На будівництво другого центру “Дім Мама” зібрали майже половину необхідної суми

9:52
Автор: Катерина Дядюк

Наприкінці липня власниця приватного кризового центру “Дім Мама”, що розташований у Вінницькому районі, повідомила про будівництво ще одного будинку для матерів та їхніх дітей. І станом на 22 серпня було зібрано майже половину – 84 тисячі 271 гривню.

На своїй сторінці у Фейсбук Ольга Череватова повідомила, що тепер “сума в 115 тисяч 729 гривень розділяє матусю та дитинку…… Крихіток, які після народження можуть потрапити до дитячого будинку”, адже загалом потрібно зібрати 200 тисяч гривень.

У свої 11 років я захворіла і у лікарні познайомилась з одним малесеньким хлопчиком (тоді йому було два тижні від народження). У нього не було ще ім’я, від нього відмовилась мама, він лежав у металевому страшному ліжечку і плакав. До нього рідко підходили медсестри, а я кожну годину прокрадалась до його кімнати у кінці коридора Так дивилась на нього годинами і не розуміла чому, чому його залишила мама…, – поділилася Ольга Череватова. – Я не знаю, як склалась його доля. Йому зараз 26 років. Я постійно усі ці роки про нього думаю. І відтоді, від дня мого першого з ним знайомства, зародилась моя дитяча мрія – щоб у нашій країні взагалі не було дитячих будинків. Я зрозуміла найголовніше: щоб врятувати дитину від дитячого будинку, потрібно допомогти матусі у тяжку хвилину її життя. За більше трьох років існування центру було врятовано більше 125 діток від дитячих будинків. Але наразі вільних місць не має. Кожного дня мій телефон розривається від дзвінків матусь та діток, які опинились у тяжкій життєвій ситуації без підтримки близьких та рідних людей і потребують термінової допомоги. Крім порад крізь сльози наразі допомогти їм не можу. Кожна історія дуже важка… Вислухати і відмовити дуже важко… Тому було прийнято рішення про будівництво нового центру “Дім Мама 2”.

 

Для будівництва нового (і цього разу одноповерхового) будинку, який врятує діток від дитячих будинків потрібно зібрати ще близько 115 тисяч гривень. 

Зазначимо також, що у центрі “Дім Мама” все необхідне для матерів та їхніх дітей: проживання, харчування, одяг, взуття, підгузники, засоби гігієни тощо – надається безкоштовно, а кошти, які вони отримують на дитину чи заробляють, не витрачаються. Як зазначила Ольга Череватова, все – для того, щоб жінки, покидаючи Центр, могли придбати чи винайняти житло і розпочати нове життя (проживати у закладі вони можуть лише до півтора року).

“Дім Мама” розташований у Вінницькому районі в селі Лука-Мелешківська, вулиця Верхня Нагірна, 38. Телефон гарячої лінії: (093) 006 68 22.

Якщо Ви бажаєте допомоги центру, ось реквізити:
ПриватБанк: 5168 7427 0187 5860 (Череватова Ольга)
Міжнародний благодійний фонд центру “Дім Мама” :
Банк отримувача АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ” м. Вінниця.
МФО:380805
Отримувач: БО”МБФ” Дім Мама” ”
Код ЄДРПО-40479749
Розрахунковий рахунок: 26008520869
Призначення платежу: На порятунок дiток вiд дитячих будинкiв.

За новинами, зокрема й збором коштів, можна стежити на сторінці Ольги Череватової у Фейсбук

Нагадаємо також, що у травні цього року, незадовго до третьої річниці з дня заснування, Ольга Череватова оголосила про закриття кризового центру через борги, оскільки вже не могла самотужки утримати заклад. Втім, завдяки підтримці небайдужих, вона змінила своє рішення, і центр досі продовжує допомагати самотнім матерям.

Фото зі сторінки Ольги Череватової у Фейсбук

Читайте також: Спочатку допоможи матері: як одна мама на Вінниччині рятує тих, кому немає куди йти

Читайте також: Власниця “Дому Мама” вирішила не закривати кризовий центр для матерів та їхніх дітей

Читайте також: Кризовий центр “Дім Мама” збирає кошти на будівництво другого будинку для матерів та їхніх дітей

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.