На створення муніципального технопарку Вінницька міськрада залучила додатково 14 мільйонів

11:38
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 28 травня, під час чергової сесії Вінницької міської ради депутати ухвалили рішення, яким збільшується фінансування проекту зі створення інноваційно-технологічного парку «Кристал» за рахунок субвенції з державного бюджету та виділення додаткових коштів з бюджету громади.

У відповідному рішенні («Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №51») зазначено, що загалом йдеться про 14 мільйонів гривень.

Як повідомляє ВМР, попередніми рішеннями чергових сесій міськради на старт реалізації проекту по створенню муніципального технопарку в міському бюджеті були передбачені 4,5 мільйона гривень, ще стільки ж очікується в цьому році з Державного фонду регіонального розвитку.

“А 28 травня депутати ухвалили збільшення фінансування ще на 14 млн. Десять з яких – за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, і 4 млн грн – додатково передбачили в бюджеті громади” – йдеться у повідомленні.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов підкреслив, що це важливий проект, оскільки він передбачає, зокрема, створення в майбутньому щонайменше тисячі робочих місць.

– І головне – це буде стартовий майданчик для молодих людей, де у них буде можливість розробки власних стартапів, школа ІТ і багато інших важливих речей для молоді, яка навчається у вищих навчальних закладах, – додав Моргунов.

Зазначено також, що окрім цього, додатково виділяється 800 тисяч гривень на будівництво нових мереж водовідведення та нового дитячого майданчика за програмами співфінансування із мешканцями.

Зокрема кошти направлять на будівництво нових мереж каналізування по декількох провулках Тропініна, заміну водогону та мереж каналізації до будинку по Порика, 3, реконструкцію тепломереж до будинку по вул. Стельмаха, 17 та по вул. Соборній, 91. Також за участі мешканців планується будівництво нового дитячого та спортивного майданчика біля будинку №13 по вул. В. Порика.

Читайте також: Реконструкція “Кристалу”, е-квиток у маршрутках і нові дитсадки: проекти розвитку Вінниці на 2021 рік

Читайте також: Технопарк “Кристал” у Вінниці планує розпочати роботу до 2022 року. ГРАФІКА

Читайте також: Банк експертів, Fab Lab та мільйонні прибутки: у Вінниці розробили концепцію технопарку “Кристал”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.