Сили оборони України встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі у Миколаївській області.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь”.
Йдеться, що внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій.
Наразі відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони.
Ми не зупиняємося! Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя! – зазначено у дописі.
Фото та відео – “Південь”
Дякуємо!
Тепер редактори знають.