Кризовий центр “Дім Мама” потребує допомоги у сплаті 38 тисяч гривень “податку на розкіш”

16:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Кризовий центр “Дім Мама”, який допомагає самотнім жінкам із дітьми, потребує допомоги у сплаті “податку на розкіш”. Йдеться про суму в понад 38 тисяч гривень. 

Ольга Череватова, власниця кризового центру,  повідомили на своїй сторінці у Фейсбук, що ця сума є непідйомною для них, то ж просить відгукнутися усіх небайдужих.

Друзі, я у повному розпачі… Дуже прошу Вашого розуміння та допомоги. Знову отримала податкову вимогу на оплату “податку на багатство” у сумі 38 363 грн 48 коп. Податок на багатство я сплачую кожного року після відкриття центру, адже площа центру складає 600 кв.м. і кожного року ця сума стає все більшою і більшою. Але про яку розкіш може йти мова взагалі? Головна мета центру – профілактика сирітства! Цю суму у розмірі майже 39000 грн ми б краще витратили на потреби центру (на ліки, харчі та інші потреби), зазначила Ольга Череватова. 

Вона також пояснила, що “Дім Мама” не можуть взяти на баланс сільської ради, через “деякі проблеми щодо стандартів”.

“Дім Мама” це моя мрія з дитинства! […] “Дім Мама” це будинок, який я придбала за власні кошти. “Дім Мама” це будинок, де проживаю не я зі своєю сім’єю… Це будинок, де прихисток знаходять родини, які опинились у складних життєвих обставинах без підтримки близьких та рідних людей. Погані житлові умови, втеча від чоловіка-тирана, відмова рідних від породіллі…. всі ці родини звертаються до нас за допомогою. […] Дуже прошу усіх небайдужих людей, яким також небайдужа доля цих родин, відгукнутися, – написала Ольга Череватова

Реквізити для грошової допомоги:
ПриватБанк 4731219612163315 Череватова Ольга – засновник центру “Дім Мама”.
Призначення платежу “На оплату податку”
Міжнародний благодійний фонд “Дім Мама”
Код ЄДРПУ 40479749
Банківські реквізити:
UA023808050000000026008520869 в АТ “Райффайзен Банк Аваль”, 380805

За 5 років існування центру у ньому проживало 245 дітей. Проживання, харчування та усе необхідне для родин там надається безплатно, а кошти, які жінки заробляють або отримують на дитину, не витрачаються. Все для того, щоб покинувши стіни центру родина могла вийняти чи придбати житло і розпочати нове життя.
_
Місце розташування: Вінницька область, Вінницький район, село Лука-Мелешківська, вул.Верхня Нагірна 38. Телефон: (093) 006 68 22.

Фото Ольги Череватової

Читайте також: Якщо вигнали з дому з дитиною: «Дім Мами» на Вінниччині рятує породіль від вулиці

Читайте також: Звичайні герої: як незнайомці з різних областей України допомогли жінці потрапити у “Дім Мама” на Вінниччині. ВІДЕО

Читайте також: На будівництво другого центру “Дім Мама” зібрали майже половину необхідної суми

Читайте також: Спочатку допоможи матері: як одна мама на Вінниччині рятує тих, кому немає куди йти

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.