Технопарк “Кристал” у Вінниці планує розпочати роботу до 2022 року. ГРАФІКА

21:19
Автор: admin
Become a Patron!

Вінницький інноваційно-технологічний парк “Кристал” планує прийняти у своїх стінах перших відвідувачів та організувати перші заходи у 2022 році.

Про це стало відомо сьогодні, 7 лютого під час засідання Ради з питань розвитку інформаційних технологій при Вінницькому міському голові.

Друге засідання ради зібрали для того, аби зрозуміти, яким чином IT-середовище міста може долучитися до роботи парку, а також продемонструвати концепцію та візуалізацію “Кристалу” і деякі його технічні характеристики.

Так, під час Ради зокрема презентували план розвитку парку до 2027-го року. З цього плану стало зрозуміло, що перші заходи на “Кристалі” відбудуться вже у 2022 році.

 

Як уточнив присутній на засіданні міський голова Сергій Моргунов, наразі міська влада підходить до процесу визначення генпідрядника. Також мер Вінниці зазначив, що місто має намір звертатися за підтримкою у фінансуванні до центральної влади.

Серед іншого було зазначено, що загалом територія парку складатиме 8500+ метрів квадратних. На цій території має розташуватися IT-школа, дитячий техноцентр, коворкінг, центр розвитку підприємництва, офіси, Fab Lab і лабораторії, конференц-хол та 300 місць з можливістю організації мультипанельних конференцій. Також тут мають намір відкрити банківське відділення, а також – як було відомо раніше – кафе для відвідувачів та облаштувати територію спільного використання.

 

Окрім того присутнім продемонстрували, як буде виглядати екстер’єр та інтер’єр приміщення:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше про технопарк “Кристал” читайте за посиланнями нижче:

Читайте також: Моргунов: у вінницькому “Кристалі” планують створити агрокластер від міжнародної компанії

Читайте також: Банк експертів, Fab Lab та мільйонні прибутки: у Вінниці розробили концепцію технопарку “Кристал”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.