× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На ремонті вінницького СКА зекономлять майже 10 мільйонів гривень

13:49
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці оголосили переможця тендеру на ремонт вінницького СКА. Тепер приміщення спортивного комплексу, що розташований на вулиці Янгеля, реконструюють не за 45, а за 35 мільйонів гривень.

Відповідно до тендерного оголошення, яке на «Prozorro» розмістив Департамент капітального будівництва міськради, вартість робіт мала скласти 44 850 000 гривень (з ПДВ). Однак після проведення торгів сума впала до 35 103 000 гривень (з ПДВ).

Читайте також: Вінницький СКА відремонтують за майже 45 мільйонів гривень 

У рішенні зазначено, що найкращу пропозицію зробило ТОВ «ТБС-ПРОФ».

Нагадаємо, що за ці гроші до 1 вересня 2019 року підприємство має укріпити стіни, замінити перекриття та покрівлю, облаштувати вентиляційні шахти, встановити вікна та двері, замінити системи тепло- та водопостачання тощо.

Відповідно до технічної документації, в оновленому спорткомплексі мають влаштувати гімнастичний зал, бухгалтерію та касу, вестибюль, фудкорт, рекреацію, гімнастичний зал, атлетичний зал, кімнату відпочинку, басейн та кімнати для тренерів.

Загальна площа приміщень, які мають відремонтувати, складає 5087 метрів квадратних.

Варто зазначити, що в аукціоні участь взяло вісім учасників і двоє з них пропонували виконати ці роботи за меншою ціною, 31 100 000 гривень, однак  Департамент капітального будівництва міськради відхилив їх пропозиції.

Нагадаємо, що в червні 2018 року міська рада виділила 4 мільйони гривень для ремонту даху СКА

Читайте також: Вінничани просять реконструювати спорткомплекс “СКА”. ПЕТИЦІЯ

Для вінницького спорткомплексу «СКА» готують проект реконструкції

Фото – vn.20minut.ua 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.