Більше трьох десятків громад на Вінниччині вже перейшли до української церкви

14:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Три десятки релігійних громад вже завершили перехід до Православної церкви України на Вінниччині, ще 20 – у процесі переходу. 

Про це повідомив секретар Вінницького єпархіального управління Православної церкви України протодиякон Владислав Демченко в коментарі “Українській правді”.

Як зазначив священослужитель, ще дві громади з УПЦ МП перейшли до ПЦУ цієї неділі, 20 січня: ідеться про села Пеньківка Літинського району та село Журавлівка Тульчинського району.

“Наразі у мене сидять представники ще трьох громад. Загалом на Вінниччині понад 30 громад майже завершили перехід до Православної церкви України ще 20 у процесі”, – зазначив Демченко.

Нагадаємо, що раніше до ПЦУ у Вінниці перейшли громади унікального бункерного храму, а також найбільшого та найстарішого храму на Вінниччині при медичній установі. Першим храмом в місті, який приєднався до ПЦУ, став Спасо-Преображенський кафедральний собор. 

Читайте також: “Проповіді будуть українською”: митрополит Симеон пояснив, як зміниться служба в церквах на Вінниччині. ВІДЕО