× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На площі Могилка почали встановлювати постамент для літака. ФОТО

15:59
Автор: Андрій Качор

Сьогодні, 5 жовтня на площі Костянтина Могилка розпочався монтаж опор для постаменту, на якому невдовзі має з’явитися відреставрований літак МІГ-15.

Наразі на площі за допомогою підйомних кранів встановлюють металеві конструкції оригінально форми, що мають зображати слід від літака, що летить.

   

Як пояснив сьогодні міський голова Сергій Моргунов, цього року встановлять лише металеві опори, а пластикове покриття на них з’явиться вже навесні.

  • Є певні технічні моменти, які ускладнюють роботу. Наприклад ці пластикові конструкції, якими обшиють металеві конструкції, можна встановлювати лише за температури 15-20 градусів вище нуля, відповідно “перезимує” площа поки лише з металевими опорами. Однак до Дня Європи, я сподіваюсь, і площа і пам’ятник буде повністю зроблений, – зазначив Сергій Моргунов.

   

З його слів, реконструкція пам’ятника відбувається досить складно, адже лише завод “Аналог” погодився взятися за цю справу, у той час як підприємство і без того завантажене замовленнями, зокрема іноземними. У зв’язку з цим терміни реконструкції значно посунулися.

Після завершення реконструкції літак та постамент виглядатимуть наступним чином:

     

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.