Перші дані щодо явки виборців у Вінниці станом на 12:00

13:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наразі у Вінниці на місцевих виборах проголосували близько 11% виборців.

За даними, які розповів представник Комітету виборців України Владислав Телень, явка у Вінниці становить близько 11%. За його словами, це досить незначна кількість виборців.

– Як на мене, явка дуже мала. Проголосували близько 33 тисяч (осіб – ред.). Як на мене, для 12 години це замала цифра. До 20-ї години ще маєте час прийти і зробити свій вибір. Ми закликаємо всіх виборців прийти і проголосувати, тому що це місцеві вибори і від того, як люди проголосують зараз, вони будуть отримувати якісні послуги на наступні 5 років, – розповів Владислав Телень.

Нагадаємо, що сьогодні вінничани обирають міського голову Вінниці, депутатів вінницької міської ради, депутатів Вінницької обласної ради та депутатів Вінницької районної ради. З усіма кандидатами в міську раду можна ознайомитися за цим посиланням, з кандидатами до обласної ради – за цим.

Протягом дня на нашому сайті та на наших сторінках у соцмережах публікуватиметься оперативна інформація про хід голосування, прямі включення з найважливіших подій, дані про явку виборців і порушення, результати екзит-полу, попередні та остаточні результати виборів. Усі головні події про фінал виборчої кампанії – День голосування – в одній публікації, яка постійно оновлюватиметься з моменту відкриття виборчих дільниць і до оголошення остаточних результатів виборів.

Якщо ви маєте важливу інформацію про порушення виборчого законодавства чи фальсифікації – повідомляйте нас на “гарячу лінію” за номером 098 884 00 88. 

Читайте також: Місцеві вибори 2020 – Вінниця: онлайн-марафон. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.