“Chemical space”: у вінницькій школі №10 створили лабораторний майданчик

16:45
Автор: Ольга Каплун

Демонстраційно-лабораторний майданчик “Chemical space: вивчай, відкривай, досліджуй” з’явився у вінницькій школі №10. Тут учні зможуть проводити експерименти та закріплювати свої знання з хімії на практиці.

Як повідомила Вінницька міська рада, майданчик створили в рамках “Бюджету шкільних проєктів”. Завдяки цій ініціативі кабінет хімії оснастили сучасними лабораторними приладами.

Ідея створити такий майданчик виникла в учнів закладу, вони підготували проєкт та перемогли у конкурсі “Бюджет шкільних проєктів – 2021”.

На реалізацію цього проєкту з бюджету громади спрямували майже 300 тисяч гривень.

Таким чином, в кабінет хімії придбали нове обладнання: цифровий мікроскоп, лабораторний дистилятор, цифрову документ-камеру, лабораторні ваги, штативи, демонстраційний стіл, центрифугу, апарат Кіппа та інший необхідний інвентар для проведення дослідів та експериментів.

Участь у конкурсі “Бюджет шкільних проєктів” дає змогу реалізовувати цікаві учнівські ідеї. Наші діти вже не вперше долучаються до цього конкурсу. Приємно спостерігати за тим, як за допомогою таких ініціатив, діти розвивають та осучаснюють свій навчальний заклад. І втілюють креативні ідеї в реальність, – розповіла директорка школи №10 Світлана Куца.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

Читайте також: У Вінниці для дітей створюють майстерню 3D-друку та моделювання

Читайте також: У вінницькій школі №12 облаштували сучасний артпростір за 300 тисяч гривень. ВІДЕО

Читайте також: У Вінниці облаштували новий ігровий комплекс для занять спортом. ФОТО

Читайте також: У вінницькій школі встановили лазерний тир. ФОТО

Читайте також: Із зонами для прийому їжі та майстер-класів: у Вінниці в межах “Бюджету шкільних проєктів” облаштували їдальню школи №16. ФОТО

Читайте також: У Вінницькій громаді наступного року реалізують 23 проєкти “БГІ”. ПЕРЕЛІК ПРОЄКТІВ

Читайте також: Культурно-освітній простір, спортмайданчики та фітнес-зал: за які проєкти голосували вінничани в рамках БГІ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.