Вінничани просять реконструювати спорткомплекс “СКА”. ПЕТИЦІЯ

10:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничани вкотре просять міську владу привести до ладу занедбаний спортивний комплекс, що знаходиться по вул. Академіка Янгеля. 

Відповідну петицію створив вінничанин Євген Осадчук вчора, 31 січня. За його словами, містяни вже багато років просять міську владу відремонтувати спортивний комплекс, але досі нічого не відбулось.

  • Враховуючи комплексну забудову в районі вул. Київської та її мешканців – молодих сімей,  виникла необхідність спортивного розвитку, а саме реконструкції спортивного комплексу “СКА”, який люди вимагають вже 3 роки, а там навіть кіт не валявся!

Євген Осадчук також додав, що наразі молодь змушена “мігрувати” по всьому місту у пошуках альтернативного спорткомплексу, тому що той, який знаходиться до них найближче – занепадає.

Станом на ранок 1 лютого, петицію підтримали 53 вінничанина, а необхідно щонайменше 350 підписів. Залишити свій голос під петицією можна ще протягом 13 днів ТУТ.

Нагадаємо, що це вже не вперше вінничани просять міську владу привести до ладу спортивний комплекс. У вересні минулого року аналогічну петицію створила Сара Ротман і отримала відповідь від міських чиновників. Як повідомлялося, рішення щодо реконструкції басейну було прийняте ще раніше і триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Тому, ймовірно, після виготовлення проекту та узгодження фінансування “СКА” нарешті почнуть реставрувати.

Варто зазначити, що ще у 2015 році міська влада домовлялась із польськими інвесторами про реставрацію спорткомплексу. Тоді планувалось реконструювати “СКА” за європейськими стандартами, вдвічі розширити заклад, облаштувати ігрові зали та реконструювати басейн, створити аквапарк, солярій, SPA тощо. Однак, після оформлення усіх документів роботи так і не розпочались через раптову відмову інвесторів.

Фото – “20хвилин”