Презентували логотип мелодії “Щедрик”. ВІДЕО

17:14
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Оновлено: 13 Травня 2020, в 18:25

На Вінниччині презентували головний культурний бренд області – логотип “Щедрик”. Як повідомили на сайті Вінницької ОДА, над його створенням  команда однодумців працювала протягом кількох місяців. 

У повідомленні йдеться, що враховуючи всесвітню славу твору Миколи Леонтовича, в логотипі поєднано символи, які асоціюються зі “Щедриком” як в Україні, так і за кордоном: ластівка, сонце, дзвоники, нотний стан і звичайно ж – перші чотири ноти твору, за якими “Щедрик” впізнають у всьому світі.

Також на сайті облдержадміністрації опублікували відео, у якому продемонстрували різні варіанти використання цього логотипу.

 

 

 

Різноманіття кольорів і супровідних змістів створюють логотипу широке варіативне коло не змінюючи суті, він може трансформуватись як в афішу, так і в мурал, в поліграфічний продукт і в сувенірну продукцію. Таке функціональне багатство робить його універсальним, зазначають у Вінницькій ОДА.

 

 

 

 

Олексій Циганков, заступник начальника Управління культури та мистецтв Вінницької ОДА, розповів, що  цей логотип розробила група з кількох дизайнерів на волонтерських засадах. Якщо точніше, то перший варіант запропонував вінницький дизайнер Андрій Янченко наприкінці січня цього року. Це відбулося на засіданні круглого столу щодо створення бренду “Щедрик” Миколи Леонтовича, де обговорювали не лише логотип, а й розробку туристичних маршрутів “Шляхами Леонтовича” у Вінницькій області, проведення мистецьких заходів, присвячених творчості М.Леонтовича тощо.

Зі слів Олексія Циганкова, це були лише перші ескізи на основі яких експерти дали свої зауваження та пропозиції щодо майбутнього логотипу. А далі група дизайнерів  просто візуалізувала ідеї, беручи до уваги те, що було напрацьовано робочою групою.

 

ДЛЯ ПОРІВНЯННЯ

1.  Перші візуалізації майбутнього логотипу, розроблені дизайнером Андрієм Янченком.

 

 

2. Остаточний варіант логотипу, візуалізований групою дизайнерів.

 

Як повідомляли раніше в ОДА, бренд “Щедрик” має стати логотипом і в майбутньому головним символом подій Всеукраїнського та міжнародного масштабу, які пов’язані з іменем видатного земляка та композитора Миколи Леонтовича. А зі слів Ольги Дернової,  начальниці управління культури та мистецтв Вінницької ОДА, “створення бренду надасть можливість культурної ідентифікації нашої області на рівні держави”.

Наш «Щедрик» лунає в усьому світі, вражає кожного і резонує з мільйонами сердець. «Щедрик» об’єднує країни і континенти, але варто пам’ятати, що «Щедрик», як і його автор Микола Леонтович, народились тут, на Вінниччині, і ввібрали в себе все багатство музичної палітри рідного краю. «Щедрик – мелодія Вінниччини», відтепер це лунатиме всюди, йдеться у повідомленні.

 

 

 

Фото – vin.gov.ua

Читайте також: “Щедрик” тричі на день: у Тульчині відкрили інтерактивну інсталяцію на честь твору Леонтовича. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також:  Тут народився «Щедрик»: музей «українського Баха» на Вінниччині. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Вінницька вежа вперше виконала “Щедрик”. ВІДЕО

Читайте також: «Леонтович – це український Біл Гейтс»: письменниця Ірен Роздобудько презентувала у Вінниці книгу про автора “Щедрика”. ФОТО

Читайте також: «Пісня, по якій впізнають Україну»: на Вінниччині відбувся фестиваль присвячений «Щедрику». ВІДЕО

Читайте також: Робот Софія у Києві розповіла Гройсману про “Щедрик”. ВІДЕО

Читайте також: “Щедрик”-2018: вінницька версія. ВІДЕО

Читайте також: Як у Вінниці на площі Щедрика співали сотні людей. ВІДЕО з повітря

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.