Хто балотується до Вінницької обласної ради: повний перелік кандидатів

19:46
Автор: В'ячеслав Луцков

25 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих рад. На Вінниччині чи не найбільше кандидатів висунули на вибори до Вінницької обласної ради – сюди балотуватиметься 681 депутат від 10 політичних сил.

Наразі вже відомо, хто саме, від яких політичних партій та в якому окрузі висуватиметься до Вінницької обласної ради. Відповідні списки опубліковані на сайті Вінницької обласної ради.

Так, обласна ТВК зареєструвала списки кандидатів від таких політичних партій: «За майбутнє» – 63 кандидати, «Сила і Честь» – 53 кандидати, «Українська стратегія Гройсмана» – 84 кандидати, «Партія Вінничан» – 66 кандидатів, «Слуга народу» – 84 кандидати, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 60 кандидатів, ВО «Батьківщина» – 79 кандидатів, «Опозиційна платформа – За життя» – 51 кандидат, «Наш край» – 58 кандидатів, «Європейська солідарність» – 83 кандидати.

Загалом “конкурс” на 84 місця депутатів обласної ради складе 8,1 кандидата на одне місце. Нагадаємо, більше кандидатів (733) зареєстрували лише на вибори до Вінницької міської ради, а “конкурс” туди складає 13,5 претендента на один мандат.

Vежа вирішила зібрати перелік усіх кандидатів на вибори до Вінницької обласної ради в одному матеріалі, аби нашим читачам було зручніше орієнтуватися на майбутніх виборах 25 жовтня.

“За майбутнє”

63 кандидати

1 Юрчишин Петро Васильович, Перший кандидат
2 Гуменчук Олекандра Олегівна, 1 округ
3 Гатауллін Ірек Фархатович, 2 округ
4 Ярова Галина Григорівна, 1 округ
5 Гуцол Сергій Віталійович, 7 округ
6 Терещук Руслан Васильович, 1 округ
7 Кубряк Олександр Васильович, 1 округ
8 Дяченко Олег Дмитрович, 4 округ
9 Павлуник Світлана Миколаївна, 1 округ
10 Євтодій Ірина Миколаївна, 1 округ
11 Мордванюк Василь Никифорович, 4 округ
12 Лисак Юрій Анатолійович, 1 округ
13 Сенюк Оксана Петрівна, 1 округ
14 Познанський Руслан Анатолійович, 5 округ
15 Петрушкевич Антоніна Кирилівна, 1 округ
16 Віннічук Микола Анатолійович, 7 округ
17 Шаповал Іван Трохимович, 5 округ
18 Ковальчук Анатолій Пилипович, 7 округ
19 Кухарчук Інна Іванівна, 8 округ
20 Соколюк Марія Федорівна, 2 округ
21 Тимчак Ігор Анатолійович, 4 округ
22 Редчик Сергій Борисович, 1 округ
23 Кравчук Олександр Миколайович, 1 округ
24 Мотузок Надія Іванівна, 2 округ
25 Гукало Алла Іванівна, 3 округ
26 Поліщук Микола Анатолійович, 1 округ
27 Новікова Марія Дмитрівна, 5 округ
28 Войтенко Галина Михайлівна, 3 округ
29 Лебідь Юрій Іванович, 3 округ
30 Токарчук Володимир Мефодійович, 3 округ
31 Болоховська Валентина Антонівна, 3 округ
32 Солодкий Юрій Федорович, 3 округ
33 Кушнір Олександр Михайлович, 3 округ
34 Ситник Вікторія Сергіївна, 4 округ
35 Роздоба Валерій Петрович, 2 округ
36 Мислінський Олександр Вячеславович, 6 округ
37 Тупічак Юрій Володимирович, 6 округ
38 Кондратюк Олег Дмитрович, 6 округ
39 Василевська Валентина Андріївна, 6 округ
40 Станківська Аліна Володимирівна, 6 округ
41 Горбанюк Ангеліна Вікторівна, 7 округ
42 Черниш Оксана Олександрівна, 7 округ
43 Прудник Василь Сергійович, 8 округ
44 Голота Наталія Петрівна, 8 округ
45 Кубик Володимир Анатолійович, 8 округ
46 Гуцалюк Таїса Григорівна, 8 округ
47 Комаха Володимир Петрович, 9 округ
48 Прокопчук Леонід Миколайович, 9 округ
49 Халуп’як Тетяна Іванівна, 9 округ
50 Єрмаков Олег Євгенійович,  9 округ
51 Браїловська Аліна Володимирівна, 9 округ
52 Ткачук Павло Григорович, 10 округ
53 Адамчук Максим Володимирович, 10 округ
54 Степанюк Дмитро Васильович, 10 округ
55 Токар Алла Володимирівна, 10 округ
56 Каращенко Ольга Олександрівна, 10 округ
57 Голуб Богдан Русланович, 7 округ
58 Нечипорук Марина Валеріївна, 7 округ
59 Гащенко Ігор Васильович, 3 округ
60 Авдєєва Вікторія Вікторівна, 5 округ
61 Дубовий Євген Сергійович, 2 округ
62 Зарванська Лариса Григорівна, 4 округ
63 Лубковський Валерій Володимирович, 5 округ

“Сила і Честь”

53 кандидати

1. Товмасян Віген Володимирович, Перший кандидат
2. Каленич Павло Євгенійович, 3 округ
3. Суворов Олександр Володимирович, 2 округ
4. Сауляк Ольга Андріївна, 6 округ
5. Мисліцька Наталія Анатоліївна, 9 округ
6. Каричинський Валерій Петрович, 8 округ
7. Заячковський Володимир Михайлович, 5 округ
8. Касіяненко Василь Харитонович, 10 округ
9. Чирка Ольга Вікторівна, 10 округ
10. Сологуб Лілія Ігорівна, 8 округ
11. Трофимчук Роман Михайлович, 10 округ
12. Бондаренко Лариса Володимирівна, 8 округ
13. Заболотний Володимир Федорович, 10 округ
14. Шевчук Руслан Францевич, 4 округ
15. Капітанчук Ірина Володимирівна, 9 округ
16. Семчук Володимир Трохимович, 9 округ
17. Зеленчук Тетяна Анатоліївна, 10 округ
18. Осадчук Петро Пилипович, 9 округ
19. Демко Світлана Володимирівна, 1 округ
20. Шубович Ігор Вадимович, 1 округ
21. Водоп’янов Олександр Броніславович, 8 округ
22. Хворостяна Олена Михайлівна, 2 округ
23. Захарова Олена Володимирівна, 7 округ
24. Резнік Сергій Олександрович, 2 округ
25. Кошмелюк Віктор Васильович, 5 округ
26. Присяжнюк Таїсія Василівна, 5 округ
27. Катрич Павло Степанович, 1 округ
28. Якимчук Алла Анатоліївна, 6 округ
29. Толумний Дмитро Адамович, 6 округ
30. Ровишина Людмила Петрівна, 3 округ
31. Савчук Юрій Віталійович, 3 округ
32. Мельниик Майя Станіславівна, 3 округ
33. Грушовенко Сергій Володимирович, 3 округ
34. Погребняк Юрій В’ячеславович, 4 округ
35. Полушко Марія Миколаївна, 4 округ
36. Зленко Віталій Дмитрович, 4 округ
37. Волкова Марина Сергіївна, 1 округ
38. Горденков Ігор Петрович, 8 округ
39. Ільницький Петро Іванович, 5 округ
40. Фролова Надія Леонтіївна, 4 округ
41 Мординський Андрій Андрійович, 6 округ
42. Марценюк Анастасія Олександрівна, 6
43. Зарічук Олександр Євгенович, 9 округ
44. Ющенко Валерій Олександрович, 7 округ
45. Бачинська Наталія Іванівна, 5 округ
46. Швайко Віталій Сергійович, 7 округ
47. Коломієць Неля Михайлівна, 7 округ
48. Олійник Сергій Васильович, 7 округ
49. Благий Олександр Васильович, 7 округ
50. Москаленко Марія Григорівна, 1 округ
51. Кіндрат Дмитро Дмитрович, 2 округ
52. Боровська Ольга Геннадіївна, 2 округ
53. Картак Ольга Миколаївна, 7 округ

“Українська Стратегія Гройсмана”

84 кандидати

1. Якубович Галина Анатоліївна, Перший
кандидат
2. Коровій Валерій Вікторович, 7 округ
3. Скальський Владислав Володимирович, 9 округ
4. Соколовий Вячеслав Петрович, 2 округ
5. Побережна Тетяна Іванівна, 3 округ
6. Ковальов Андрій Євгенійович, 9 округ
7. Крижанівський Анатолій Іванович, 6 округ
8. Хребтій Ярослав Віталійович, 4 округ
9. Мілієнко Олена Анатоліївна, 8 округ
10. Замкова Наталія Леонідівна, 9 округ
11. Струсевич Петро Павлович, 6 округ
12. Липінський Сергій Трохимович, 2 округ
13. Френкель Ірина Володимирівна, 4 округ
14. Август Вiталiй Анатолiйович, 4 округ
15. Лозова Ірина Андріївна, 2 округ
16. Хміль Ігор Вікторович, 3 округ
17. Станіславенко Людмила Анатоліївна, 2 округ
18. Поліщук Андрій Леонідович, 6 округ
19. Хом’як Олександр Миколайович, 2 округ
20. Скорбатюк Світлана Дмитрівна, 2 округ
21. Бень Віталій Вікторович, 6 округ
22. Легеза Олег Вячеславович, 2 округ
23. Біла Ірина Віталіївна, 6 округ
24. Ординська Наталія Іванівна, 6 округ
25. Кістіон Володимир Євсевійович, 5 округ
26. Ткачук Геннадій Віталійович, 9 округ
27. Горбатюк Руслан Володимирович, 5 округ
28. Городинська Оксана Василівна, 5 округ
29. Вовк Надія Сергіївна, 5 округ
30. Гуменчук Ілля Володимирович, 1 округ
31. Грубеляс Ігор Петрович, 1 округ
32. Івасюк Ірина Олексіївна, 1 округ
33. Остапенко Маріна Олегівна, 4 округ
34. Василишен Юрій Володимирович, 4 округ
35. Подолян Василь Васильович, 4 округ
36. Шаповал Ігор Вікторович, 4 округ
37. Козак Юрій Володимирович, 4 округ
38. Скальська Вікторія Миколаївна, 4 округ
39. Олійник Наталія Григорівна, 4 округ
40. Кречківський Анатолій Іванович, 4 округ
41. Підгорняк Олександр Олександрович, 7 округ
42. Донець Віталій Григорович, 7 округ
43. Малецька Наталія Анатоліївна, 7 округ
44. Мельник Надія Борисівна, 7 округ
45. Повх Юрій Леонідович, 7 округ
46. Найчук Юрій Дмитрович, 7 округ
47. Кугай Людмила Іванівна, 7 округ
48. Комарчук Галина Михайлівна, 7 округ
49. Шевчук Олександр Петрович, 7 округ
50. Корольчук Ігор Євгенович, 8 округ
51. Якубовський Сергій Олександрович, 8 округ
52. Прідолоба Володимир Михайлович, 8 округ
53. Радогощина Юлія Володимирівна, 1 округ
54. Слободянюк Світлана Миколаївна, 8 округ
55. Петровський Михайло Казимирович, 1 округ
56. Сличук Володимир Андрійович, 8 округ
57. Пиндус Василь Васильович, 8 округ
58. Маджарова Діана Сергіївна, 8 округ
59. Гуменюк Катерина Михайлівна, 8 округ
60. Форманюк Микола Вікторович, 9 округ
61. Ліваковський Костянтин Сергійович, 9 округ
62. Паньків Михайло Іванович, 9 округ
63. Лисюк Анна Анатоліївна, 9 округ
64. Обещик Діана Борисівна, 9 округ
65. Чаленко Дмитро Андрійович, 10 округ
66. Ваколюк Людмила Євгенівна, 10 округ
67. Івасюк Ігор Дмитрович, 10 округ
68. Кривешко Сергій Сергійович, 10 округ
69. Попова Лариса Віталіївна, 10 округ
70. Пугачов Сергій Георгійович, 10 округ
71. Коробчинська Наталія Валеріївна, 10 округ
72. Кавун Олександр Федорович, 3 округ
73. Янчук Аліна Анатоліївна, 3 округ
74. Мороз Павло Андрійович, 3 округ
75. Мартинюк Вадим Володимирович, 3 округ
76. Боровська Валентина Миколаївна, 3 округ
77. Ковбасюк Олег Іванович, 3 округ
78. Ліпінська Наталя Степанівна, 3 округ
79. Пигуля Віктор Миколайович, 3 округ
80. Мулярчук Анастасія Іванівна, 1 округ
81. Пуга Григорій Михайлович, 2 округ
82. Грущенко Анастасія Олегівна, 9 округ
83. Гондарук Василь Якович, 3 округ
84. Ткачук Ольга Петрівна, 5 округ

“Партія Вінничан”

66 кандидатів

1 Філонов Микола Валерійович, Перший кандидат
2 Бронюк Віктор Володимирович, 1 округ
3 Рижавська Оксана Вікторівна, 3 округ
4 Майданюк Микола Іванович, 8 округ
5 Бессараба Олена Юріївна, 7 округ
6 Дмитрієв Дмитро Валерійович, 10 округ
7 Грищук Олексій Анатолійович, 9 округ
8 Коваленко Ігор Валентинович, 2 округ
9 Денисова Олена Петрівна, 5 округ
10 Сидорчук Тетяна Олександрівна, 3 округ
11 Корченюк Роман Володимирович, 9 округ
12 Лета Олексій Іванович, 3 округ
13 Бартко Олександр Олександрович, 4 округ
14 Коваленко Тетяна Юріївна, 6 округ
15 Никифорова Тетяна Михайлівна, 4 округ
16 Гуменний Леонід Олександрович, 10 округ
17 Скакодуб Андрій Васильович, 3 округ
18 Горбанський Павло Васильович, 7 округ
19 Коваленко Ольга Ігорівна, 1 округ
20 Філонова Анна Валентинівна, 6 округ
21 Погорєлова Олександра Сергіївна, 10 округ
22 Євич Олена Степанівна, 8 округ
23 Денисов Ігор Вікторович, 1 округ
24 Сидорчук Олександр Анатолійович, 3 округ
25 Рижавський Сергій Сергійович, 4 округ
26 Вихованець Олександр Юрійович, 6 округ
27 Соколюк Тетяна Анатоліївна, 3 округ
28 Денисов Михайло Ігорович, 8 округ
29 Цьома Іван Іванович, 1 округ
30 Попік Ірина Анатоліївна, 5 округ
31 Петрущак Наталія Афанасіївна, 9 округ
32 Петлінський Олександр Олександрович, 2 округ
33 Лебідь Юлія Юріївна, 10 округ
34 Бомко Катерина Степанівна, 9 округ
35 Попік Євгеній Олегович, 2 округ
36 Гроза Андрій Юрійович, 5 округ
37 Заіка Валерій Павлович, 6 округ
38 Слота Ганна Дмитрівна, 8 округ
39 Рутковська Лариса Віталіївна, 7 округ
40 Нечай Світлана Володимирівна, 2 округ
41 Котик Іван Іванович, 4 округ
42 Бондар Олександра Олександрівна, 2 округ
43 Кицик Валерій Леонідович, 5 округ
44 Гриценко Віталій Володимирович, 7 округ3
45 Свистун Оксана Василівна, 2 округ
46 Іванинюк Михайло Григорович, 1 округ
47 Підопригора Інна Олександрівна, 6 округ
48 Обертинська Наталія Пилипівна, 4 округ
49 Лебідь Ігор Юрійович, 5 округ
50 Бондар Ольга Миколаївна, 1 округ
51 Ніколюк Володимир Макарович, 7 округ
52 Верхоглядова Лілія Андріївна, 4 округ
53 Данько Юлія Юріївна, 9 округ
54 Шевчук Руслан Гаврилович, 8 округ
55 Комиш Людмила Андріївна, 7 округ
56 Вовк Анна В’ячеславівна, 1 округ
57 Громико Лариса Павлівна, 8 округ
58 Котик Наталія Володимирівна, 10 округ
59 Рижій Андрій Петрович, 6 округ
60 Кравченко Сергій Сергійович, 9 округ
61 Смик Олена Вікторівна, 5 округ
62 Хлопчик Наталія Володимирівна, 3 округ
63 Масловський Станіслав Степанович, 4 округ
64 Рижов Максим Петрович, 10 округ
65 Васильєва Надія Вікторівна, 9 округ
66 Бахур Олександр Валерійович, 9 округ

“Слуга народу”

84 кандидати

1 Мазуренко Володимир Васильович, Перший кандидат
2 Заболотна Наталя Михайлівна, 9 округ
3 Каменщук Тетяна Дмитрівна, 6 округ
4 Костюк Володимир Григорович, 9 округ
5 Шаповалов Євгеній Олегович, 9 округ
6 Урдзік Віталій Валерійович, 8 округ
7 Олійник Юлія Едуардівна, 7 округ
8 Войтович Юрій Валерійович, 2 округ
9 Кричковський Вадим Юрійович, 8 округ
10 Драбовська Віра Анатоліївна, 10 округ
11 Юрчак Андрій Петрович, 10 округ
12 Голіней Ігор Васильович, 1 округ
13 Даценко Галина Василівна, 9 округ
14 Жамба Олександр Олегович, 7
15 Клецко Валентина Валеріївна, 2 округ
16 Щоголєв Олег Юрійович, 6 округ
17 Буда Сергій Анатолійович, 1 округ
18 Мудрий Олександр Іванович, 1 округ
19 Погребняк Валентина Іванівна, 7 округ
20 Нестерук Тетяна Володимирівна, 10 округ
21 Рибчук Анатолій Антонович, 10 округ
22 Болюбаш Євгеній Анатолійович, 6 округ
23 Юзвак Тетяна Володимирівна, 4 округ
24 Соловей Володимир Михайлович, 5 округ
25 Омельченко Оксана Анатоліївна, 5 округ
26 Котов Денис Якович, 10 округ
27 Лунгол Володимир Григорович, 4 округ
28 Сітарський Владислав Сергійович, 9 округ
29 Василюк Юлія Миколаївна, 1 округ
30 Нарожна Мар’яна Олександрівна, 3 округ
31 Кобися Микола Володимирович, 8 округ
32 Шмігленко Сергій Іванович, 2 округ
33 Власюк Олексій Миколайович, 2 округ
34 Головашич Людмила Володимирівна, 3 округ
35 Цимбал Інна Володимирівна, 2 округ
36 Шумський Олександр Валерійович, 1 округ
37 Жуковський Костянтин Борисович, 8 округ
38 Драчук Сергій Анатолійович, 7 округ
39 Задорожна Юлія Володимирівна, 4 округ
40 Савкова Ольга Анатоліївна, 6 округ
41 Березін Сергій Юрійович, 4 округ
42 Канарський Олександр Анатолійович, 4 округ
43 Мандрика Микола Іванович, 2 округ
44 Іжаківська Мирослава Вячеславівна, 6 округ
45 Семикрас Ольга Сергіївна, 2 округ
46 Кавун Сергій Миколайович, 3 округ
47 Вознюк Андрій Вікторович, 2 округ
48 Власюк Олександр Федорович, 3 округ
49 Войтко Людмила Валеріївна, 6 округ
50 Шкварук Оксана Володимирівна, 2 округ
51 Федик Андрій Володимирович, 9 округ
52 Ільніцький Костянтин Федорович, 2 округ
53 Бондарчук Євгеній Михайлович, 3 округ
54 Малюта Світлана Володимирівна, 8 округ
55 Мельникова Ганна Миколаївна, 10 округ
56 Мороз Павло Андрійович, 3 округ
57 Рубанський Володимир Іванович, 6 округ
58 Даценко Юлія Олександрівна, 5 округ
59 Головчук Юлія Олександрівна 1, округ
60 Малащук Євгеній Миколайович, 1 округ
61 Малярчук Василь Григорович, 2 округ
62 Соломон Ігор Володимирович, 3 округ
63 Паламаренко Яна Вікторівна, 8 округ
64 Жереб Володимир Васильович, 5 округ
65 Алескерова Юлія Володимирівна, 7 округ
66 Коваль Олександр Леонідович, 3 округ
67 Репінська Світлана Сергіївна, 2 округ
68 Откаленко Сергій Юрійович, 7 округ
69 Катілова Тетяна Олексіївна, 9 округ
70 Мороз Анастасія Петрівна, 4 округ
71 Томляк Таїса Сергіївна, 7 округ
72 Романюк Володимир Васильович, 4 округ
73 Коломієць Тетяна Вікторівна, 7 округ
74 Шевчук Микола Миколайович, 5 округ
75 Мазур Олена Василівна, 1 округ
76 Щоголєва Інна Дмитрівна, 8 округ
77 Довгань Олександр Вікторович, 7 округ
78 Гаврилюк Максим Володимирович, 4 округ
79 Орлова Аліна Сергіївна, 3 округ
80 Сидоренко Дмитро Сергійович, 7 округ
81 Маркова Оксана Павлівна, 3 округ
82 Максименко Юрій Володимирович, 10 округ
83 Мудрик Катерина Геннадіївна, 5 округ
84 Кушнір Алім Вікторович, 6 округ

Радикальна партія Олега Ляшка

60 кандидатів

1 Кобець Тарас Васильович, Перший кандидат
2 Кременюк Михайло Володимирович, 8 округ
3 Штанько Олександр Сергійович, 1 округ
4 Качур Зоряна Олександрівна, 8 округ
5 Кушко Лариса Петрівна, 6 округ
6 Красніцький Андрій Володимирович, 3 округ
7 Шамрай Володимир Анатолійович, 7 округ
8 Мельник Руслан Геннадійович, 4 округ
9 Дмитренко Жанна Віталівна, 8 округ
10 Каплюк Алла Іванівна, 9 округ
11 Галушко Леонід Володимирович, 6 округ
12 Кобець Аліна Володимирівна, 10 округ
13 Кінзерська Людмила Василівна, 5 округ
14 Голяк Наталія Олександрівна, 10 округ
15 Макогін Сергій Вікторович, 2 округ
16 Глущак Ганна Петрівна, 4 округ
17 Пранман Антон Юрійович, 3 округ
18 Зварич Юлія Володимирівна, 6 округ
19 Радзіх Валерій Васильович, 8 округ
20 Омельченко Анна Павлівна, 3 округ
21 Галькевич Максим Васильович, 4 округ
22 Зубик Олександр Петрович, 9 округ
23 Карасьов Євгеній Валерійович, 2 округ
24 Дідик Віталіна Олександрівна, 2 округ
25 Томашук Інна Вікторівна, 1 округ
26 Дімітрова Лідія Василівна, 1 округ
27 Іванюта Валентин Ігорович, 1 округ
28 Швець Олексій Вікторович, 1 округ
29 Савков Владислав Олександрович, 1 округ
30 Завадюк Світлана Володимирівна, 7 округ
31 Мусіровський Олексій Анатолійович, 3 округ
32 Помазан Наталія Анатоліївна, 4 округ
33 Тятін Руслан Борисович, 4 округ
34 Войтенко Роман Володимирович, 2 округ
35 Вітковська Жанна Григорівна, 8 округ
36 Гаврилов Микола Олексійович, 8 округ
37 Коляденко Наталія Андріївна, 9 округ
38 Басовська Світлана Юріївна, 10 округ
39 Скобленко Ростислав Валентинович, 10 округ
40 Мельник Юрій Іванович, 10 округ
41 Голяк Юрій Леонідович, 9 округ
42 Радзіх Василь Валерійович, 9 округ
43 Кизименко Олена Станіслівівна, 9 округ
44 Семенюк Денис Анатолійович, 10 округ
45 Фомінова Олена Олексіївна, 5 округ
46 Ільчук Денис Леонідович, 5 округ
47 Склярук Олександр Вікторович, 5 округ
48 Тимченко Валерій Леонідович, 7 округ
49 Лясота Алла Юріївна, 7 округ
50 Ворощук Тамара Миколаївна, 7 округ
51 Насальська Любов Василівна, 3 округ
52 Лісничий Руслан Петрович, 5 округ
53 Бартко Антоніна Іванівна, 1 округ
54 Півторак Тетяна Олександрівна, 2 округ
55 Якубовський Олександр Станіславович, 6 округ
56 Колійчук Валентина Іванівна, 3 округ
57 Вічковський Вадим В’ячеславович, 9 округ
58 Колісник Тетяна Олександрівна, 6 округ
59 Іщук Людмила Василівна, 1 округ
60 Фещук Юлія Василівна, 4 округ

“Батьківщина”

79 кандидатів 

1. Мейдич Олег Леонідович, перший кандидат
2 Щербаківська Людмила Михайлівна, 2 округ
3 Ткач Анатолій Олексійович, 1 округ
4 Олійник Сергій Олександрович, 8 округ
5 Сандул Наталя Миколаївна, 3 округ
6 Коник Денис Вікторович, 10 округ
7 Гнатишен Володимир Михайлович, 6 округ
8 Рибак Микола Станіславович, 1 округ
9 Шостаківська Лілія Петрівна, 5 округ
10 Бей Світлана Василівна, 5 округ
11 Ковтун Вадим Олегович, 5 округ
12 Цибульський Віктор Володимирович, 5 округ
13 Рой Владислав Анатолійович, 2 округ
14 Нароган Лариса Анатоліївна, 4 округ
15 Мазай Людмила Михайлівна, 7 округ
16 Бабчук Олександр Вікторович, 1 округ
17 Дацький Анатолій Юрійович, 1 округ
18 Тихонюк Вікторія Миколаївна, 10 округ
19 Ларін Роман Миколайович, 10 округ
20 Матвіюк Тетяна Прокопівна, 1 округ
21 Адамлюк Володимир Олексійович, 9 округ
22 Шевченко Іван Олександрович, 7 округ
23 Потучек-Запольський Євген Миколайович, 7 округ
24 Тищук Світлана Кирилівна, 4 округ
25 Денисюк Галина Степанівна, 7 округ
26 Мазур Геннадій Федорович, 3 округ
27 Яцина Ігор Іванович, 4 округ
28 Мельник Андрій Юрійович, 4 округ
29 Мейдич Тетяна Володимирівна, 9 округ
30 Бровченко Ліна Дмитрівна, 7 округ
31 Півнюк Олександр Васильович, 2 округ
32 Сколотяний Василь Андрійович, 3 округ
33 Якобнюк Тетяна Василівна, 1 округ
34 Корнійчук Андрій Володимирович, 8 округ
35 Вознюк Алла Вікторівна, 8 округ
36 Григорцев Владислав Володимирович, 8 округ
37 Черепанов Євген Вікторович, 8 округ
38 Кудін Лариса Павлівна, 1 округ
39 Русін Ігор Олегович, 2 округ
40 Шведа Галина Олександрівна, 2 округ
41 Вовчук Олег Михайлович, 9 округ
42 Кухар Руслан Вадимовичолодимирович, 1 округ
43 Вандзіляк Олександр Ярославович, 3 округ
44 Мазур Надія Григорівна, 4 округ
45 Гайдамащук Віталіна Францівна, 4 округ
46 Котюжанський Олег Михайлович, 4 округ
47 Перепелиця Олександр Вікторович, 5 округ
48 Верба Андрій Вячеславович, 10 округ
49 Вовк Лариса Володимирівна, 2 округ
50 Ліхолат Тетяна Миколаївна, 2 округ
51 Собко Борис Андрійович, 4 округ
52 Васалатій Віталій Іванович, 4 округ
53 Іванова Деніса Вікторівна, 6 округ
54 Калінська Оксана Миколаївна, 2 округ
55 Слободянюк Ганна Олексіївна, 2 округ
56 Процюк Леонід Олексійович, 6 округ
57 Цяпа Віктор Дмитрович, 6 округ
58 Фурманюк Олег Михайлович, 7 округ
59 Баранова Тетяна Анатоліївна, 3 округ
60 Лісова Ірина Володимирівна, 3 округ
61 Колісник Світлана Олексіївна, 3 округ
62 Брижатий Олег Васильович, 7 округ
63 Мельник Надія Анатоліївна, 6 округ
64 Побережний Михайло Олександрович, 9 округ
65 Бабій Галина Василівна, 7 округ
66 Нижник Олексій Теофанович, 8 округ
67 Земляновська Олена Вікторівна, 8 округ
68 Барецький Володимир Іванович, 2 округ
69 Лінько Олександр Володимирович, 10 округ
70 Пюро Алла Михайлівна, 8 округ
71 Щур Ігор Миколайович, 9 округ
72 Прокопець Алла Михайлівна, 9 округ
73 Поліщук Юлія Ігорівна, 7 округ
74 Голоскевич Вікторія Василівна, 10 округ
75 Кухар Олексій Іванович, 10 округ
76 Січкарук Світлана Вікторівна, 10 округ
77 Ровишин Сергій Онофатович, 3 округ
78 Паламарчук Юлія Іванівна, 10 округ
79 Пушкар Владислав Анатолійович, 10 округ

“Опозиційна платформа – За Життя”

51 кандидат

1. Кісільов Ігор Петрович, Перший кандидат
2. Костюк Вадим Анатолійович, 1 округ
3. Ткачук Сергій Геннадійович, 3 округ
4. Літвінчук Вікторія Василівна, 1 округ
5. Волкова Наталія Едуардівна, 1 округ
6. Шевченко Олег Анатолійович, 8 округ
7. Рудович Андрій Анатолійович, 5 округ
8. Войтко Сніжана Петрівна, 9 округ
9. Поліщук Вікторія Броніславівна, 2 округ
10. Мазуренко Денис Анатолійович, 10 округ
11. Квітко Роман Іванович, 2 округ
12. Царенко Олександр Іванович, 4 округ
13. Яковенко Олена Олегівна, 7 округ
14. Вовк Тетяна Юріївна, 3 округ
15. Тітаренко Сергій Леонідович, 6 округ
16. Годний Сергій Петрович, 9 округ
17. Яремчук Юрій Якович, 5 округ
18. Макаренко Оксана Вячеславівна, 3 округ
19. Дорож Зореслава Михайлівна, 7 округ
20. Бенедичук Сергій Сергійович, 1 округ
21. Лавренюк Олексій Іванович, 1 округ
22. Михальова Валерія Володимирівна, 2 округ
23. Гаїна Віталій Олександрович, 5 округ
24. Олексюк Тарас Ігоревич, 7 округ
25. Петрова Тетяна Василівна, 4 округ
26. Крупник Денис Борисович, 4 округ
27. Дегтярьова Надія Михайлівна, 6 округ
28. Цикалюк Ніна Миколаївна, 6 округ
29. Головащенко Роман Олександрович, 8 округ
30. Шестопалюк Олександр Васильович, 9 округ
31. Хавлюк Людмила Михайлівна, 5 округ
32. Кухар Тетяна Борисівна, 2 округ
33. Красних Олег Анатолійович, 3 округ
34. Шишлевський Олександр, Володимирович 3 округ
35. Шаповалюк Людмила Олегівна, 8 округ
36. Максимчук Ольга Сергіївна, 4 округ
37. Дідоренко Тетяна Юріївна, 4 округ
38. Юрко Лариса Василівна, 6 округ
39. Погосян Вардан Гнунікович, 2 округ
40. Заярнюк Віталій Васильович, 6 округ
41. Слободиська Ольга Юріївна, 9 округ
42. Бондарчук Наталя Григорівна, 10 округ
43. Ковальова Катерина Вікторівна, 9 округ
44. Слободиський Олег Іванович, 7 округ
45. Білозор Ігор Миколайович, 10 округ
46. Балан Карина Вікторівна, 10 округ
47. Юхимова Валерія Миколаївна, 10 округ
48. Мельник Сергій Михайлович, 8 округ
49. Слободиський Вадим Іванович, 7 округ
50. Бучинська Руслана Андріївна, 8 округ
51. Грабська Надія Павлівна, 5 округ

 “Наш Край”

58 кандидатів

1. Телегузов Валентин Васильович, Перший кандидат
2. Мельников Віктор Леонідович, 10 округ
3. Куліш Руслан Вікторович, 6 округ
4. Кордон Оксана Павловна, 8 округ
5. Мельничук Надія Дмитрівна, 7 округ
6. Умнов Ігор Едуардович, 5 округ
7. Кислюк Олег Олександрович, 10 округ
8. Онофрійчук Валентина Віталіївна, 10 округ
9. Рава Ольга Василівна, 1 округ
10. Пічкур Володимир Михайлович, 9 округ
11. Добрянський Микола Андрійович, 3 округ
12. Добровольський Віталій Олександрович, 10 округ
13. Книжник Олександр Васильович, 1 округ
14. Ференець Олена Павлівна, 1 округ
15. Сандул Віктор Іванович, 7 округ
16. Шпаковська Світлана Іванівна, 2 округ
17. Кузьомський Микола Іванович, 3 округ
18. Кучевський Василь Володимирович, 3 округ
19. Колісніченко Наталія Вячеславівна, 3 округ
20. Демчик Леонід Михайлович, 1 округ
21. Торохтій Віторія Миколаївна, 8 округ
22. Бородій Олексій Ігорович, 2 округ
23. Рубан Валерій Олексійович, 9 округ
24. Кучер Ольга Володимирівна, 4 округ
25. Торохтій Ольга Сергіївна, 8 округ
26. Сокольвак Павло Дмитрович, 8 округ
27. Павлов Павло Русланович, 9 округ
28. Качуринський Олександр Володимирович, 7 округ
29. Кравчук Наталія Віталіївна, 10 округ
30. Сторожук Олег Анатолійович, 7 округ
31. Поліщук Олександр Васильович, 7 округ
32. Маслов Володимир Олександрович, 6 округ
33. Мельникова Анна Володимирівна, 9 округ
34. Громкович Марія Іванівна, 7 округ
35. Головатий Гліб Володимирович, 9 округ
36. Дамзіна Альона Володимирівна, 2 округ
37. Максим’як Таїсія Анатоліївна, 5 округ
38. Рябошапко Олександра Василівна, 5 округ
39. Лукащук Олег Анатолійович, 4 округ
40. Сметанюк Віталій Сергійович, 5 округ
41. Решетнікова Тетяна Миколаївна, 9 округ
42. Олійник Надія Іванівна, 3 округ
43. Мельникова Анастасія Вікторівна, 6 округ
44. Рочняк Роман Юрійович, 2 округ
45. Мотилюк Олексій Вільямович, 2 округ
46. Молочій Ганна Василівна, 4 округ
47. Олейнікова Леся Олександрівна, 5 округ
48. Соколюк Юрій Миколайович, 4 округ
49. Спридонюк Таїсія Степанівна, 6 округ
50. Рябошапко Тимофій Євгенович, 8 округ
51. Бойко Микола Борисович, 6 округ
52. Купрійчук Тетяна Миколаївна, 7 округ
53. Баліцька Олеся Павлівна, 9 округ
54. Черняк Олександр Анатолійович, 8 округ
55. Барсак Анатолій Анатолійович, 4 округ
56. Лабенко Євген Миколайович, 1 округ
57. Кожухар Тетяна Броніславівна, 1 округ
58. Івасик Олександр Сергійович, 6 округ

“Європейська Солідарність”

83 кандидати

1 Гижко Андрій Петрович, Перший кандидат
2 Спориш Іван Дмитрович, 4 округ
3 Мельничук Іван Іванович, 2 округ
4 Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна, 10 округ
5 Вельган Валентина Михайлівна, 2 округ
6 Чернега Ярослав Анатолійович, 7 округ
7 Стукан Олег Степанович, 10 округ
8 Тесьменецький Василь Петрович, 3 округ
9 Колесник Ірина Миколаївна, 1 округ
10 Рибак Світлана Михайлівна, 4 округ
11 Павловський Володимир Юліанович, 10 округ
12 Масленніков Олександр Георгійович, 7 округ
13 Швець Олена Вікторівна, 4 округ
14 Кордон Володимир Михайлович, 5 округ
15 Родінкова Вікторія Валеріївна, 9 округ
16 Паненко Василь Васильович, 9 округ
17 Волков Сергій Адієвич, 10 округ
18 Пойда Павло Петрович, 1 округ
19 Брикуля Лілія Іванівна, 3 округ
20 Оріховська Валентина Іванівна, 3 округ
21 Яремчук Юрій Миколайович, 8 округ
22 Шевчук Галина Василівна, 3 округ
23 Сотник Іван Петрович, 1 округ
24 Гребенюк Олексій Володимирович, 8 округ
25 –
26 Яремчук Людмила Вікторівна, 1 округ
27 Мельник В’ячеслав Іванович, 2 округ
28 Шмігель Віктор Борисович, 7 округ
29 Вдовцов Михайло Михайлович, 5 округ
30 Вудвуд Лариса Степанівна, 6 округ
31 Войтенко Олександр Іванович, 4 округ
32 Тележинська Катерина Володимирівна, 7 округ
33 Коваленко Володимир Васильович, 9 округ
34. Конарський Іван Йосипович, 6 округ
35 Понайотова Юлія Віталіївна, 10 округ
36 Марухно Віктор Петрович, 8 округ
37 Мусієнко Тетяна Володимирівна, 9 округ
38 Теклюк Анатолій Іванович, 9 округ
39 Гончарук Олександр Володимирович, 3 округ
40 Кайнар Оксана Василівна, 8 округ
41. Дубчак Світлана Петрівна, 1 округ
42. Хомчак Володимир Миколайович, 2 округ
43 Крупляк Олексій Анатолійович, 2 округ
44 Рибак Віталій Миколайович, 7 округ
45 Мельник Тетяна Олександрівна, 8 округ
46 Ануфрієва Наталія Миколаївна, 7 округ
47 Ставнійчук Віктор Анатолійович, 4 округ
48 Бодачевський Ростислав Валерійович, 3 округ
49 Гобеляк Раїса Олександрівна, 8 округ
50 Саміла Наталія Вікторівна, 2 округ
51 Сиротюк Григорій Васильович, 10 округ
52 Мідяна Наталія Вікторівна, 1 округ
53 Денисюк Олександр Миколайович, 9 округ
54 Задворний Юрій Степанович, 7 округ
55 Гончарук Тетяна Дмитрівна, 3 округ
56 Черніцький Андрій Леонідович, 1 округ
57 Ярмійчук Світлана Миколаївна, 3 округ
58 Лівіцька Лариса Василівна, 4 округ
59 Садик Микола Іванович, 7 округ
60 Сташко Володимир Іванович, 3 округ
61 Мельничук Василь Миколайович, 6 округ
62 Марина Віталій Валерійович, 4 округ
63 Молодчак Юлія Володимирівна, 5 округ
64 Мордюк Наталія Станіславівна, 3 округ
65 Гаврилова Олена Анатоліївна, 9 округ
66 Маласай Володимир Олександрович, 1 округ
67 Коваль Олександр Іванович, 8 округ
68 Синявська Інна Олександрівна, 9 округ
69 Бабич Світлана Юріївна, 7 округ
70 Рижук Юлія Олександрівна, 10 округ
71 Дикун Михайло Михайлович, 7 округ
72 Дехтяр Світлана Василівна, 10 округ
73 Олійник Наталія Анатоліївна, 8 округ
74 Лозінський Юрій Олександрович, 4 округ
75 Кудимець Людмила Василівна, 1 округ
76 Слободянюк Іван Васильович, 8 округ
77 Українська Альона Віталіївна, 5 округ
78 Мамчур Євгенія Іванівна, 7 округ
79 Козиренко Олександр Володимирович, 3 округ
80 Токарчук Світлана Вікторівна, 2 округ
81 Костишин Роман Ігорович, 10 округ
82 Станішевська Олена Валентинівна, 4 округ
83 Семйонов Павло Васильович, 6 округ
84 Галіцька Ольга Сергіївна, 6 округ

Підкреслимо, що у відповідних списках партій можна також дізнатись порядкові номери кандидатів у відповідному територіальному виборчому списку. А поглянути, хто балотуватиметься на вибори до Вінницької міської ради можна ТУТ.

Усі головні новини виборчої кампанії у Вінниці – в нашому спеціальному розділі “Місцеві вибори 2020”

Фото з архіву

Читайте також: Кандидати в округах: хто та в яких районах Вінниці балотується в депутати міської ради

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.