Для вінницького спорткомплексу «СКА» готують проект реконструкції

10:08
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Вінничани не полишають сподівань на реконструкцію та «друге життя» занедбаного спорткомплексу «СКА», що по вул. Янгеля, 48. У міській раді відповіли, що наразі готується відповідна документація та розробляється проект.

Нещодавно було зареєстровано чергову петицію, у якій вінничани просили міську владу привести до ладу занедбаний спортивний комплекс, який роками стоїть у жахливому стані. Міська влада петицію розглянула та напислаа відповідь. Власне, це вже не вперше містяни звертаються із таким проханням, але відповідь і досі лишається практично ідентичною:

«Відповідно до протоколу засідання архітектурно-будівельної ради від 22.03.2017р. проектну пропозицію реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48, розробленого ТОВ «Вінницький проектний інститут» в цілому було схвалено. Відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.05.2017 № 1188 департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради вирішено надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48 в м. Вінниці.»

На сьогодні проектна організація розробляє проектно-кошторисну документацію. Однак чи відреставрують спорткомплекс і коли – наразі достеменно невідомо.