У Вінниці завершили ремонт гуртожитку, де живуть переселенці

18:57
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У вінницькому гуртожитку завершили ремонт одного з поверхів, де живуть переселенці – родини з дітьми. Загалом за два місяці оновили 12 кімнат, де тимчасово зможуть мешкати понад 40 осіб. Тут підвели інтернет до кожної кімнати, відремонтували дах, оновили кухню та санвузли з душовими.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці Вінницький міський голова Сергій Моргунов:

Вже на днях у цих кімнатах оселяться родини з дітьми, які евакуювались до Вінниці у пошуках прихистку. Це один з поверхів гуртожитку, де щойно завершили ремонт за фінансової підтримки наших німецьких партнерів – товариства GIZ. Сьогодні на власні очі переконався: роботи будівельники виконали якісно, – йдеться в дописі.

 

Так, очільник Вінниці зазначив, що за два місяці оновили 12 кімнат, де тимчасово зможуть мешкати понад 40 осіб. Спочатку відремонтували дах, оскільки кімнати для переселенців на 9-му поверсі. Також встановили нові вікна та двері, оновили кухню та санвузли з душовими та підвели інтернет до кожної кімнати.

 

 

 

 

З меблями та постільними комплектами допоміг Фонд громади “Подільська громада”, також заручились підтримкою міжнародних організацій:

Головне, що така синергія дала реальний результат. Нам вдалось створити більш затишні й комфортні умови для сімей, у яких росія забрала рідний дім. Ці люди чекають першої можливості повернутися додому, чекають Перемоги. І зараз їм дуже важливо відчувати підтримку. Ми й надалі будемо шукати додаткові ресурси для продовження ремонту у гуртожитку училища. Так зможемо покращити умови для більшої кількості родин переселенців. Потім в оновлених кімнатах житимуть студенти, які навчатимуться у закладі, – зазначив мер.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.