“Стадіон” і “п’ять питань”: кандидати в мери Вінниці Борзов і Устінова хочуть дебатів перед виборами

21:17
Автор: Андрій Качор

З наближенням дня голосування, кандидати на головну посаду у Вінниці активізувалися і прагнуть “очної ставки” з конкурентами.

Так, кандидат від “Слуги народу” на мера Вінниці, голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та кандидатка на посаду міського голови Олександра Устінова від “Голосу” вже заявили про свою готовність взяти участь в дебатах.

Сьогодні, Сергій Борзов на своїй сторінці повідомив, що готовий взяти участь у дебатах, якщо потрапить до другого туру.

 – Хочеться сказати: «Стадіон, так стадіон». Але, на жаль, у Вінниці немає нормального стадіону, – написав голова ОДА і кандидат в мери Вінниці.

Ініціативу з дебатами відразу підхопила народна депутатка і кандидатка на посаду міського голови Вінниці Олександра Устінова. Вона запропонувала дебати з нею самому голові ОДА Сергію Борзову.

“Шановний пане Сергій Борзов, запрошую вас на дебати перед першим туром, щоб вінничанам було легше визначитися.

Принагідно пропоную «опитування» на 5 питань для вінничан під час дебатів:

1. Чи підтримуєте ви виділення чиновниками з приватними будинками самим собі квартир в центрі Києва з їх наступною приватизацією?

2. Чи підтримуєте ви призначення на керівні посади в регіоні чиновників за принципом «кум-сват-брат-чоловік»?

3. Чи підтримуєте ви незаконне виділення землі в центрі Вінниці чиновникам?

4. Чи підтримуєте ви незаконне зведення ресторанів без дозволів навколо фонтану?

5. Чи мають люди, які працювали за Порошенко на керівних посадах і були звільнені після гучних корупційних скандалів, обіймати керівні посади за Зеленського?

Щиро сподіваюся, що ви перестанете ігнорувати дебати на місцевих та національних телеканалах, куди вам важко навіть скайпом включитися. Можна без стадіонів, просто в студії, вінничанам достатньо буде”, – написала Устінова.

Нагадаємо, що днями відбувся ефір програми “Зворотний відлік. Місцеві” на “Суспільному”, куди були запрошені основні кандидати на виборах у Вінниці. До студії також був запрошений Сергій Борзов або інший представник “Слуги народу”.

Проте ніхто від президентської партії не зміг взяти участі в дискусії, а за тим відмовилися і від скайп-включення в студії.

Зазначимо, що згідно з останніми соцдослідженнями, оприлюдненими соціологічною групою “Рейтинг”, вибори міського голови Вінниці найпевніше відбудуться в один тур.

Так, серед кандидатів на мера Вінниці лідером є Сергій Моргунов, якого готові підтримати 72,9% тих, хто визначився та має намір взяти участь у виборах.

Рейтинг інших кандидатів такий: за Сергія Борзова – 5,8%, Віктора Бронюка – 4,8%, Сергія Кудлаєнка – 3,8%, Володимира Продивуса – 3,0. Рейтинг інших кандидатів – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько 11%.

Моделювання другого туру мерських виборів показало, що за умови виходу до нього Сергій Моргунова та інших потенційних кандидатів, чинний мер отримав би перемогу. А саме у парі з Сергієм Борзовим з результатом – 77% проти 9%, у парі з В.Бронюком – 76% проти 10%, у парі з А.Гижком – 78% проти 7%, у парі з С. Кудлаєнком – 78% проти 8%.

Читайте також: Кандидати в округах: хто та в яких районах Вінниці балотується в депутати міської ради

Читайте також: Хто балотується до Вінницької обласної ради: повний перелік кандидатів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.