Романтичні “Історії в стилі танго” та вогняне шоу під дощем: якою була перша ніч цьогорічного “OperaFest Tulchyn” на Вінниччині. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:48
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

27 серпня на Вінниччині розпочався IV-й міжнародний “OperaFest Tulchyn”. Першому дню фестивалю організатори дали назву “Враження, емоції, почуття”,  адже саме цього від глядачів очікували артисти цього дня. Так, до нічної програми увійшла балетна вистава “Історії в стилі танго”, яка полюбилася глядачам ще з часів попереднього фестивалю, та вогняне шоу від харківського театру вогню “East fire show”.

Як це було – читайте та дивіться в репортажі Veжі.

Близько 22-ї години на сцену цьогорічного фестивалю знов вийшли майстри Київської опери, щоб презентувати глядачам сучасний балет “Історії в стилі танго”. Як повідомляли організатори “Операфесту” раніше, “Історії” демонструють на прохання самих же глядачів – настільки ця суміш танцю, музики та пристрасті припала до душі відвідувачам фестивалю минулого разу, в 2019-му році.

Зазначається, що “Історії в стилі танго” – це вишукана та спокуслива балетна постановка про чотири історії, у кожній з яких “самотні серця шукають близького собі співбесідника у подорожі по життю“. Її називають “шаленим виром пристрастей і кохання” на основі дивовижної музики таких класиків, як: Астор П’яццолла, Карлос Елета Альмаран, Карлос Гардель та Херардо Родрігес.

 

 

Насолодитись сумішшю аргентинської класики у виконанні українських майстрів відвідувачі фестивалю могли протягом близько 40 хвилин. Далі на гостей чекав тривалий антракт, після якого на сцену вийшли останні виконавці першого дня “OperaFest Tulchyn”.

Хоча виступ харківського театру вогню “East fire show” анонсували на 23:30, розпочалося так зване вогняне ексцентрик шоу “White night” хвилин на 10 раніше. І не дарма, адже ближче до 11-ї вечора в Тульчині саме почав накрапувати дощ, який посилювався прямо пропорційно до розпалу вогню і пристрасті на сцені фестивалю.

 

 

Варто зазначити, що хоч самі харківські виконавці називають свою виставу вогняним шоу, дійство на сцені та під нею було скоріше сумішшю танцю та акробатики, а вогняні елементи лише підкреслювали ключові повороти в сумбурному сюжеті постановки.

Власне, окремі елементи вистави її автори поєднували тематичними текстовими вставками, які являли собою філософські роздуми на загальноприйняті для цього теми: кохання, основи світобудови та природні явища. Відомо, що театр “East fire show” свого часу був фіналістом відомої на українському телебаченні програми “Україна має талант”.

На час виступу харків’ян біля сцени з вогнегасниками чергували групи рятувальників. Втім, вистава обійшлася без “вогняних ексцесів”, і цьому цілком міг посприяти рясний дощ. Завершився виступ акторів та й загалом перший день “OperaFest Tulchyn-2021” міні-салютом.

Operafest Tulchyn-2021 проходить за підтримки Українського культурного фонду.

Фото – Марини Сербінович

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: “Вічним залишиться лише мистецтво”: на Вінниччині стартував IV–й міжнародний “OperaFest Tulchyn”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Під час опери “Ярослав Мудрий” на “OperaFest Tulchyn” вшанують героїв України

Читайте також: Опера, вогняне шоу і балет: якою буде програма фестивалю “OperaFest Tulchyn-2021”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.