Гройсман пропонує уряду взяти за приклад Антикризову програму, розроблену у Вінниці. ВІДЕО

18:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Екс-міський голова Вінниці та колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує Уряду взяти за основу Антикризову програму “Вінничани важливі”, розроблену Вінницькою міською радою, як приклад для схожої урядової програми та для інших міст України.

Про це Гройсман заявив у своєму відеозверненні до уряду, опублікованому сьогодні на його фейсбук-сторінці.

Так, колишній очільник Кабміну констатує, що “за кілька місяців карантину Уряд не поклав на стіл чіткий план дій щодо підтримки людей та національної економіки. На відміну від інших європейських країн в Україні такого плану немає”.

Водночас Гройсман нагадав, що “наша команда у Вінниці нещодавно прийняла рішення про формування такої програми, яка може бути основою і прикладом для урядової програми і для програми інших міст і громад України”. У своєму зверненні екс-прем’єр уточнив, що така програма складається з трьох частин: охорона здоровя з огляду на можливу другу хвилю коронавірусу, соціальний захист (з огляду на втрату робочих місць мільйонами людей), а також питання захисту бізнесу в частині звільнення підприємців від низки податків за зборів у звязку з кризою. 

“Те ж саме потрібно зробити на рівні держави. Уряд має прийняти програму, підтримати людей. Це не просто вимога, це обов’язок Уряду в такий складний час”, – вважає Гройсман. Повністю відеозвернення можна подивитися нижче: 


Нагадаємо, що під час останньої сесії міської ради депутати підтримали ініціативу міського голови Сергія Моргунова щодо запровадження Програми антикризової підтримки громади. Серед іншого вона передбачає створення тримісячного запасу медикаментів та медичних засобів і засобів захисту, створення резерву лікарів, щомісячні доплати для соціально вразливих категорій населення та звільнення місцевих підприємців від багатьох податків та виплат. 

Детальніше про програму можна почитати за цим посиланням

Читайте також: У міськраді пояснили, як вінничанам отримати “антикризову” муніципальну доплату

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.