× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Реконструкція СКА і утеплення шкіл: у Вінниці розподілили 20 «залишкових» мільйонів

12:23
Автор: Юлія Плахтій

Цьогоріч у Вінниці розпочнуть реконструкцію даху спорткомплексу (СКА), що на вулиці Янгеля – на це виділено 4 мільйони. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час 31 сесії міської ради сьогодні, 27 червня.

Як було зазначено під час виступу депутата Віталія Погосяна, що вносив на розгляд проект «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку м. Вінниці на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 №968» – кошти у розмірі 20 мільйонів гривень були отримані з державного Фонду  регіонального розвитку.

– Цьогоріч розпочинаємо капітальний ремонт СКА (спортивному комплексі по вулиці Академіка Янгеля, 48), який ми в силу об’єктивних причин не могли розпочати протягом двох років, – сказав Моргунов. – На реконструкцію та капітальний ремонт даху будівлі виділено 4 мільйони гривень. Але й маємо низку інших питань, які будемо вирішувати.

Читайте також: У вінницькому «СКА» вкотре збираються відремонтувати басейн

Зокрема йдеться про термомодернізацію Вінницької фізико-математичної гімназії №17 (виділено 5 мільйонів 375 тисяч, в тому числі – із коштами інвестора). Також за рахунок інвестора на термомодернізацію 18-ї школи виділено понад 7 мільйонів.

– Працюватимемо й над іншими важливими питаннями, – каже Сергій Моргунов. – Зокрема приймаємо рішення по Замостянській, де вже отримали рішення та кошти з державного Фонду  регіонального розвитку у розмірі 20 мільйонів гривень – це перша черга. Й відтак залишкові 20 мільйонів ми розподіляємо на ці об’єкти.

Фото Ольги Мірошниченко
ілюстративне фото СКА – Вінниця.info

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.