У Вінниці керівницю партійного осередку викрили на співпраці з проросійськими сепаратистами. ФОТО, ВІДЕО

21:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Очільниця Вінницької обласної організації партії Шарія Світлана Магденко співпрацює з особами, які брали участь в захопленні адміністративних будівель на Сході України під час т.зв “руской весни”, а також з членами російських неурядових організацій, учасники яких сприяли агресору під час анексії Криму та брали участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. 

Відповідне фото, на якому Магденко перебуває разом з членами цих організацій та учасниками “руской весни”, оприлюднив блогер з Хмельницького Андрій Попик, відомий своїми розслідуваннями про проросійський ухил партії Анатолія Шарія.

На фото Магденко стоїть разом з Костянтином Мамросенко та Антоніною Бєлоглазовою.

Крайній ліворуч – Костянтин Мамросенко, друга зліва – Антоніна Бєлоглазова, четверта зліва в рожевій сукні – Світлана Магденко. Фото зроблене в 2019 році в селі Шершні Вінницької області. 

Дане фото, за інформацією “Вежі”, було зроблене восени в селі Шершні на Вінниччині, де розташований будинок, який дехто вважає обійстям родини Леонтовича. Як повідомлялося в партійних газетах партії Шарія, туди група на чолі з Бєлоглазовою, Мамросенком і Магденко приїхали для перемовин з головою тамтешньої сільради.

За інформацією з відкритих джерел, Костянтин Мамросенко наразі очолює один з відділів в партійній структурі Шарія. Проте у 2014 році Костянтин Мамросенко брав участь у штурмі Харківської ОДА разом з проросійськими сепаратистами, зокрема й відомим терористом “Моторолою”, ліквідованим в жовтні 2016 року.

Затримання Мамросенка у Запоріжжі у 2016 році

Пізніше, за інформацією Попика, Мамросенка затримали та відправили до СІЗО, з якого він вийшов під заставу в 97 тисяч гривень. А в 2015 році чоловіка було засуджено до двох років позбавлення волі за спробу викрадення людини. Свою вину в скоєнні злочину обвинувачений визнав повністю, та був звільнений від відбування покарання з огляду на угоду з прокурором. 

Друга присутня на фото особа – Антоніна Бєлоглазова, офіційна керівниця партії Шарія в Україні, третій номер виборчого списку партії на останніх парламентських виборах (після самого Шарія та його дружини).

Антоніна Бєлоглазова (фото з соцмереж Бєлоглазової) 

Як стало відомо з розслідувань Попика, Бєлоглазова брала участь в екстремістській російській організації “Национально-освободительное движение” (НОД).

Один з банерів НОД напередодні анексії Криму

 

Серед іншого, члени цієї організації сприяли Російській Федерації в анексії Криму, а також брали участь в бойових діях на боці терористів проти ЗСУ на Донбасі. Деякі з членів НОДу були ліквідовані в боях.

Бєлоглазова на зборах НОДу в Москві

Окрім того Бєлоглазова на відео заявляє, що є учасницею гібридної війни проти України та щиро радіє “приєднанню Криму до Росії” під час мітингу в Москві у 2016 році.

Нагадаємо, що Світлана Магденко продовжує працювати вчителькою молодших класів у вінницькій гімназії №2, паралельно очолюючи вінницький обласний осередок партії Шарія.

Читайте також: Очільниця партії Шарія у Вінниці хоче відсудити в шефредактора “Вежі” майже 83 тисячі гривень. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.