Лекція та презентація настільної гри: деталі ще двох заходів третього дня “Vinnytsia Wine Days”

14:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в суботу, 27 травня, в рамках “Vinnytsia Wine Days” відбудеться лекція “Подорож світом українських вин” від Анни-Євгенії Янченко, а також презентація тематичної настільної гри “UWINES Амбасадори”.

Як йдеться в анонсі лекції на Facebook, лекція відбудеться у туристичному хабі “Visit Vinnytsia” (вул. Соборна, 89). Початок – о 14:00. Вхід вільний. На лекції можна буде придбати з автографом книгу Анни-Євгенії “Вино без правил” – про те, як насолоджуватись винами в сучасному світі.

Анна Євгенія Янченко – сомельє, засновниця найбільшої в Україні спільноти про вино “Сомельє в зелених штанях”, лекторка міжнародної школи WSET, співавторка курсів Wine Start та “Філософія та вино”, авторка книжки “Вино без правил”​.

– Чи знали ви, що протягом століть українці насолоджувались винами — як місцевими, так й міжнародними? Що виноград вирощували як селяне, так й козаки, як поміщики, так й гетьмани? Нам десятиліттями нав’язували уявлення про українців-селян, які пили собі пиво-горілку з варениками і не знали нічого ані про витончені вина, ані про виноробство, – цитують в анонсі Анну-Євгенію.

Тож, зазначають, на лекції слухачі почують правдиву історію виноспоживання українців.

Крім того, цього ж дня в турхабі відбудеться презентація настільної гри “UWINES Амбасадори”.

Як вказано в анонсі, це карткова гра про українське вино в форматі інтерактивного винного курсу. Вона складається зі 150 карток, розбитих на 4 категорії: історія та факти, регіони та сорти винограду, виноробні та виробництва, українські вина. У Вінниці гру презентує її автор Сергій Клімов – амбасадор українських вин, власник “Uwines Group”, організатор Kyiv Food and Wine Festival, ідеолог та співвласник Like a Local’s. Початок – о 15:30. Вхід вільний.

– Українське виноробство розвивається надзвичайно швидкими темпами. І все це завдяки виноробам, які застосовують сучасні техніки, експериментують із сортами винограду та технологіями, вивчають свої теруари та постійно відкривають нові… І я впевнений, що чим більше людей знатимуть про це, тим швидше наша країна зможе відновити втрачену виноробну історію, а українці почнуть більше пишатися українським вином, – наводять організатори цитату Сергія Клімова.

Ознайомитися з повною програмою “Винних днів” можна в нашому матеріалі за ЦИМ посиланням та на туристичному сайті міста ТУТ. Крім того, ми поспілкувалися з директором департаменту маркетингу і туризму Олександром Вешелені про актуальність та важливість “Vinnytsia Wine Days”, які відбудуться вже цього тижня, про професійну та туристичну частину “Винних днів”, а також – про історію та розвиток виноробства на Поділлі. Деталі – за посиланням.

Афіша – з анонсів подій на Facebook

Читайте також: “Подія не для розваги”: інтерв’ю з Олександром Вешелені про “Vinnytsia Wine Days”. Ч.1. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.