“Щедрик” тричі на день: у Тульчині відкрили інтерактивну інсталяцію на честь твору Леонтовича. ФОТО, ВІДЕО

19:02
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

9 червня в рамках відкриття фестивалю оперної музики Tulchyn OperaFest, за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було відкрито просторову інсталяцію “Щедрик” на честь найвідомішого твору композитора Миколи Леонтовича.

Інсталяцію відкривали молоді хлопці та дівчата, котрі зображали вихованців музичного училища, в якому працював Микола Леонтович. “Хористки” з минулого століття згадували, як їм вчилося з майбутнім геніальним композитором, згадували цікаві та сумні моменти спільної роботи.

За тим ці ж студентки зняли полотно з інсталяції: перед десятками глядачів, які прийшли подивитися відкриття, постала скульптура у вигляді величезного скрипкового ключа, нотами, котрі його охоплюють та величезні різнокольорові дзвіночки, з яких лунає мелодія “Щедрик”.

Як пояснив міський голова Валерій Весняний, мелодія з інсталяції гратиме тричі на день. За тим Весняний вручив маленькі копії інсталяції меру м. Покровськ (донецька область) та Володимиру Гройсману.

Відкриття інсталяції в “Лентович Арт Кварталі” стало прелюдією до відкриття Tulchyn OperaFest. Повну програму фестивалю, який стартує сьогодні, читайте за цим посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.