Шарій знову програв: апеляційний суд став на бік Vежі у справі за позовом “шаріївців”

18:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд скасував рішення Вінницького міського суду в справі позову лідерки “Партії Шарія” на Вінниччині Світлани Магденко проти видання VежА та шеф-редактора видання Андрія Качора.

Так, рішенням апеляційного суду в позовних вимогах представниці проросійського угрупування – зокрема про стягнення матеріальної та моральної компенсації – відмовлено повністю. 

Про це йдеться в ухвалі Вінницького апеляційного суду в складі суддів Сопруна, Войтка і Стадника від 7 грудня, яку надав представник Андрія Качора у справі, адвокат Леонід Марцинковський.

Крім того суд постановив стягнути з позивачки Магденко на користь Андрія Качора судові витрати по справі в розмірі 4610 гривень 40 копійок. Зазначимо, що позивачка вимагала від Андрія Качора компенсації загальною сумою близько 83 тисяч гривень.

Адвокат Леонід Марцинковський

Нагадаємо, що раніше суддя Вінницького міського суду Василь Антонюк (який є фігурантом списку “Суддів Майдану”) ухвалив, аби Качор сплатив Магденко п’ять тисяч гривень моральної компенсації, а також матеріальну компенсацію та судовий збір.

Суддя Василь Антонюк

У своїй сьогоднішній ухвалі апеляційний суд серед іншого зазначив, що висновок суду попередньої інстанції “не відповідає дійсним обставинам справи, суд неповно з’ясував обставини, що мають значення для справи і неправильно застосував норми матеріального права”.

Загалом апеляційний суд ухвалив, що інформація, опублікована в авторській колонці Андрія Качора ““Рускіє ідут” або Хто і навіщо атакує Vежу” є оціночними судженнями, не потребують доведення, а відтак не можуть бути спростованими, а крім іншого не порушують ні майнових, ні немайнових прав позивачки.

Позивачка Світлана Магденко

Відтак апеляційний суд зазначив, що рішення попередньої інстанції “підлягає скасуванню з ухваленням апеляційним судом нового рішення про відмову в позові”.

Також суд встановив, що інформація, опублікована Качором, “жодним чином не стосується особистого чи сімейного життя позивачки, а містять винятково критику її діяльності як члена політичної партії”.

Нагадаємо, що очільниця вінницького осередку проросійської партії звернулася до суду з позовом після публікації “Рускіє ідут або Хто і навіщо атакує Вежу”, в якій Качор описав деталі провокацій проти нього і його родини, а також колективу редакції з боку активістів проросійської партії.

Магденко разом з Костянтином Мамросенко (крайній ліворуч) – проросійським терористом, фігурантом списку “Миротворця”, який брав участь у захопленні Харківської ОДА разом з Моторолою під час «руской весни». А також з Антоніною Бєлоглазовою (друга ліворуч) – Громадянка РФ, яка особисто в Москві вітала анексію Криму, є учасницею російської екстремістської організації НОД, публічно заявляла, що воює проти України.

Окрім публікації, Качор також звернувся з відповідними заявами у правоохоронні органи, акцентуючи на сотнях погроз, які отримували від прихильників Шарія його родина та колеги. Пізніше активіст вінницького осередку партії Шарія Артем Артеменко здійснив напад на журналіста. Нещодавно у цій справі було оголошено вирок: нападника повністю визнали винним та присудили йому два роки позбавлення волі умовно з іспитовим терміном три роки. 

Читайте також: Очільниця партії Шарія у Вінниці хоче відсудити в шефредактора “Вежі” майже 83 тисячі гривень. ФОТО

Читайте також: У Вінниці керівницю партійного осередку викрили на співпраці з проросійськими сепаратистами. ФОТО, ВІДЕО

Спростувати глузд

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.