники та меценати також допомагали у будівництві фінансово та постачали продукти для харчування працівників.

 

Як раніше повідомляла Вінницька ОДА, в цій лікарні будуть готові 25 інфекційних ліжок. З них чотири це боксовані палати, дві – напівбоксовані палати, решта – стандартні інфекційні ліжка.

Додамо, що станом на неділю, 12 квітня, у Калинівському районі було 34 випадки захворювання коронавірусною інфекцією. З них 26 – медичні працівники.

Фото с сайту Калинівської районної ради

Читайте також: У Калинівському районі зафіксовано 34 випадки захворювання COVID-19, -РДА

Читайте також: На Вінниччині підтверджено 174 випадки COVID-19

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.