Кандидати в округах: хто та в яких районах Вінниці балотується в депутати міської ради

20:49
Автор: Андрій Качор

Оновлено: 25 Жовтня 2020, в 18:33

Цього року на виборах до Вінницької міської ради балотується 733 кандидати та кандидатки від 18 політичних партій. 

25 жовтня вперше обиратимуть кандидатів в депутати міськради за частково відкритими списками. Так, у кожному з шести округів, на які розподілена Вінниця, у бюлетені, в якому ми обиратимемо місцеву раду, потрібно буде поставити відразу дві позначки. Одну – за партію якій ви симпатизуєте, другу – за конкретного кандидата з переліку, який партія пропонує на конкретному окрузі.

Пізніше, підсумувавши загальний результат партії, який вона здобула у Вінниці, до міської ради від неї потраплять ті кандидати, які отримали найбільше голосів виборців. Раніше ж мандати отримували ті, хто мав вищий номер у виборчому списку. Цього ж разу порядкові номери у виборчих списках значення не мають, окрім першого номеру списку: кандидат, який стоїть на чолі списку, автоматично потрапляє в раду, якщо партія долає в місті прохідний бар’єр.

Загалом у день голосування виборці Вінниці отримають чотири бюлетені: один для голосування за кандидатів на посаду Вінницького міського голови, інший – для голосування за кандидатів в депутати Вінницької міської ради, третій – для голосування за кандидатів до Вінницької обласної ради і четвертий – для обрання депутатів у районну раду Вінницького району.

Станом на сьогодні реєстрація всіх кандидатів завершена і наразі у Вінниці на посаду міського голови балотуються 13 кандидатів, а 18 партій висунули сукупно 733 кандидати в депутати у шести округах, які змагатимуться за 54 місця у міській раді. Таким чином “конкурс” на одне місце у міській раді складає 13,5 претендентів на один мандат.

Сьогодні на Vежі – перелік усіх кандидатів з розподілом по округах, які балотуються від першого по шостий округ включно.

В короткому описі меж кожного округу лише приблизне районування округів. Аби дізнатися всі адреси, які входять до того чи іншого округу – натискайте кнопку “Повний список округу” (функція може бути недоступною з мобільного, але завжди доступна з ноутбуків та стаціонарних ПК)

Округ 1

Вишенька, Слов’янка, Пирогова, Академічний.

Повний список адрес округу №1

вул.Василя Порика: 27, 31;

вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 4, 6–8, 9А, 10, 11 к.ГУРТ, 12–14;

вул.Келецька: 45Б к.1–45Б к.2, 51А, 59, 60, 63–64/47А, 75, 77, 78А–78Б; 79–81, 83–95, 98 к.ГУРТ–99Б, 100 к.ГУРТ, 101, 102А к.ГУРТ,103–106, 108–117;

вул.Миколи Ващука: 23–39, 41–43

вул.Андрія Первозванного: 2–6, 14–26, 30–58А, 60–80;

 просп.Юності: 10/23к.ГУРТ, 12 к.ГУРТ, 14 к.ГУРТ, 20/73,  22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40–45, 46/28–67, 69–73, 75–83; пров.1-й Юності, пров.2-й Юності, проїзд Юності

 просп.Космонавтів: 42, 44, 46, 50–55, 58–79;

 вул.600-річчя: 42–50, 52, 54, 58–78, 80

вул.Заболотного, вул.Зелена,

вул.Тараса Шевченка: 48–56, 59–78; тупик Тараса Шевченка

 пров.Дальній, пров.Інститутський, пров.Середній

вул. Агатангела Кримського: 57–59; пров.Агатангела Кримського,

вул.Л.Ратушної: 77, 79А–79Б, 83, 85, 87–156;

вул.Л.Чайкіної, пров.Миколи Амосова, вул.Академіка Павлова, вул.Костянтина Василенка,

вул.Польова

вул.Дачна, пров.Дачний,

вул.Пирогова: 84–84А, 86, 88, 89Б–90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109–109А, 110, 111–111А, 112–115А, 116А,117–129, 130–130А, 131, 132–132А, 133А, 136–148, 149–360А

м.Вінниця – вул.Абрикосова, вул.Бориса Грінченка, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Вишневського, вул.Гійома Боплана, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Івана Мазепи, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Лева Семполовського, вул.Оксамитова, вул.Олеся Гончара, вул.Подільська, вул.Помаранчева, вул.Святошинська, вул.Сергія Параджанова, вул.Щаслива, пров.Козацький, пров.Помаранчевий, пров.1-й Бориса Грінченка, пров.1-й Вишневського, пров.1-й Дружби, пров.1-й Корольова, пров.1-й Святошинський, пров.2-й Бориса Грінченка, пров.2-й Вишневського, пров.2-й Дружби, пров.2-й Корольова, пров.2-й Святошинський, пров.3-й Вишневського, пров.3-й Корольова, проїзд Гідротехнічний, проїзд Західний, проїзд Ромашковий, проїзд Росинковий, проїзд 1-й Автомобілістів, проїзд 1-й Гідротехнічний, проїзд 1-й Зірковий, проїзд 1-й Рембудівський, проїзд 2-й Автомобілістів, проїзд 2-й Зірковий, проїзд 2-й Рембудівський, проїзд 2-й Святошинський, проїзд 3-й Автомобілістів, проїзд 3-й Зірковий, проїзд 3-й Рембудівський, проїзд 4-й Автомобілістів, проїзд 4-й Зірковий, проїзд 5-й Автомобілістів, проїзд 5-й Зірковий, проїзд 6-й Зірковий, проїзд 7-й Автомобілістів, тупик Абрикосовий, тупик Святошинський, СТОВ Ромашка масиву ’Пирогова-2

м.Вінниця – вул.Гніванське шосе, вул.Гранична, вул.Лірницька, вул.Миколаївська, вул.Тимофіївська, вул.Шкуринецька, пров.Академічний, пров.Архітектурний, пров.Енергетичний, пров.Затишний, пров.Інтелігентний, пров.Мистецький, пров.1-й Гніванське шосе, пров.2-й Аріадни Стебельської, пров.2-й Гніванське шосе, пров.3-й Василя Стефаника, пров.3-й Гніванське шосе, пров.4-й Василя Стефаника, пров.4-й Гніванське шосе, пров.5-й Гніванське шосе

м.Вінниця – вул.Академічна, вул.Вишенька, вул.Квітнева, вул.Сонячна, вул.Я.Мудрого, пров.Вишенька, пров.Квітневий, пров.Сучасний

м.Вінниця – вул.Вишнева, вул.Заньковецької, вул.Карбишева, вул.Мирного, вул.Сабарівське шосе, вул.Черняховського, пров.Вишневий, пров.Заньковецької, пров.Карбишева, пров.Прибузький, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Карбишева, пров.1-й Черняховського, пров.2-й Карбишева, пров.2-й Черняховського, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Карбишева, проїзд Вишневий, проїзд 1-й Енергетиків, проїзд 1-й Карбишева, проїзд 1-й Черняховського, проїзд 2-й Вишневий, проїзд 2-й Енергетиків, проїзд 2-й Карбишева, проїзд 2-й Черняховського, проїзд 3-й Енергетиків, проїзд 3-й Карбишева, проїзд 3-й Черняховського, проїзд 4-й Енергетиків, проїзд 4-й Черняховського, проїзд 5-й Черняховського, тупик Вишневий, тупик Карбишева, узвіз Вишневий

м.Вінниця – вул.Алли Горської, вул.Андріївська, вул.Володимира Свідзінського, вул.Гагаріна, вул.Житня, вул.Комарова, вул.Незалежна, вул.Олекси Новаківського, вул.П.Загребельного, пров.Андріївський, пров.Гагаріна, пров.Комарова, пров.П.Загребельного, пров.1-й Володимира Свідзінського, пров.1-й Комарова, пров.2-й Володимира Свідзінського, пров.2-й Комарова, пров.3-й Володимира Свідзінського, пров.3-й Комарова, пров.4-й Комарова, пров.5-й Комарова, проїзд Гагаріна, проїзд Житній

В цьому окрузі балотуються 114 кандидатів та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

 

Українська стратегія Гройсмана 

Мельник Олександр Сергійович

Куца Світлана Валентинівна

Андреев Андрій Андрійович

Чернега Олександр Михайлович

Перлов Віктор Євгенійович

Савельєва Тетяна Володимирівна

Волошенюк Оксана Валеріївна

Затайдух Костянтин Юрійович

Шуткевич Наталія Григорівна

Ярова Світлана Андріївна

 

Слуга народу

Теренчук Олександр Вікторович

2 Маліновська Ольга Олегівна

3 Кісільова Тетяна Володимирівна

4 Юрчак Маргарита Ігорівна

5 Івашко Олександр Дмитрович

6 Пришляк Наталя Вікторівна

7 Корчунов Олександр Васильович

8 Малецький Сергій Сергійович

9 Федик Андрій Володимирович

10 Токар Наталія Іванівна

11 Науменко Артем Андрійович

 

Європейська Солідарність

Чайковський Павло Миколайович

2. Затайдух Роман Олегович

3. Томашкевич Антон Ігоревич

4. Прутська Тетяна Юріївна

5. Плакида Наталія Олексіївна

6. Протопіш Марина Михайлівна

7. Григорук Григорій Ілліч

8. Римаренко Інна Анатоліївна

9. Мудрик Ярослав Антонович

 

Батьківщина

Коробкін Юрій Миколайович

2 Ширяєва Тетяна Борисівна

3 Швець Володимир Миколайович

4 Мріх Оксана Михайлівна

5 Янчук Володимир Іванович

 

Партія Вінничан

Грищук Олексій Анатолійович

2 Бартко Олександр Олександрович

3 Вихованець Олександр Юрійович

4 Васильєва Надія Вікторівна

5 Панчук Ольга Вікторівна

6 Дунаєвський Іван Сергійович

7 Бабій Анастасія Вікторівна

 

Голос

Давидюк Володимир Володимирович

2 Полюхович Іван Іванович

3 Овчарук Марія Валентинівна

4 Татарьонок Ольга Миколаївна

5 Григоренко Юлія Юріївна

 

Опозиційна платформа “За життя”

Смотрич Сергій Георгієвич

2 Гармаш Олександр Сергійович

3 Чулий Сергій Євгенович

4 Панасюк Ніна Петрівна

5 Шевченко Вероніка Василівна

6 Галаган Михайло Михайлович

7 Мандзулашвілі Тамаз Георгійович

8 Паламарчук Ігор Олегович

9 Сташко Тетяна Миколаївна

10 Чайка Руслана Іванівна

11 Левченко Сергій Петрович

 

“За майбутнє”

Адамчук Максим Володимирович

2 Халуп’як Тетяна Іванівна

3 Тодосійчук Володимир Леонідович

4 Осокін Андрій Юрійович

5 Маршук Ліна Миколаївна

6 Цебровський Олег Федорович

 

ВО “Свобода”

Гайдай Андрій Сергійович

2 Галайко Богдан Миколайович

3 Кондратюк Людмила Миколаївна

4 Балдуха Андрій Васильович

5 Стефанкова Наталя Миколаївна

 

“Сила і честь”

Антонюк Віталій Васильович

2. Зарічук Олександр Євгенович

3. Захарова Олена Володимирівна

4. Колісник Світлана Миколаївна

5. Демов Сергій Олександрович

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Барчишена Альона Олександрівна

2. Шиндер Андрій Васильович

3. Осадчук Ірина Валеріївна

4. Лялюк Артем Григорович

5. Логвінова Людмила Леонідівна

6. Войтко Тарас Анатолійович

7. Ланова Інеса Семенівна

 

“Наш край”

Пічкур Володимир Михайлович

2 Коваль Галина Вікторівна

3 Онофрійчук Валентина Віталіївна

4 Івасик Олександр Сергійович

5 Павлов Павло Русланович

6 Олейнікова Леся Олександрівна

 

Народний Рух України

Щербань Валерій Михайлович

2. Сіранчук Михайло Іванович

3. Войтко Вікторія Володимирівна

4. Кватернюк Володимир Юрійович

5. Ліміна Вероніка Юріївна

 

Рух справедливості

Солей Вадим Васильович

2 Дементьєва Олена Олександрівна

3 Черниш Микола Васильович

4 Остапенко Ілля Анатолійович

5 Магденко Оксана Юріївна

 

Партія “Адвокат”

Яковенко Сергій Євгенович

2 Сідлецька Юлія Олександрівна

3. Маковій Юлія Олександрівна

4 Місевич Валентин Олександрович

5 Якобчук Тарас Іванович

 

Партія Шарія

Мовчан-Яблонський Енріке Мігель Антоніо

2 Безрученко Денис Павлович

3 Король Наталія Дмитрівна

4 Кузін Іван Олегович

5 Слівіна Леся Маратівна

6 Колупаєв Євген Вадимович

 

Партія “Воля”

Удод Микола Васильович

2. Дужак Віталій Анатолійович

3. Слободяник Юлія Едуардівна

4. Крупільницький Віталій Миколайович

5. Голота Іванна Петрівна

6. Мінкіна Надія Миколаївна

7. Попадюк Юрій Григорович

8. Удод Катерина Вікторівна

 

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Карпенко Андрій Олександрович

Горобчишина Ніна Петрівна

Баскевич Григорій Григорович

Михайлишена Людмила Леонідівна

Олійник Аліна Вікторівна

Постоловська Олена Петрівна

Маляренко Ігор Олександрович

Колос Олена Анатоліївна

Красноголов Віталій Леонідович

Округ 2

Слов’янка, Вишенька

Повний список адрес округу №2

вул.Данила Галицького: 1, 5, 7–9, 12–16, 17–17Б,18–18Д, 19–49, 50, 51–55А;

вул.Д.Михайловського: 62, 64, 66–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;

вул.Лермонтова: 84, 86–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–131, 133; пров.Лермонтова, пров.1-й Лермонтова: 2–14, 16, 18;

пров.2-й Лермонтова: 1/20–14, 16; тупик Лермонтова

вул.Лесі Українки: 3–7, 11, 17, 19, 21, 23–23Д, 25, 27;

вул.Магістратська: 71, 73–75, 77, 79, 142–166;

пров.Магістратський вул.Невського, вул.Пугачова, вул.Ґрохольських: 1–47Б; пров.Єрмака, пров.Котляревського,

вул.Л.Ратушної: 7–52, 54–54А, 56, 60;

вул.Трамвайна: 2–24А, 26–32, 32А–32Г, 34, 36, 38–40;

пров.1-й Трамвайний, пров.2-й Трамвайний, проїзд Трамвайний

вул.Дмитра Майбороди: 1, 2А–8, 9–9А, 12–17, 20–37, 42–44;

вул.Константиновича:  1, 2А, 3–6, 7–7А, 8–32, 34–42А,  46–53, 58–75; пров.1-й Константиновича, пров.2-й Константиновича, проїзд 1-й Константиновича

вул.Миколи Амосова: 6–9, 14–21А, 28–30, 32, 36, 38–38Б, 40, 42–44, 46–48В, 54–56, 58–76, 80–100;

вул.Тараса Шевченка: 4–25;

вул.Івана Миколайчука: 6–11, 18, 19, 22–28;

пров.Івана Миколайчука

просп.Юності: 3–5, 6 к.ГУРТ–6А, 7, 11, 13, 17–19, 23, 25, 27/22–31, 33, 35, 37, 39;

просп.Космонавтів: 3–20, 23–29, 34, 35, 36А, 37–41, 43, 45, 47;

вул.Василя Порика: 1–4, 5–5А, 6–21, 33–48;

вул.Хмельницьке шосе: 4–10Б, 11–21, 25, 35, 37, 39, 47, 49, 51, 53–61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81–89, 94 к.ГУРТ, 93/95, 100–124;

пров.1-й Хмельницьке шосе, пров.2-й Хмельницьке шосе вул.600-річчя: 4–20, 22–36, 40–40А;

вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 3, 5 к.ГУРТ;

вул.Миколи Ващука: 1А–4, 5–5А, 6–11, 13–13А, 14–16А, 17, 18–20Б;

вул.Стельмаха: 1–17; 19–43Б, 47, 49–51, 53–53А;

вул.Келецька: 50Б, 52–54Г, 61–61А, 66А–72, 76 к.ГУРТ, 78, 118–120; 122–128А, 130–142;

вул.Блока: 1–22, 24–34 к.ГУРТ; вул.Пирогова: 6–8, 14, 16–16А, 18–22, 24, 28–32, 34–34Б, 38А, 40–46Г; вул.Мечнікова, пров.Зелений,

вул.Барське шосе, вул.Генетична,  пров.2-й Генетичний, вул.Джерельна, вул.Писарєвa, пл.Гагаріна, вул.Єрмака, вул.Котляревського, Вінницька обласна клінічна лікарня ім.М.І.Пирогова  

Українська стратегія Гройсмана

Яблонський Павло Васильович

2 Терліковський Вячеслав Васильович

3 Поджаренко Катерина Євгенівна

4 Баранович Ірина Анатоліївна

5 Павлюк Василь Петрович

6 Парвадов Олександр Онисимович

7 Білик Ольга Юріївна

8 Матвійчук Ярослав Володимирович

 

“Слуга народу”

Плясовиця Віталій Юрійович

2 Ганчук Михайло Дмитрович

3 Сітарський Владислав Сергійович

4 Жучинська Олена Анатоліївна

5 Тохтунова Оксана Анатоліївна

6 Лещенко Анна Михайлівна

7 Кулініч Максим Вікторович

8 Ємельянов Родіон Ігорович

9 Хаджинов Максим Геннадійович

10 Манубата Джулія Емека

 

“Європейська солідарність”

Гаврилова Олена Анатоліївна

2. Гулеватий Сергій Олександрович

3. Синявська Інна Олександрівна

4. Почтар Анатолій Вікторович

5. Козанчук Сергій Анатолійович

6. Заливанський Андрій Іванович

7. Яриковська Людмила Вікторівна

8. Луценко Олексій Петрович

9. Бондаренко Олена Вячеславівна

 

“Батьківщина”

Мейдич Тетяна Володимирівна

2 Гайструк Сергій Анатолійович

3 Побережний Михайло Олександрович

4 Гуменчук Віктор Леонідович

5 Бодачевська Яна Володимирівна

6 Ткаченко Едуард Григорович

 

Партія Вінничан

Бессараба Олена Юріївна

2 Лета Олексій Іванович

3 Бойко Олексій Романович

4 Рижов Максим Петрович

5 Денисова Олена Петрівна

6 Сіденко Ольга Сергіївна

7 Рабоконь Вадим Васильович

 

“Голос”

Рожок Володимир Васильович

2 Ревенко Марина Борисівна

3 Доменюк Володимир Миколайович

4 Кушта Наталія Олександрівна

5 Прокопчук Юлія Володимирівна

 

Опозиційна платформа “За життя”

Аксельрод Роман Борисович

2 Михайлов Едуард Едуардович

3 Кордулян Сергій Харитонович

4 Жовмір Дарія Олександрівна

5 Ткачук Анна Вікторівна

6 Станкевич Микола Григорович

7 Кметюк Світлана Анатоліївна

8 Юрлова Лариса Іванівна

 

“За майбутнє”

Мореходов Андрій Анатолійович

2 Шеванюк Олена Миколаївна

3 Каращенко Ольга Олександрівна

4 Степанюк Дмитро Васильович

5 Вартанян Георгій Варткесович

6 Галієнко Арсен Борисович

7 Баранюк Вікторія Вікторівна

8 Шевчук Дмитро Григорович

 

ВО “Свобода”

Стороженко Олег Михайлович

2 Головащенко Тетяна Василівна

3 Уманець Ірина Володимирівна

4 Байгуанова Жанна Володимирівна

5 Столяр Сергій Петрович

 

“Сила і честь”

Осадчук Петро Пилипович

2. Капітанчук Ірина Володимирівна

3. Касіяненко Василь Харитонович

4. Чирка Ольга Вікторівна

5. Пачевський Віктор Володимирович

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Панасюк Олександр Миколайович

2. Голяк Наталія Олександрівна

3. Мельник Юрій Іванович

4. Щербанюк Марина Володимирівна

5. Шкробот Олена Василівна

 

“Наш край”

Маслов Володимир Олександрович

2 Коваль Валерій Євгенійович

3 Кожухар Тетяна Броніславівна

4 Кіслюк Олег Олександрович

5 Спридонюк Таїсія Степанівна

 

Народний Рух України

Верич Андрій Анатолійович

2. Сохацький Федір Миколайович

3. Бондар Сергій Петрович

4. Гандурська Ольга Ігорівна

5. Лавріненко Іванна Віталіївна

 

Рух Справедливості

Обідник Микола Дем’янович

2 Лісецька Марія Миколаївна

3 Штоюнда Євген Валентинович

4 Магденко Оксана Віталіївна

5 Моторна Ірина Михайлівна

 

Партія “Адвокат”

1 Іноземцев Олександр Павлович

2 Кравчук Лариса Василівна

3 Лянге Олег Вячеславович

4 Малюта Діана Юріївна

5 Бойко Наталя Ігорівна

 

Партія Шарія

Пшебельський Олександр Вікторович

2 Данилюк Юрій Ілліч

3 Байдак Дар’я Валеріївна

4 Марчук Ілона Сергіївна

5 Єфремов Кирило Олександрович

 

Партія “Воля”

Воловодюк Володимир Володимирович

2. Патлатюк Артем Анатолійович

3. Дужак Ольга Олександрівна

4. Скрупський Володимир Михайлович

5. Андрєєва Тетяна Аркадієвна

6. Якименко Анатолій Леонідович

7. Мінкіна Марія Володимирівна

 

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Буран Валентина Василівна

Шевчук Наталія Олегівна

Шафір Михайло Володимирович

Карпенко Аліна Андріївна

Браславський Ярослав Вікторович

Бобрусь Ольга Павлівна

Кутельмах Олег Ігорович

Вовк Ангеліна Василівна

Лукіянчук Євгеній Вікторович

 

Округ 3

ДПЗ, Київська, Корея, П’ятничани, Слов’янка, Скеля (колишній Свердловський масив), Садки, Центр, Єрусалимка, Поділля.

Повний список адрес округу №3

вул.Сергія Зулінського: 1–4 к.ГУРТ;

вул.Київська: 112, 114, 116 к.ГУРТ, 120, 122, 126, 128–130, 132, 134, 136; 140, 146, 148, 154, 156, 158, 160 к.ГУРТ–160А, 162–162А, 164, 166, 168, 170 к.ГУРТ–182

вул.Станіславського: 5–5А, 19 к.ГУРТ, 21, 23, 25; пров.Станіславського, проїзд Станіславського: 4–10; вул.Добролюбова: 1–68, 74–121;

вул.Євгена Патона, вул.Каховського, вул.Бестужева, вул.Ботанічна,вул.О.Кошового, вул.Рилєєва: 1–7, 10–66; пров.1-й Рилєєва

вул.Ґрохольських: 48–58, 59/10, 60–100;

вул.Салтикова-Щедріна: 2–64, 68–131/1;

вул.І.Богуна: 1–101, 102–102Б, 103–106, 107–107А, 108–110, 111–111Б, 112–318;

вул.Соцька, вул.Ціолковського, пров.О.Кошового, пров.Ґрохольських, пров.Ціолковського, пров.1-й Бестужева, пров.1-й Ботанічний, пров.1-й Руданського, пров.2-й Бестужева, пров.2-й Ботанічний, пров.2-й Рилєєва, пров.3-й Ботанічний, пров.3-й Руданського, пров.4-й Руданського, проїзд Ботанічний, проїзд 1-й Генерала Арабея, проїзд 2-й Генерала Арабея, проїзд 3-й Генерала Арабея, проїзд 4-й Генерала Арабея, проїзд 5-й Генерала Арабея, проїзд 6-й Генерала Арабея вул.Вінницьке лісництво, вул.Гончарова, вул.Дніпровська, вул.Достоєвського, вул.Лісова, вул.Марії Гавриш, вул.Медова, вул.Мічуріна: 3–34Б; вул.Нова, вул.О.Кобилянської, вул.Ранкова, вул.Руданського, вул.Серпнева, вул.Тобілевича, вул.Ю.Рябчинської, пров.Дніпровський, пров.Медовий, пров.О.Кобилянської, пров.1-й Лісовий, пров.2-й Лісовий, пров.3-й Лісовий, проїзд Медичний, проїзд Ювілейний, проїзд 1-й Березовий, проїзд 1-й Дніпровський, проїзд 1-й Харчовиків, проїзд 1-й Хіміків, проїзд 2-й Дніпровський, проїзд 2-й Медовий, проїзд 2-й Харчовиків, проїзд 2-й Хіміків, проїзд 2-й Цукровиків, проїзд 3-й Харчовиків, проїзд 3-й Хіміків вул.Б.Лук’яновського,

вул.Д.Михайловського: 1–61, 63, 65, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–121; пров.Д.Михайловського

вул.Лермонтова: 1–83, 85, 89, 91, 93, 95, 97–97А, 99–99А, 114–114Б, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134–173; пров.Цегельний,

вул.Вячеслава Чорновола: 3 к.ГУРТ; вул.Герцена, вул.Мічуріна: 35–85А; вул.Пестеля, вул.Петрусенко, вул.П’ятничанська, пров.Герцена, пров.І.Богуна, пров.Мічуріна, пров.Петрусенко, пров.1-й Пестеля, пров.2-й Пестеля, пров.3-й Пестеля, тупик Петрусенко, тупик 1-й Петрусенко, узвіз Крутий, вул.А.Медвідь, вул.Генерала Арабея, вул.Генерала Дерев’янка,

вул.Данила Галицького: 2А–4Б, 6–6А, 10; 58А к.ГУРТ, 60 к.ГУРТ;

вул.Лесі Українки: 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32–73; пров.Лесі Українки, вул.Максимовича, вул.Олексія Береста, вул.Сковороди, вул.Толбухіна,

вул.Хмельницьке шосе: 24, 26–34, 36, 38, 40–46, 48, 50, 52, 62, 64, 66, 68–70, 72, 74, 76, 78;

пров.Генерала Дерев’янка, пров.Добролюбова, пров.Каховського, пров.Підлісний, пров.Пугачова, пров.Салтикова-Щедріна, пров.Толбухіна, пров.1-й Лермонтова: 15, 17, 19–58; пров.2-й Лермонтова: 15, 17–42; пров.3-й Лермонтова, проїзд 1-й Максимовича, проїзд 2-й Максимовича, проїзд 3-й Максимовича, вул.Івана Бойка,

вул.Івана Миколайчука: 13, 29–35, 38–38А, 39, 42–44В, 48–60;

вул.Келецька: 2–11, 12–12А, 13–28, 29–29А, 30–34, 35–35Б, 36, 37–37Б, 39,  40–40А, 41–44, 46; пров.Келецький,

вул.Л.Ратушної: 53, 55, 57–59, 61–76, 78,79, 80–82, 84, 86;

вул.Миколи Амосова: 31, 33–35, 37–37А, 39, 41, 45, 49–53А, 57;

вул.Тараса Шевченка: 26–36; 40, 42, 41, 43, 44; пров.1-й Тараса Шевченка, пров.2-й Тараса Шевченка

вул.Трамвайна: 25, 33, 35, 37, 44–62;

пров.Галицького, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Наскрізний

вул.Агатангела Кримського: : 1–32, 33–56;

вул.Данила Галицького: 59, 61–74;

вул.Р.Скалецького: 6–24, 25–25А, 26–30, 31 к.ГУРТ, 32–32А, 33 к.ГУРТ–33А, 34–34А, 35/194, 36–36А, 38–38А, 40–40А, 41–48, 51–56, 57–57А, 58–58А, 59– 70, 71–78А;

вул.Пирогова: 3А, 9–13, 15, 17, 23, 25–27, 33, 35–37, 39, 47, 51–66, 67–67А, 68– 71, 72А–73А–75, 76–76В,  77, 78–78А, 79–81, 85, 87, 89–89А, 91–95, 97–97А, 99–99А, 101, 103–103Б, 105, 107–107А; пров.1-й Пирогова, пров.2-й Пирогова

вул.Князів Коріатовичів: 174–178, 186–188, 190, 192;

вул.Генерала Гандзюка, вул.Професора Шульги вул.Зодчих: 1–14, 15–42;

вул.Марії Литвиненко-Вольгемут: 1–27, 29, 30, 31–31А, 32–34, 35, 36, 40–44, 46–58;

вул.Матроса Кошки: 1–69; вул.Понєдєліна, пров.1-й Марії Литвиненко-Вольгемут, пров.2-й Марії Литвиненко-Вольгемут, тупик 1-й Марії Литвиненко-Вольгемут

вул.Князів Коріатовичів: 4–73А, 74, 75, 78–121  125–127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 153, 155, 157–157А, 181–183, 185 к.ВМКЦЦР–185А; 166–172, 184, 189–189Б, 191, 193–207А; 128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–148, 150–152, 154, 156, 158–162А; вул.В.Стуса: 1, 2/19, 3–6, 9–34А;

вул.Гоголя: 1– 17, 20–28;

вул.Л.Толстого: 3–12А, 13–15, 16–16А, 17–24, 26–40; пров.Л.Толстого, вул.Міліційна,

пров.Комунальний, вул.Малиновського, вул.Валентина Отамановського, вул.Владислава Городецького, вул.Архітектора Артинова: 1–19, 23, 22, 24–81; вул.Івана Шиповича,  вул.Пушкіна, пров.Кам’янецький, пров.Уманський

вул.Соборна: 12–14, 18–24, 32, 34–38, 40, 42, 44–46; 15, 25–27, 33, 39, 41, 43, 53–83, 86–101; вул.Театральна: 2–13, 23–51; вул.Хлібна: 2–6, 11–28;

вул.Грушевського: 3 к.ГУРТ–24, 27–70;

вул.Магістратська: 3–36; 39–70, 72, 76, 78, 80, 84 к.ГУРТ–138; вул.Миколи Оводова: 3–8, 9–9А, 10–32, 35–101;

вул.Визволення, вул.Єрусалимка, вул.Митрополита Петра Могили, вул.Набережна, вул.Симона Петлюри, вул.Червонохрестівська, пров.Селянський, вул.Кропивницького, вул.Монастирська, вул.Мури, вул.Олександра Соловйова,  вул.Шолом-Алейхема, пров.Князів Коріатовичів

Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська клінічна лікарня №1”

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1”

Науково-дослідний інститут реабілітації осіб з інвалідністю (навчально-науковий-лікувальний комплекс) Вінницького Національного медичного університету ім. М.І.Пирогова

Подільський регіональний онкологічний центр

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня

Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім.акад.О.І.Ющенка

Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Комунальне підприємство “Вінницький обласний наркологічний диспансер “Соціотерапія”

Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення м.Вінниця – бульв.Свободи,

Вінницька центральна районна клінічна лікарня

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології”

м.Вінниця – вул.Академіка Ющенка, вул.Анатолія Бортняка

 

Українська стратегія Гройсмана

Іващук Антоніна Янківна

2 Ткачук Ігор Віталійович

3 Василюк Світлана Михайлівна

4 Ковальчук Тарас Вікторович

5 Піжевський Андрій Анатолійович

6 Третяк Олександр Олександрович

7 Присяжнюк Тарас Миколайович

8 Молдован Анастасія Валеріївна

9 Мельник Софія Михайлівна

10 Курчин Нікіта Сергійович

 

“Слуга народу”

Головчук Юлія Олександрівна

2 Борісова Юлія Геннадіївна

3 Джуган Віктор Володимирович

4 Карпенко Максим Борисович

5 Орленко Олександр Іванович

6 ШінкарукДиковицька Марія Михайлівна

7 Боднар Сергій Вікторович

8 Бражнікова Юлія Олександрівна

9 Малахов Віктор Володимирович

 

“Європейська солідарність”

Майструк Олександр Олександрович

2. Грушко Жанна Вячеславівна

3. Басюк Юрій Петрович

4. Вальовська Віра Василівна

5. Зінченко Дмитро Володимирович

6. Федоровський Олександр Сергійович

7. Курченко Лариса Леонідівна

8. Миколюк Ярослав Петрович

 

“Батьківщина”

Іорданов Юрій Іванович

2 Ткачук Григорій Стахович

3 Бойчук Валентина Анатоліївна

4. Розборський Олег Федорович

5. Вишневська Людмила Олександрівна

6. Прищак Максим Русланович

7. Крайня Тетяна Василівна

8. Крина Роман Олександрович

9. Левицька Леся Вікторівна

10 Вишневський Анатолій Іванович

 

Партія Вінничан

Філонов Микола Валерійович

2 Гуменний Леонід Олександрович

3 Никифорова Тетяна Михайлівна

4 Давиденко Юлія Вікторівна

5 Денисов Ігор Вікторович

6 Пінчук Роман Сергійович

7 Корченюк Анастасія Романівна

 

“Голос”

Кошелєва Любов Олексіївна

2 Корпан Олександр Олександрович

3 Корсун Андрій Васильович

4 Мізева Катерина Олександрівна

5 Сушак Сергій Васильович

6. Бородій Юлія Сергіївна

 

Опозиційна платформа “За життя”

Грушко Сергій Сергійович

2 Горлачов Ігор Ярославович

3 Піскун Донатас Натанович

4 Лепей Олена Володимирівна

5 Барабаш Людмила Михайлівна

6 Нечипорук Олександр Володимирович

7 Мороз Олександр Валентинович

8 Костик Наталя Олександрівна

9 Шевченко Маргарита Петрівна

10 Караван Андрій Анатолійович

 

“За майбутнє”

Ткачук Павло Григорович

2 Дніпровська Альона Володимирівна

3 Єрмаков Олег Євгенійович

4 Гоч Сніжана Анатоліївна

5 Гончар Олена Олександрівна

 

ВО “Свобода”

Шестопалюк Сергій Васильович

2 Фурман Тарас Юрійович

3 Базелюк Марія Степанівна

4 Мельничук Павло Петрович

5 Нікіфорова Олена Михайлівна

 

“Сила і честь”

Трофимчук Роман Михайлович

2. Костюк Наталія Петрівна

3. Поліщук Віталій Васильович

4. Чирка Олександр Михайлович

5. Мазур Наталія Леонідівна

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Вічковський Вадим Вячеславович

2. Голяк Юрій Леонідович

3. Маринюк Юлія Володимирівна

4. Радзіх Василь Валерійович

5. Чернобиль Алла Григорівна

6. Камінська Ольга Петрівна

 

“Наш край”

Рубан Валерій Олексійович

2 Мельникова Анна Володимирівна

3 Головатий Гліб Володимирович

4 Рочняк Роман Юрійович

5 Купрійчук Тетяна Миколаївна

 

Народний рух України

Барвінченко Олександр Вікторович

2. Нікітюк Тетяна Геннадіївна

3. Білан Микола Васильович

4. Котик Інна Олександрівна

5. Курочка Олександр Тарасович

6. Лазуренко Олександр Григорович

 

Рух справедливості

Мустафаєв Тимур Тарханович

2 Радьога Катерина Михайлівна

3 Іванцова Наталя Степанівна

4 Гавриш Олена Йосипівна

5 Окрема Дмитро Сергійович

 

Партія “Адвокат”

Лук’янець Валерій Володимирович

2 Белінська Оксана Віталіївна

3 Федоренко Євген Леонідович

4 Чорна Ольга Михайлівна

5 Тичинський Микола Валентинович

 

Партія Шарія

Отеранський Вячеслав Олександрович

2 Артеменко Артем Вікторович

3 Партій Ілля Вікторович

4 Невідома Катерина Олегівна

5 Будзінська Ольга Віталіївна

6 Гурін Ігор Олександрович

 

Партія Воля

Барицький Максим Миколайович

2. Жаровська Олена Петрівна

3. Кащина Лариса Петрівна

4. Ткаченко Ярослав Анатолійович

5. Волхова Оксана Антонівна

6. Пилявець Валерій Васильович

7. Накельська Олеся Степанівна

8. Власюк Михайло Миколайович

 

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Іванова Олена Анатоліївна

Старий Микола Миколайович

Тепленко-Дідик Марина Володимирівна

Парійчук Микола Юрійович

Душкевич Людмила Василівна

Панчук Ольга Василівна

Мигун Павло Петрович

Логінова Наталія Антоліївна

Шкурак Віталій Анатолійович

Округ 4

смт Десна

Замостя, Київська, ДПЗ, Хутір Шевченка

Повний список адрес округу №4

вул.Академіка Янгеля: 6–12, 15–18, 20–27, 30, 33, 36–41, 42–42А,  43–58, 61, 62, 63 к.ГУРТ, 64–69, 71, 73–75А, 83–105; пров.Академіка Янгеля

вул.Київська: 2–25, 27, 28–28А, 29 к.1–29 к.15, 30–38А, 41–45, 47–111, 113, 115, 117–119, 121, 123–125, 127, 131, 133, 135, 137–139, 141–145, 147, 151–153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169;

вул.Стеценка: 2–4А,5 к.ГУРТ, 6, 7, 8–8А, 9–27, 30–68; пров.1-й Стеценка, пров.2-й Стеценка

вул.Ширшова: 3–11, 13–15А, 16–16А, 17–49; пров.2-й Ширшова, пров.3-й Ширшова

вул.П.Запорожця: 3–20А, 21–34, 38–56 вул.Стрілецька: 1–13, 14–16А, 17– 20, 21 к.А2656–21 к.А3666, 24–  48, 48А, 50–56, 59, 60, 63–91, 95–97;

просп.Коцюбинського: 52–54, 76–78

вул.Бевза, вул.Лисенка,  вул.Новопрорізна, пров.Густава Брілінга, пров.Лисенка, пров.Литовський вул.Можайського, вул.Нечуя-Левицького, пров.Грибоєдова, пров.1-й Київський, пров.2-й Київський, проїзд 1-й Київський, вул.Талаліхіна, пров.Талаліхіна

вул.Богдана Ступки: 2–2А, 3–12, 17–65;

вул.Вячеслава Чорновола: 4–14, 17–29 к.7;

вул.Громова: 1–49; пров.2-й Громова,  пров.1-й Громова;

вул.Жуковського: 1–22;  пров.Жуковського, вул.Рєпіна,

вул.Айвазовського: 1–51, 53–71

вул.Гонти: 1–23 к.ГУРТ, 25–31, 39, 41, 43–43А, 47; пров.Гонти, проїзд Гонти

вул.Станіславського: 3, 4, 6–18, 20, 22, 24, 26–54; проїзд Станіславського: 2–3

вул.Зарічна,  пров.1-й Кар’єрний, пров.2-й Кар’єрний, тупик Прибережний, вул.Грибоєдова, вул.Академіка Буняковського,  вул.Олександра Кошиця, вул.Саксаганського,  пров.Саксаганського,

вул.Чайковського: 3–22;

вул.Героїв Крут: 2–4В, 8, 11–24, 28–32;

вул.Замостянська: 1–8, 9/31, 11–22 к.ГУРТ, 24–27;

вул.Олександра Довженка: 5–22;

вул.Острозького: 36–50, 53–72А;

вул.Некрасова: 2–22, 23–25А, 26, 26А–34, 36, 38–38А, 40;

вул.Тімірязєва: 2–8, 11–15, 17–24, 28;

вул.Сергія Зулінського: 5–34А, 37 к.ГУРТ–47, 48А, 49–49А;

бульв.Маміна-Сибіряка, бульв.Марка Вовчка, вул.Євгена Гуцала, вул.Лавреньова, вул.Липовецька, вул.Маміна-Сибіряка, вул.Марка Вовчка, вул.Новікова, вул.Т.Полубуткіна, вул.Чернігівська, пров.Євгена Гуцала, пров.Заміський, пров.Липовецький, пров.Чернігівський, пров.1-й Т.Полубуткіна, проїзд Липовецький, вул.В.Винниченка, пров.Депутатський вул.Гайдамацька, вул.Кобзаря, вул.Коротка, вул.Продольна, вул.Ушинського, вул.Цимлянська, вул.Яреми, пров.Гайдамацький, пров.Короткий, пров.Продольний, пров.1-й Гайдамацький Комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги” Комунальне некомерційне підприємство “Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 Університетська клініка Вінницького Національного медичного університету ім. М.І.Пирогова

м.Вінниця – вул.Академіка Янгеля: 6–12, 15–18, 20–27, 30, 33, 36–41, 42–42А,  43–58, 61, 62, 63 к.ГУРТ, 64–69, 71, 73–75А, 83–105; пров.Академіка Янгеля

вул.Київська: 2–25, 27, 28–28А, 29 к.1–29 к.15, 30–38А, 41–45, 47–111, 113, 115, 117–119, 121, 123–125, 127, 131, 133, 135, 137–139, 141–145, 147, 151–153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169;

вул.Стеценка: 2–4А,5 к.ГУРТ, 6, 7, 8–8А, 9–27, 30–68; пров.1-й Стеценка, пров.2-й Стеценка

вул.Ширшова: 3–11, 13–15А, 16–16А, 17–49; пров.2-й Ширшова, пров.3-й Ширшова

вул.П.Запорожця: 3–20А, 21–34, 38–56

вул.Стрілецька: 1–13, 14–16А, 17– 20, 21 к.А2656–21 к.А3666, 24–  48, 48А, 50–56, 59, 60, 63–91, 95–97;

просп.Коцюбинського: 52–54, 76–78

вул.Бевза, вул.Лисенка,  вул.Новопрорізна, пров.Густава Брілінга, пров.Лисенка, пров.Литовський

вул.Можайського, вул.Нечуя-Левицького, пров.Грибоєдова, пров.1-й Київський, пров.2-й Київський, проїзд 1-й Київський, вул.Талаліхіна, пров.Талаліхіна

вул.Богдана Ступки: 2–2А, 3–12, 17–65;

вул.Вячеслава Чорновола: 4–14, 17–29 к.7;

вул.Громова: 1–49; пров.2-й Громова,  пров.1-й Громова;

вул.Жуковського: 1–22;  пров.Жуковського, вул.Рєпіна,

вул.Айвазовського: 1–51, 53–71

вул.Гонти: 1–23 к.ГУРТ, 25–31, 39, 41, 43–43А, 47; пров.Гонти, проїзд Гонти

вул.Станіславського: 3, 4, 6–18, 20, 22, 24, 26–54; проїзд Станіславського: 2–3

 вул.Зарічна,  пров.1-й Кар’єрний, пров.2-й Кар’єрний, тупик Прибережний, вул.Грибоєдова,

вул.Академіка Буняковського,  вул.Олександра Кошиця, вул.Саксаганського,  пров.Саксаганського,

вул.Чайковського: 3–22;

вул.Героїв Крут: 2–4В, 8, 11–24, 28–32;

вул.Замостянська: 1–8, 9/31, 11–22 к.ГУРТ, 24–27;

вул.Олександра Довженка: 5–22;

вул.Острозького: 36–50, 53–72А;

вул.Некрасова: 2–22, 23–25А, 26, 26А–34, 36, 38–38А, 40;

вул.Тімірязєва: 2–8, 11–15, 17–24, 28;

вул.Сергія Зулінського: 5–34А, 37 к.ГУРТ–47, 48А, 49–49А;

бульв.Маміна-Сибіряка, бульв.Марка Вовчка, вул.Євгена Гуцала, вул.Лавреньова, вул.Липовецька, вул.Маміна-Сибіряка, вул.Марка Вовчка, вул.Новікова, вул.Т.Полубуткіна, вул.Чернігівська, пров.Євгена Гуцала, пров.Заміський, пров.Липовецький, пров.Чернігівський, пров.1-й Т.Полубуткіна, проїзд Липовецький, вул.В.Винниченка, пров.Депутатський

вул.Гайдамацька, вул.Кобзаря, вул.Коротка, вул.Продольна, вул.Ушинського, вул.Цимлянська, вул.Яреми, пров.Гайдамацький, пров.Короткий, пров.Продольний, пров.1-й Гайдамацький

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги”

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2

Університетська клініка Вінницького Національного медичного університету ім. М.І.Пирогова

 

Українська стратегія Гройсмана 

Чорновол Володимир Іванович

2 Бабій Петро Валерійович

3 Мира Дмитро Вікторович

4 Мончак Юлія Вікторівна

5 Ковалюк Людмила Дмитрівна

6 Торкотюк Віктор Вікторович

7 Літвінова Наталя Миколаївна

8 Марцинковський Леонід Васильович

 

“Слуга народу”

Корженко Костянтин Іванович

2 Сидоренко Дмитро Сергійович

3 Подолянчук Діана Станіславівна

4 Опольська Наталя Михайлівна

5 Головчук Олександр Володимирович

6 Лисов Вадим Георгійович

7 Кашпрук Юлія Анатоліївна

8 Муха Роман Володимирович

9 Амонс Олександра Олегівна

10 Зварич Людмила Миколаївна

11 Паламарчук Михайло Ігорович

 

“Європейська солідарність”

Понайотова Юлія Віталіївна

2. Калетюк Ярослав Костянтинович

3. Домбрівська Ольга Сергіївна

4. РоманюкГолінко Світлана Віталіївна

5. Біліченко Сергій Феодосійович

6. Мельник Людмила Леонідівна

7. Шпорт Олександр Сергійович

8. Тихоніна Світлана Володимирівна

9. Романенко Олександр Анатолійович

 

“Батьківщина”

Тихонюк Вікторія Миколаївна

2. Орловська Тетяна Іванівна

3. Голоскевич Вікторія Василівна

4. Литвін Олександр Валерійович

5 Бодачевськи й Максим Васильович

6. Розжива Оксана Євгенівна

 

Партія Вінничан

Корченюк Роман Володимирович

2 Кицик Валерій Леонідович

3 Обезюк Вячеслав Володимирович

4 Важова Ольга Йосипівна

5 Коваленко Тетяна Юріївна

6 Никифорова Лариса Петрівна

7 Желіховський Володимир Миколайович

 

“Голос”

Сірко Олексій Васильович

2 Кремінський Владислав Олегович

3 Вальчук Микола Сергійович

4 Бандерс Інна Станіславівна

5 Гончарук Інга Анатоліївна

 

Опозиційна платформа “За життя”

Педорченко Олександр Вікторович

2 Гетьман Олександр Якович

3 Узелков Вячеслав Валентинович

4 Нагорняк Ірина Олександрівна

5 Закутаєва Анастасія Олександрівна

6 Балдуха Олександр Васильович

7 Мазуренко Денис Анатолійович

8 Григорян Карен Гургенович

9 Скутельник Інна Анатоліївна

10 Марценюк Світлана Анатоліївна

 

“За майбутнє”

Юр Олександр Миколайович

2 Калашніков Дмитро Ігорович

3 Рудий Олег Олександрович

4 Коваль Марина Миколаївна

5 Комендантова Наталія Миколаївна

6 Ткачук Антоній Григорович

 

ВО “Свобода”

Уманець Ігор Олексійович

2 Базелюк Василь Федорович

3 Стороженко Юлія Григорівна

4 Івасько Яна Василівна

5 Скрипченко Валерій Володимирович

 

Сила і честь

Семчук Володимир Трохимович

2. Мисліцька Наталія Анатоліївна

3. Севастьянов Сергій Станіславович

4. Литвинчук Тамара Миколаївна

5. Гринчак Валерій Васильович

6. Ксендзова Оксана Сергіївна

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Калачик Світлана Юріївна

2. Мусіровський Олексій Анатолійович

3. Мамонова Інна Анатоліївна

4. Бабіна Олена Анатоліївна

5. Кременюк Михайло Володимирович

 

“Наш край”

Бойко Микола Борисович

2 Олійник Надія Іванівна

3 Мельников Віктор Леонідович

4 Телегузов Валентин Васильович

5 Баліцька Олеся Павлівна

 

Народний рух України

Сьомкін Сергій Вікторович

2. Бурбело Сергій Михайлович

3. Чубенко Сніжана Василівна

4. Навчук Галина Олександрівна

5. Попович Михайло Миколайович

 

Рух справедливості

Сороколіта Людмила Петрівна

2 Мацера Світлана Миколаївна

3 Глива Олександр Леонідович

4 Радзієвський Ігор Дмитрович

5 Вермінський Віктор Андрійович

 

Партія “Адвокат”

Маковій Володимир Андрійович

2 Джигірей Світлана Владиславівна

3 Іноземцев Артем Антонович

4 Левицька Оксана Іванівна

5 Іноземцева Галина Іванівна

 

Партія Шарія

Слаблюк Віктор Володимирович

2 Пастухова Олександра Андріївна

3 Чаланов Владислав Васильович

4 Талімончик Олена Вікторівна

5 Стрілець Валерій Олександрович

6 Юзькова Альона Анатоліївна

 

Партія “Воля”

Гавришко Майя Володимирівна

2. Кутик Дарина Олександрівна

3. Гавришко Володимир Іванович

4. Григораш Артур Вікторович

5. Назаренко Олексій Олександрович

6. Денисюк Алла Сергіївна

7. Нуйкін Едгард Володимирович

8. Шевчук Олена Федорівна

9. Головня Володимир Михайлович

 

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Артюх Володимир Миколайович

Кандирал Наталія Валеріївна

Канонік Петро Іванович

Храпко Анжела Миколаївна

Нечуя Анатолій Володимирович

Гринь Людмила Дмитрівна

Сидорук Сергій Олександрович

Світова Оксана Павлівна

Яковлев Роман Валерійович

 

 

Округ №5

Замостя, Тяжилів, Малі Хутори

Повний список адрес округу №5

с.Великі Крушлинці

с.Гавришівка

с.Малі Крушлинці

с.Стадниця

вул.Стрілецька: 93, 101–107; вул.Батозька

вул.Володимира Антоновича: 2–16, 17–17Б, 18–24, 27–50;

вул.Героїв Крут: 1–1А, 5–7, 9; вул.Євгенія Пікуса,

вул.Некрасова: 35, 37, 39, 43, 45–57, 58–58А, 59, 64–127;

вул.Острозького: 2–18;

вул.Привокзальна: 1, 2/1, 5–20, 22А, 24; пл.Привокзальна,

просп.Коцюбинського: 5–11, 14–18, 20–22, 24, 26;

вул.Максима Шимка: 4–18, 20–38Б к.6;

вул.Олега Антонова: 2–8, 11 к.ГУРТ, 13Б к.1–13В к.4, 19А, 21, 23–23А, 24–24А, 25–25А, 26–42, 44, 46, 48–48А, 50, 52–60;

вул.Чехова: 2/90–7К к.А2287, 8А, 9А–10 к.ГУРТ, 44–74

вул.Гонти: 36, 40, 42, 44–44Б, 49–90;

вул.Ватутіна: 2–44, 72–174;

вул.Брацлавська: 1–2 к.ГУРТ, 3–15А, 17–19;

вул.Шмідта: 1–33, 35, 37–49;

вул.Тімірязєва: 48–84;

вул.Верхарна: 1–10, 12–12А, 14–14А, 18, 24, 28, 30, 32;

вул.Короленка: 1–23, 25;

вул.Юрія Клена, вул.Вантажна, вул.Дружня, вул.І.Савченка, вул.Лугова, вул.Миколи Битинського, вул.Місячна, вул.П.Орлика, вул.Садова, вул.Садовського, вул.Стадницька, вул.Східна, вул.Тяжилівська, вул.Черешнева, пров.Північний, пров.Турбівський, пров.Тяжилівський, пров.Черешневий, пров.1-й Пилипа Орлика, пров.1-й Східний, пров.2-й Пилипа Орлика, пров.2-й Східний, пров.3-й Східний, тупик Північний, з/п Сосонка, з/п Стадниця

вул.Баженова, вул.Грабовського, пров.Баженова, пров.Грабовського

вул.Гната Мороза, вул.Джозефа Конрада, вул.Марцелія Високінського, вул.Складська, вул.Степана Тимошенка, пров.Ватутіна, пров.Степана Тимошенка, пров.1-й Індустріальний

вул.Миколи Зерова, вул.П.Тичини, пров.Залізничний: 9–27; Станція Вінниця

вул.Волошкова, вул.В.Семенця, вул.В.Сосюри, вул.Гладкова, вул.Сергєєва-Ценського, ; вул.Ю.Курія, пров.Волошковий, пров.Гладкова, пров.Сергєєва-Ценськоговул.Волошкова, 8, м.Вінниця, Вінницька обл., 21034

вул.Г.Морозової, вул.Кибальчича, вул.Кооперативна, вул.Чумацька, пров.1-й Г.Морозової, пров.1-й Кибальчича, пров.1-й Кооперативний, пров.1-й Чумацький, пров.2-й Г.Морозової, пров.2-й Кооперативний, пров.2-й Чумацький, пров.3-й Г.Морозової, пров.3-й Чумацький, проїзд 1-й Г.Морозової, проїзд 1-й Чумацький, проїзд 2-й Чумацький

вул.Лебединського, вул.Могильчака, пров.Залізничний: 3–6; пров.Могильчака, тупик Брацлавський

 

Українська стратегія Гройсмана

Власюк Алла Володимирівна

2 Андронійчук Роман Степанович

3 Мацера Віктор Вікторович

4 Дишкант Лілія Олексіївна

5 Лепей Михайло Васильович

6 Лебідь Владислав Владиславович

7 Прудиус Валерія Євгеніївна

8 Бабійчук Олег Миколайович

 

“Слуга народу”

Сіваш Артем Сергійович

2 Софіянчук Сергій Анатолійович

3 Скржешевський Максим Станіславович

4 Даценко Галина Василівна

5 Сопільняк Вікторія Василівна

6 Стрелков Ігор Петрович

 

“Європейська солідарність”

Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна

2. Сергійчук Сергій Петрович

3. Подоляк Сергій Васильович

4. Глухенька Катерина Сергіївна

5. Дідковський Дмитро Євгенович

6. Мазур Олександр Петрович

7. Ткачук Тетяна Леонідівна

8. Прокопенко Володимир Вікторович

9. Юр Ірина Миколаївна

 

“Батьківщина”

Ларін Роман Миколайович

2. Паламарчук Юлія Іванівна

3 Пушкар Владислав Анатолійович

4 Січкарук Вадим Валерійович

5 Правдюк Ангеліна Василівна

6 Данілушкін Андрій Анатолійович

7 Елешкевич Олена Олександрівна

8 Вихрістюк Валерій Леонідович

9 Січкарук Світлана Вікторівна

10 Кухар Олексій Іванович

 

Партія Вінничан

Філонова Анна Валентинівна

2 Грицюк Юрій Володимирович

3 Погорєлова Олександра Сергіївна

4 Бахур Віталія Віталіївна

5 Денисов Михайло Ігорович

6 Циц Антон Олександрович

7 Даценко Вікторія Олександрівна

 

“Голос”

Мрочко Ярослав Ярославович

2 Бабій Вадим Юрійович

3 Кузнєцова Наталя Володимирівна

4 Рак Віктор Сергійович

5 Пилипів Ольга Олександрівна

 

Опозиційна платформа “За життя”

Ревунов Олександр Миколайович

2 Мокрецов Андрій Володимирович

3 Клиновський Антон Юрійович

4 Дишкант Марина Володимирівна

5 Стратієнко Людмила Іванівна

6 Нахтман Євгеній Володимирович

 

“За майбутнє”

Рашкован Андрій Володимирович

2 Комаха Володимир Петрович

3 Браїловська Аліна Володимирівна

4 Цебрій Марина Михайлівна

5 Шеванюк Денис Валентинович

 

ВО “Свобода”

Будюк Сергій Ігорович

2 Вигонюк Андрій Володимирович

3 Боронін Андрій Олександрович

4 Козаченко Олена Євгенівна

5 Головацька Ірина Петрівна

 

“Сила і честь”

Мазур Степан Васильович

2. Гуцол Олеся Анатоліївна

3. Гаврилюк В’ячеслав Миколайович

4. Картак Ольга Миколаївна

5. Кравчук Володимир Іванович

6. Юрій Людмила Анатоліївна

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Калачик Олександр Леонідович

2 Березняк Сергій Миколайович

3 Березовська Майя Вікторівна

4 Васьковська Наталя Ігорівна

5 Кигим Ірина Сергіївна

 

“Наш край”

Мельникова Анастасія Вікторівна

2 Умнов Ігор Єдуардович

3 Книжник Олександр Васильович

4 Мотилюк Олексій Вільямович

5 Решетнікова Тетяна Миколаївна

 

Народний рух України

Палій Валерій Максимович

2. Гурін Любомир Йосипович

3. Шпак-Мельник Валентина Харитонівна

4. Анісімов Олег Стапанович

5. Овсяннікова Нелля Сергіївна

 

Рух справедливості

Дробаха Сергій Вікторович

2 Машталір Олександр Вікторович

3 Ібадов Ельмар Табріз огли

4 Шатківська Ірина Олегівна

5 Бондар Юлія Іванівна

 

Партія “Адвокат”

Жукотанський Олександр Миколайович

2 Білошкурська Олена Петрівна

3 Сілагін Григорій Анатолійович

4. Костенко Лариса Борисівна

5 Лук’янець Марина Василівна

 

Партія Шарія

Смагін Владислав Іванович

2 Панасюк Олена Олегівна

3 Танасійчук Віктор Юрійович

4 Кидь Петро Миколайович

5 Стрілець Катерина Сергіївна

 

Партія “Воля”

Шавлюк Олександр Вікторович

2. Яворовенко Олександр Борисович

3. Півторак Анна Сергіївна

4. Марчук Ігор Дмитрович

5. Пронченко Анастасія Ігорівна

6. Ортинська Юлія Вадимівна

 

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Цецерошенко Олег Григорович

Маляренко Світлана Анатоліївна

Мазур Олег Миколайович

Ромашкан Наталія Леонідівна

Саєнко Анатолій Павлович

Дубовий Олександр Анатолійович

Лесних Галина Анатоліївна

Самойлюк Ігор Євгенійович

Ярославська Марина Василівна

 

 

Округ 6

Замостя, Тяжилів, Старе місто, Малі Хутори

Повний список адрес округу №6

с.Вінницькі Хутори –

вул.Бузкова, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Геталка, вул.Дачна, вул.Дружби Народів, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Індустріальна, масив “Вінницькі Хутори-2″, вул.І.Франка, вул.Кайдачиха, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Полудянова, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Матієнко, вул.Незалежності, вул.Немирівське шосе, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Покришкіна, вул.Польова, вул.”Ромашка” СТ масив “Писарівський”, вул.садівничий масив “Вінницькі Хутори-2”, “Підлісний”, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.СТ “Будівельник” Будівельників, вул.СТ “Будівельник” Малинова, вул.СТ “Будівельник” Фіалкова, вул.СТ “Васильок” Васильківська, вул.СТ “Ветеран” Вінницька, вул.СТ “Ветеран” Черешнева, вул.СТ “Вінницькі Зорі” Волошкова, вул.СТ “Вінницькі зорі” Грибна, вул.СТ “Джерело” Джерельна, вул.СТ “Етос” Васильківська, вул.СТ “Івушка” Місячна, вул.СТ “Калина” вул.Барвінкова, вул.СТ “Лісова поляна” Полунична, вул.СТ “Мрія” Будівельників, вул.СТ “Мрія” Грушева, вул.СТ “Писарівський”, вул.СТ “Писарівський” Барвінок, вул.СТ “Писарівський” Політ, вул.СТ “Писарівський” Райдуга, вул.СТ “Писарівський” Сонячний, вул.СТ “Підлісний” Смарагдова, вул.СТ “Росинка-1” Кедрова, вул.СТ “Росинка-1” Придорожня, вул.СТ “Росинка-1″,м-в”В-Хутори-2”,вул.Дачна, вул.СТ “Сокіл” Дачна, вул.СТ “Сокіл” Північна, вул.СТ “Сокіл” Приозерна, вул.СТ “Сокіл” Тернова, вул.СТ “Сокіл” Центральна, вул.СТ “Троянда” Індустріальна, вул.СТ”Вінницькі зорі” Дачна, вул.СТ”Джерело” 1-й пров.Джерельний, вул.СТ”Калина” Хуторянська, вул.СТ”Комунальник” Соснова, вул.СТ”Ромашка” вул.Алмазна, вул.СТ”Троянда” вул.Соснова, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Турбівське шосе 6 км, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, вул.Ясенева, вул.8-Березня, пров.Геталка, пров.Івана Франка, пров.Кайдачихський, пров.Матієнко, пров.Покришкіна, пров.1-й Відродження, пров.1-й Покришкіна, пров.2-й Відродження

с.Вінницькі Хутори – вул.Ватутіна, вул.Винниченко, вул.Виноградова, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Жолонко, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Богуна, вул.Котляревського, вул.М.Зарудного, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Проектна, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Я.Мудрого, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.М.Зарудного, пров.Набережний, пров.Проектний, пров.1-й Зелений, пров.1-й Сагайдачного, пров.1-й Сонячний, пров.2-й Вишневий, пров.2-й Сагайдачного, пров.3-й Сагайдачного

с.Вінницькі Хутори – вул.Абрикосова, вул.Березова, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Жовтнева, вул.Калинова, вул.Леонтовича, вул.Лисенко, вул.Львівська, вул.Мічуріна, вул.Немирівська, вул.Солов’їна, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Шевченка, пров.Березовий, пров.Б.Хмельницького, пров.Ватутіна, пров.Леонтовича, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Ватутіна, пров.1-й В.Івасюка, пров.1-й Леонтовича, пров.1-й Шевченка, пров.2-й В.Івасюка, пров.2-й Леонтовича, пров.2-й Український, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка

с.Писарівка

с.Щітки

м.Вінниця –

вул.Некрасова: 42, 44;

вул.Олександра Довженка: 31–31Б, 34–38, 41–59;

вул.Острозького: 23–31 к.ГУРТ;

вул.Тімірязєва: 25–27, 29–44;

просп.Коцюбинського: 19, 23–23Б, 25, 27–37, 38–38А, 41 к.ГУРТ–43Б, 44, 45, 48;

вул.Олега Антонова: 10–10А, 12–12А, 16–18А, 20, 22;

вул.Чехова: 14 к.ГУРТ–17, 18–40;

вул.Ватутіна: 45–71;

вул.Агрономічна, вул.Валерія Лобановського, вул.Вінницька, вул.Гранітна, вул.Драй-Хмари, вул.Єдності, вул.Івана Багряного, вул.Івана Щирського, вул.Івана-Павла ІІ, вул.Лева Симиренка, вул.масив Фермерський, вул.Миколи Куліша, вул.Москаленка, вул.Паркова, вул.Приміська, вул.Самійла Самуся, вул.Слов’янська, пров.Москаленка, пров.1-й Григорія Чупринки

вул.Бернарда Претвича, вул.Валеріана Боржковського, вул.Гастелло, вул.Гліба Успенського, вул.Дмитра Марковича,

вул.Д.Нечая: 5–14, 17–26, 27А, 28–30А, 31–53А, 54–63А, 64–66А, 67–67Б; 68–72А, 73–77А, 78–113А, 114–116А, 117–125А, 126–138Б, 139–150А, 151–152А, 153–155А, 156–166А, 167–296А;

вул.Дубовецька: 1–17А, 18–23А, 24–30А, 31–37А, 38–42А, 43–91;

вул.Ігоря Костецького, вул.Паліїв Яр, вул.Петра Ніщинського, вул.Суворова, вул.20 Березня, пров.Бернарда Претвича, пров.Дмитра Марковича, пров.Крилова, пров.1-й Д.Нечая, пров.1-й Ігоря Костецького, пров.2-й Д.Нечая, пров.2-й Ігоря Костецького, пров.3-й Д.Нечая

вул.Замкова: 1–77А, 78–133;

вул.Лютневої революції, вул.Натана Альтмана, вул.Северина Наливайка, вул.Староміська, вул.Франка, вул.1905 року, вул.8 Березня, пров.Люблінський, пров.Лютневої революції, пров.1-й Маяковського, пров.1-й Северина Наливайка, пров.1-й Франка, пров.1905 року, пров.2-й Северина Наливайка, пров.2-й Франка, пров.8 Березня, тупик Северина Наливайка, узвіз Бузький, вул.Берегова, вул.В.Ілика, вул.В.Киянка, вул.Димчука, вул.Добрих сусідів, вул.Квітуча, вул.Левадна,

вул.Маяковського: 1–118А, 119–129А, 130–136Ж, 137–137А, 138Б–146, 148–179А, 180–182А, 183–184Б, 185–186В, 187–187А, 188–190А, 191–193А, 194–196А, 197–197А, 198–198А, 199–200А,  201–206А, 207–208А, 209–210А, 211–217А, 218–220Н, 221–221А, 222–223А, 224–287;

вул.Нагірна: 1А–20В, 21–21П, 22–23Д, 24–30А, 31–34А, 35–39А, 40–45А, 46–51А, 52–53А, 54–58Б, 59–158;

вул.М.Рильського, вул.Павла Скоропадського,

вул.Ушакова:3–64, 73–77А;

пров.Береговий, пров.Сонячний, пров.Сусідський, тупик Маяковського, тупик 1-й Левадний, тупик 2-й Левадний, узвіз Новий, вул.В.Грабовської, вул.Ломоносова, вул.Серафимовича, вул.Українська,

вул.Ю.Смирнова: 2–32А, 33–68, 70–79А, 80–91А, 92–112, 122–158;

пров.Зоряний, пров.Ушакова, пров.Ю.Смирнова, пров.1-й Ломоносова, пров.1-й Український, пров.2-й Ломоносова, пров.2-й Український, пров.3-й Український

вул.Богомольця: 3–98; вул.Бориса Крижевого,

вул.Глінки: 1–122; пров.3-й Глінки:1А–12А, 13–13А, 14–15А, 6–16А, 17–17А, 18–19А, 20–24, 25А–29А, 30–42Б, 43–50, 53–301А;

пров.2-й Глінки: 12, 14, 16–77;

вул.Матросова: 1–43, 45–61А;

вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–43, 45–59

вул.Якова Гальчевського: 1–1А, 62;

вул.Нахімова: 3–62, 65–66А, 67–90;

вул.Привокзальна: 21, 23, 25, 27–186;

вул.Брацлавська: 16, 20–23А, 24–25А, 26–27А, 28–29А 30–50А, 51–54, 57–81, 87–131;

вул.Верхарна: 11, 13, 15–17, 19–23, 25–27Б, 29, 31, 33–70;

вул.Олександра Довженка: 40, 60–143;

вул.Замостянська: 30,31–31А, 34А к.1–46;51 к.ГУРТ

вул.Короленка: 24, 28–42;

вул.Шмідта: 34, 36, 37, 51 к.ГУРТ, 51–67, 69;

пров.Богомольця, пров.1-й Матросова, пров.2-й Глінки: 1–11, 13, 15; пров.2-й Матросова,

проїзд Матросова, тупик Богомольця

вул.Івана Огієнка, вул.Івана Хоменка, вул.Московська, вул.Пластова, вул.Тракторна, вул.Якова Гальчевського: 2–60А, 63–132; пл.8 Березня, пров.Пластовий, пров.Тараса Сича, пров.1-й Замковий, пров.1-й Івана Хоменка, пров.1-й Московський, пров.2-й Замковий, пров.2-й Івана Хоменка, пров.2-й Московський, пров.3-й Московський, пров.4-й Московський, пров.5-й Московський, тупик Пластовий, тупик Тракторний

вул.Автомобільна, вул.Анатолія Свидницького, вул.Будівельна, вул.Городищенська, ; вул.Івана Виговського, вул.Кар’єрна, вул.Квітки Цісик, вул.Комітетська, вул.Танкістів, вул.Тараса Сича, вул.Цегельна, вул.28 Червня, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Кар’єрний, пров.1-й Глінки, пров.1-й Нахімова, пров.2-й Нахімова, тупик Нахімова

вул.Аграрна, вул.Будівельників, вул.Грушева, вул.Д.Нечая: 2; вул.Затишна, вул.Івасюка, вул.Йоахима Волошиновського, вул.Коперника, вул.Міцкевича, вул.Молодіжна,  вул.Олександра Олеся, вул.Отамана Сітка, вул.Південна, вул.Соломії Крушельницької, вул.Тимка Падури, вул.Тиха, вул.Юхима Сіцінського, вул.Якова Шепеля, вул.Ярмоли Мелешка, пров.Грушевий, пров.Добрий, пров.Молодіжний, пров.М.Рильського, пров.Павла Скоропадського, пров.Тимка Падури, тупик Аграрний, тупик Грушевий, тупик Тихий, тупик 1-й Аграрний, тупик 1-й Нахімова, тупик 2-й Аграрний, тупик 2-й Нахімова, тупик 3-й Аграрний, тупик 4-й Аграрний

вул.Б.Хмельницького,  вул.Кармелюка, пров.2-й Дубовецький, пров.3-й Дубовецький

вул.Декабристів, вул.Ігоря Сікорського, вул.Ковпака, вул.Кожедуба, вул.Кривоноса, вул.Леонтовича, вул.Москвіна, вул.Покришкіна, пров.Покришкіна, пров.Тургенєва, пров.1-й Москвіна, пров.2-й Москвіна, пров.4-й Д.Нечая, тупик Москвіна

вул.Антона Турчановича, вул.Щукіна, вул.Ясна, пров.Брацлавський, пров.Дубовецький, пров.Привокзальний, пров.Щукіна, пров.Яружний, пров.Ясний, пров.1-й Антона Турчановича, пров.2-й Антона Турчановича, пров.3-й Антона Турчановича, проїзд Дубовецький, проїзд Привокзальний

вул.Івана Федорова:  1–56;

вул.Глинська, вул.Ентузіастів, вул.Івана Сірка, пров.Івана Сірка: 3–9, 16–24; вул.Каменярів, вул.Костя Широцького, вул.Лучанська,

вул.Молодогвардійська: 2А–47А

вул.П.Дорошенка, вул.Степова,  пров.Костя Широцького, пров.1-й Молодогвардійський, пров.1-й Степовий, пров.2-й Молодогвардійський, пров.2-й Степовий, проїзд Д.Нечая

вул.Генерала Безручка, вул.Гулака-Артемовського,  вул.Кутузова, вул.Макаренка, ; вул.Новоселівська, вул.Одеська, вул.Хуторянська, вул.Шкільна, пров.Генерала Безручка, пров.Гулака-Артемовського, пров.Івана Федорова, пров.Кутузова, пров.Шкільний, пров.1-й Макаренка, пров.1-й Новоселівський, пров.1-й Одеський, пров.2-й Макаренка, пров.2-й Новоселівський, пров.2-й Одеський, проїзд Генерала Безручка

вул.Немировича-Данченка, вул.Олени Пчілки, вул.Учительська, вул.Форпостна,  вул.Яблунева, пров.Учительський, пров.1-й Немирівське шосе, проїзд Немировича-Данченка, проїзд Олени Пчілки, проїзд 1-й Чехова, проїзд 2-й Чехова, проїзд 3-й Чехова

вул.Академіка Вернадського, вул.Івана Пулюя, вул.Мельника, вул.Омеляна Грабця, вул.Топольського, вул.Шевченка, пров.Івана Пулюя, пров.Мельника, пров.1-й Омеляна Грабця, пров.1-й Топольського, пров.2-й Омеляна Грабця, пров.2-й Топольського, проїзд Барвінковий, проїзд Березневий, проїзд Бузковий, проїзд Вербний, проїзд Верховинний, проїзд Весняний, проїзд Вишневий сад, проїзд Вільховий, проїзд Волошковий, проїзд Врожайний, проїзд Газовиків, проїзд Географічний, проїзд Горобинний, проїзд Електронний, проїзд Землевпорядників, проїзд Калиновий, проїзд Каштановий, проїзд Квітневий, проїзд Липневий, проїзд Мічурінський, проїзд Науковий, проїзд Осінній, проїзд Плодовий, проїзд Проектувальників, проїзд Пролісковий, проїзд Садівничий, проїзд Фруктовий, проїзд Черемховий, проїзд 1-й Академіка Вернадського, проїзд 1-й Бузковий, проїзд 1-й Врожайний, проїзд 1-й Горіховий, проїзд 1-й Електронний, проїзд 1-й Журналістів, проїзд 1-й Івана Пулюя, проїзд 1-й Липневий, проїзд 1-й Осінній, проїзд 1-й Пролісковий, проїзд 1-й Рожевий, проїзд 1-й Садівничий, проїзд 1-й Суничний, проїзд 1-й Товариський, проїзд 2-й Академіка Вернадського, проїзд 2-й Бузковий, проїзд 2-й Горіховий, проїзд 2-й Журналістів, проїзд 2-й Івана Пулюя, проїзд 2-й Липневий, проїзд 2-й Рожевий, проїзд 2-й Суничний, проїзд 2-й Товариський, проїзд 2-й Черемховий, проїзд 3-й Івана Пулюя, проїзд 3-й Липневий, проїзд 3-й Садівничий, проїзд 3-й Черемховий, проїзд 4-й Липневий, проїзд 4-й Садівничий, проїзд 4-й Черемховий, проїзд 5-й Черемховий, проїзд 6-й Черемховий, проїзд 7-й Черемховий, тупик Івана Пулюя, тупик Мельника, СТОВ Верховина, СТОВ Весна, СТОВ Вишневий Сад, СТОВ Вишня, СТОВ Глобус, СТОВ Дружба, СТОВ Дружба 1, СТОВ Калина, СТОВ Левада, СТОВ Нива, СТОВ Підлісне, СТОВ Підлісне Журналістів, СТОВ Підлісне Калина, СТОВ Підлісне Труд, СТОВ Підлісне Черемушки, СТОВ Ромашка Шевченка, СТОВ Сірень, СТОВ Сонячне

вул.Бучми, вул.Войцехівського, вул.Гната Юри, вул.Кузнецова, вул.Леся Курбаса, вул.П.Волинця, вул.Тропініна, вул.Трублаїні, пров.Бучми, пров.Гната Юри, пров.Кузнецова, пров.1-й Леся Курбаса, пров.1-й П.Волинця, пров.1-й Тропініна, пров.1-й Трублаїні, пров.2-й Тропініна, пров.2-й Трублаїні, проїзд 1-й Гната Юри, проїзд 2-й Гната Юри

вул.Нансена, пров.Перемоги,

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська клінічна лікарня №3”

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська лікарня “Центр матері та дитини”

вул.Залізнична, вул.Немирівське шосе

 

Українська стратегія Гройсмана

Панчук Наталя Володимирівна

2 Приймак Юлія Валеріївна

3 Абушов Теймур Аловсат огли

4 Бессолов Степан Андрійович

5 Малінін Володимир Володимирович

6 Онофрійчук Володимир Володимирович

7 Дехтяр Наталя Василівна

8 Науменко Дмитро Олександрович

9 Очеретна Альона Василівна

 

“Слуга народу”

Пліхта Сергій Олегович

Цьопа Юрій Васильович

Мялківська Юлія Володимирівна

Давискиба Ірина Веніамінівна

Хомин Володимир Сергійович

Жмуцька Майя Сергіївна

 

“Європейська солідарність”

Заремба В’ячеслав Броніславович

Стукан Сергій Степанович

Тимощук Максим Анатолійович

Бедрак Оксана Олександрівна

Дзюняк Надія Миколаївна

Булавко Крістіна Андріївна

Костюк Валентин Васильович

Ужун Катерина Петрівна

Макаров Олександр Миколайович

 

“Батьківщина”

Андрійчук В’ячеслав Вікторович

Шевчук Ігор Олександрович

Лісовий Роман Віталійович

Дибко Наталія Василівна

Снігур Галина Павлівна

 

Партія Вінничан

Коваленко Ольга Ігорівна

Бахур Олександр Валерійович

Горбанський Павло Васильович

Євич Олена Степанівна

Дмитрієв Дмитро Валерійович

Коваленко Ігор Валентинович

 

“Голос”

Стебєлева Марія Григорівна

Януш Марина Петрівна

Куценко Богдан Анатолійович

Хуторний Віталій Вікторович

Колесник Сергій Миколайович

Резніченко Валентина Петрівна

 

Опозиційна платформа “За життя”

Яременко Микола Володимирович

Тарлецький Олег Олександрович

Кікабідзе Бадрі Нодарійович

Аліфанова Лариса Іванівна

Писарська Наталія Петрівна

Бондарчук Наталія Валеріївна

Войтко Дмитро Миколайович

 

“За майбутнє”

Косперевич Богдан Петрович

Прокопчук Леонід Миколайович

Токар Алла Володимирівна

Чорний Віталій Анатолійович

Бранюк Галина Степанівна

Березніцький Олександр Володимирович

Ловікова Ірина Іонасівна

 

ВО “Свобода”

Базелюк Володимир Васильович

Мартинюк Віктор Миколайович

Міхієнко Лариса Григорівна

Семененко Олександр Леонідович

Захаревич Лілія Віталіївна

Уманець Максим Ігорович

 

“Сила і честь”

Заболотний Володимир Федорович

Зеленчук Тетяна Анатоліївна

Чуркін Володимир Володимирович

Юдін Михайло Михайлович

Пацан Оксана Василівна

Кабалик Володимир Іванович

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Кобець Аліна Володимирівна

Дахновський Віталій Сергійович

Колісник Тетяна Олександрівна

Рак Аліна Сергіївна

Біденко Валентина Миколаївна

Скобленко Ростислав Валентинович

Загарій Сергій Степанович

 

“Наш край”

Котова Ірина Іванівна

Торохтій Вікторія Миколаївна

Добровольський Віталій Олександрович

Сметанюк Віталій Сергійович

Кіщенко Анастасія Юріївна

 

Народний рух України

Гандурський Петро Францевич

Ковальський Олександр Вікторович

Цибуліна Катерина Михайлівна

Супрун Анатолій Павлович

Кришталь Наталія Вікторівна

Маркова Євгенія Євгеніївна

 

Рух справедливості

Висоцький Андрій Олександрович

Чухрій Ярослава Петрівна

Козловська Олександра Євгеніївна

Логінов Максим Олександрович

Малінін Анатолій Володимирович

 

Партія “Адвокат”

Піскунова Юлія Леонідівна

Чайковський Віктор Омельянович

Ковбасюк Наталія Василівна

Гаврилюк Роман Віталійович

Клепко Максим Васильович

 

Партія Шарія

Марчук Сергій Олександрович

Магденко Олександр Вікторович

Гурська Ольга Олександрівна

Гурська Наталія Анатоліївна

Вальчук Андрій Олександрович

 

Партія Воля

Корецька Вероніка Олегівна

Звенигорецький Руслан Іванович

Гуляр Олег Анатолійович

Скляров Олександр Олександрович

Фоміч Людмила Петрівна

Любчик Марина Юріївна

Вдовиченко Іван Михайлович

Райченко Наталія В’ячеславівна

 

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Творун Петро Никифирович

Розумник Олена Вадимівна

Сідаш Андрій Вікторович

Дойчеви Микола Миколайович

Панасюк Леся Петрівна

Кривешко Арсентій Іванович

Жуковська Людмила Олександрівна

Кандирал Євген Володимирович

Більше про кожного кандидата можна прочитати в нашій публікації “В гонитві за мандатом: повний список кандидатів в депутати Вінницької міської ради”

Усі головні новини виборчої кампанії у Вінниці – в нашому спеціальному розділі “Місцеві вибори 2020”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.