«Любов – дітям»: у Вінниці стартувала благодійна акція зі збору речей дітям-сиротам

17:25
Автор: Катерина Дядюк

Сьогодні, 16 жовтня, у Вінниці стартувала благодійна акція «Любов – дітям», метою якої є зібрати речі, іграшки, ігри та кошти для допомоги дітям-сиротам. Однак прийматимуть допомогу не тільки дітям, а й дорослим.

Акцію «Любов – дітям» організували на базі креативного простору «LEVEL80» Вінницької міськради, що по вулиці Магістратській, 80. Власне, туди вінничанам і пропонують зносити одяг, іграшки, канцелярію та інші речі, якими вдома вже не користуються, але які стануть у нагоді  дітям-сиротам (від 0 до 18 років) із Брацлавської школи-інтернату (Немирівський район).

Така благодійна акція триватиме всього два тижні – до 30 жовтня.

Крім того Оксана Алєксєєнко, адміністратор креативного простору «LEVEL80», зазначила, що крім школи-інтернату, у Брацлаві вони завітають ще й в будинок-інтернат, де проживають самотні люди від 18 до 90 років. В останньому, зокрема дуже просять памперси для дорослих, ліки та одяг.

Відтак, вінничан закликають не бути байдужими та пожертвувати на благодійність усе, що не шкода віддати.

Довідки за телефонами: (063) 200 77 94; (096) 682 86 80.

*Ніна Куляс, директорка Брацлавського НВК, пізніше зазначила, що заклад допомоги не потребує.

– Діти-сироти в Брацлаві забезпечені одягом, взуттям, іграшками та продуктами харчування, тому дуже велике прохання оголосити акцію для тих, хто її більше потребує, – написала Ніна Куляс у коментарі під дописом на сторінці Veжі у Фейсбук.

Відтак, організатори благодійної акції з креативного простору «LEVEL80» завезуть благодійну допомогу, не у Брацлавську, а в інші школи-інтернати у Вінницькій області. Як зазначила Оксана Алєксєєнко, усе залежатиме від кількості зібраних речей.

Читайте також: «Усиновлення – це любов назавжди»: Вінниця долучилася до всеукраїнської акції на підтримку дітей-сиріт. ФОТО 

Фото – зі сторінки Креативний простір “LEVEL 80” у Фейсбук
Головне фото – updatecase.com