Під час опери «Ярослав Мудрий» на OperaFest Tulchyn вшанують героїв України

18:37
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

28 серпня гості IV міжнародного фестивалю”OPERAFEST TULCHYN-2021″ матимуть змогу побачити одну з найбільш масштабних і складних опер в українському репертуарі – «Ярослав Мудрий», під час якої відбудеться вшанування нинішніх героїв України – учасників АТО і ООС.

Як повідомляють організатори, опера про Ярослава Мудрого, який вже майже тисячоліття залишається взірцем українського державотворення, буде проходити на дві дії 28 серпня о 21:30. Варто також зазначити, що у фіналі на сцену вийдуть справжні учасники бойових операцій.

 

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, саме тому третій фестивальний день розпочнеться хвилиною мовчання і спеціально підготовленим проектом найкращих драматичних чоловічих арій під назвою «Bad Boys in Opera» у виконанні всесвітньовідомих українців-співаків.

“Це – наша шана і вдячність їм за те, що ми маємо можливість зустрічатись на таких подіях, як фестиваль оперного мистецтва у Тульчині”, – відзначають організатори.

Нагадаємо, що фестиваль “OPERAFEST TULCHYN-2021” відбудеться 27-29 серпня просто неба у легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині.

Вхід на фестиваль – безкоштовний. Задля зниження ризику скупчення глядачів, на фестивалі не буде стоячих місць. З програмою фестивалю можна ознайомитись ТУТ.

Фото з архіву Vежі та надані організаторами фестивалю

Читайте також: Опера, вогняне шоу і балет: якою буде програма фестивалю “OperaFest Tulchyn-2021”

Читайте також: Організатори «OperaFest Tulchyn-2021» повідомили про чартерні автобуси та пошук вуличних музикантів, майстрів і художників

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.