Четверо в ефірі не рахуючи “слуги”: вінницьким кандидатам влаштували “батл” на “Суспільному”. ВІДЕО

21:37
Автор: Vежа

Оновлено: 15 Жовтня 2020, в 17:18

Учора, 12 жовтня на телеканалі “Суспільне” відбулися імпровізовані дебати чотирьох учасників виборчих перегонів, які змагаються у Вінниці та Вінницькій області. 

Кандидатка в мери Вінниці від “Голосу” Олександра Устінова, кандидат до обласної ради від “Української стратегії Гройсмана” та екс-голова ОДА Владислав Скальський, кандидат в мери від “ЄС” Сергій Кудлаєнко та кандидат до обласної ради від “Партії Вінничан” Віктор Бронюк зустрілися в прямому ефірі програми “Зворотний відлік. Місцеві” на суспільному мовнику.

«Зворотний відлік. Місцеві» – сезон політичного токшоу Суспільного з ведучими Мирославою Барчук та Павлом Казаріним. Головна тема ефірів цієї осені – місцеві вибори в Україні, які відбудуться 25 жовтня. Гості та експерти токшоу поговорять про два регіони – Одещину та Вінниччину.

Як повідомила ведуча програми, до участі в ефірі також запрошували кандидата на посаду міського голови Вінниці від “Слуги народу” Сергія Борзова, який обіцяв включитися скайпом. Проте вже перед ефіром в президентській партії повідомили, що ніхто з їхніх представників не зможе долучитися до ефіру.

Зустріч на “Суспільному” представників чотирьох конкуруючих партій, які за великим рахунком працюють на єдиному електоральному полі, здається, стала першими публічними дебатами в ЗМІ в контексті вінницьких виборів. Тож усі учасники програми в обмежений ефірний час намагалися максимально чітко і яскраво донести свою політичну позицію в ефірі загальнонаціонального каналу.

Олександра Устінова

 

Сергій Кудлаєнко

Ефір “Зворотнього відліку” розпочався з бліц-запитань від ведучої до всіх гостей програми.

Зокрема, в них питали про те, скільки разів і коли Вінниця була столицею України (більш-менш чітко зміг відповісти лише Владислав Скальський), як вони оцінюють дії Зеленського на посаді президента (усі – негативно), як відбувається передвиборча кампанія (спокійно для всіх, крім представниці “Голосу”), а ще – чи погодилися б вони зробити щеплення від коронавірусу російською вакциною (“Боже збав”, – відповіла Устінова і всі з нею погодилися).

Владислав Скальський

 

Віктор Бронюк

Мабуть, найцікавішим запитання з бліц-етапу було про те, як учасники програми оцінюють дії чинного міського голови Сергія Моргунова на посаді за п’ятибальною шкалою. Так, представниця “Голосу” поставили керівнику найкомфортнішого міста України “двійку”, представник партії Порошенка – “трійку”, Віктор Бронюк з “Партії Вінничан” – “четвірку”, а Владислав Скальський з Української стратегії Гройсмана – п’ять балів.

Протягом майже 40 хвилин розмови учасники ефіру обговорили питання вінницької землі та сортування сміття, соціологічних розкладів перед виборами на Вінниччині, масштабування стратегії “Вінниця-2030” на всю Вінницьку область, порятунку історичних будівель в центрі Вінниці та багато іншого.

Як все було – дивіться на відео:

Читайте також: Хто балотується до Вінницької обласної ради: повний перелік кандидатів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.