Стімпанк, війна і дирижаблі: у Вінниці презентують фантастичний детектив про Леобург

14:13
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Українська письменниця Ірина Грабовська презентує у Вінниці  фантастичний детектив “Остання обитель бунтарства”.

В анонсі заходу йдеться, що “Остання обитель бунтарства” – це детектив, який вийшов друком цього року, і один з небагатьох творів у жанрі стімпанк в українській літературі.

З анотації до книги відомо, що історія відбувається у місті вчених і винахідників – Леобурзі, у паралельному світі, де правлять могутні імперії: Британська, Російська, Австро-Боснійська і Японська. Мир там хисткий та ілюзорний, а над континентом знову літає примара великої війни.

Отримати в спадок будинок – чим не мрія? Особливо якщо це справжній старовинний маєток, більше схожий на палац. От тільки не все з тим дарунком так безхмарно: дядько, який заповів Данилові своє майно, зник безвісти, а будиночок виявився з секретом. Обстежуючи нову домівку, Данило знагла провалився в чудернацьке місце, де в небі літають дирижаблі, по місту їздять монорельси, а хатню роботу виконують дивовижні парові машини. Що це – неймовірний сон чи паралельний стімпанк-світ?

Презентація “Останньої обителі бунтарства” відбудеться 10 листопада в книгарні “Буква”, (площа Гагаріна, 2; перший поверх ЦУМу). Початок – о 13:00.

Ірина Грабовська – українська письменниця і блогерка, у минулому – журналістка і перекладачка. Писала сценарії для комп’ютерних ігор. Співавторка військового бестселеру-хроніки “У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту” (під псевдонімом Анастасія Воронова). Веде блоги присвячені письменництву у “Facebook” і “Telegram”.

Стімпанк (англ. steam “пара” + punk “протест, конфлікт”) – підвид фантастики, дія якого відбувається у світі, де широко використовуються технології парових машин, що замінюють електроніку (джерело – uk.wikipedia.org).

Фото – з офіційної сторінки заходу у Фейсбук
Ілюстративне фото – instagram.com
 

Читайте також: “День Химер” на Хеловін: за рік існування вінницьке видавництво стало рекордсменом в Україні. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.