Сьогодні у вінницькому кінотеатрі “Родина” відбудеться благодійний показ фільму “Поранена земля”

13:02
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні, 25 травня, в кінотеатрі “Родина” відбудеться благодійний показ документального фільму “Поранена земля” за участі режисера стрічки, Романа Заяця. 

Як зазначено в анонсі, стрічку покажуть в межах “Vinnytsia Wine Days”.

Зазначено, що фільм, створений Україною спільно з США, розповідає про долю українського виноробства в часи повномасштабного вторгнення.

– Обстріляні виноградники в Миколаївській області приватного господарства SliVino Village, знищення великого складу вин компанії Wine Bureau, розбита виноробня WineIdea – ці та інші історії Роман Заяць задокументував у квітні 2022 року, – йдеться в анонсі.

Нагадаємо, “Vinnytsia Wine Days 2023” відбудуться 25-28 травня. Протягом цих днів заплановано: всеукраїнський дегустаційний конкурс, міжнародна конференція, міжнародний симпозіум, виставка “Виноробство нескорених”, екскурсії та багато іншого. Частина коштів від прибутку з заходів буде спрямовано на підтримку бійців ЗСУ. Деталі ТУТ.

Кінопоказ фільму “Поранена земля” відбудеться 25 травня, о 18:30, в кінотеатрі “Родина” (вул. Миколи Оводова, 47). Вхід на показ – за благодійним внеском у розмірі 100 гривень.

Ілюстративне фото – https://www.woundedland.com/

Читайте також: “Подія не для розваги”: інтерв’ю з Олександром Вешелені про “Vinnytsia Wine Days”. Ч.1. ФОТО

Читайте також: Про історію, культуру та розвиток виноробства на Поділлі: у Вінниці презентували програму “Vinnytsia Wine Days 2023”

Читайте також: Лекція та презентація настільної гри: деталі ще двох заходів третього дня “Vinnytsia Wine Days”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.