У міськраді пояснили, як вінничанам отримати “антикризову” муніципальну доплату

11:44
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

В рамках антикризової програми “Вінничани важливі” понад 14 тисяч жителів міста почнуть отримувати щомісячну муніципальну доплату. Сьогодні, 25 травня у міській раді роз’яснили, як будуть оформлятись виплати.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, з початку червня працівники департаменту соціальної політики міської ради розпочнуть зв’язуватись у телефонному режимі з людьми, яким передбачено доплату. Людям розкажуть, в який день та час їм потрібно прийти  до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання, щоб оформити допомогу.

Щомісячні муніципальні доплати, середній розмір яких становитиме 300 гривень, виплачуватимуть з липні та до кінця року.

Для оформлення допомоги  працівники департаменту соціальної політики міської ради розпочнуть зв’язуватись у телефонному режимі з людьми, яким передбачено доплату.

Муніципальну допомогу отримають:

– непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує 2 000 гривень;

– непрацюючі вінничани, які отримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;

– непрацюючі вінничани з інвалідністю з дитинства;

– люди, які доглядають за тяжкохворими дітьми.

По 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи «А».

За додатковими роз’ясненнями можна звертатись за номерами телефонів: 50-83-88 (ЦНАП «Вишенька»), 50-86-70 (ЦНАП «Замостя» та «Старе місто»).

Нагадаємо, в межах Програми антикризової підтримки громади у Вінниці планують створити тримісячний запас медикаментів, встановити муніципальні доплати незахищеним категоріям громадян, а також звільнити підприємців від низки платежів. Детальніше про програму можна дізнатись ТУТ.

Фото – 5 канал

Читайте також: Антикризова програма: у Вінниці презентували заходи підтримки громади у зв’язку з карантином. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.