× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

До Православної церкви України приєдналася громада ще одного вінницького храму. ФОТО

14:30
Автор: Vежа

Як повідомляє прес-служба Вінницької єпархії Православної церкви України, до новоствореної української автокефальної помісної церкви приєдналася громада храму при психоневрологічному диспансері.

“23 грудня після Божественної літургії громада храму ікони Божої Матері «Всіх скорботних радості», що розташований у головному корпусі Вінницького обласного психоневрологічного диспансеру, разом зі своїм настоятелем протоієреєм Анатолієм Аксанюком висловила бажання приєднатися до Православної Церкви України. Рішення підтримали усі члени громади одноголосно”, – ідеться в повідомленні прес-служби.

 

Як повідомляє ПЦУ, “храм при психоневрологічному диспансері – найбільший на Вінниччині і найстаріший. Минулого року парафіяни урочисто відзначили його 120-річчя. У радянські часи храм був закритий і відновив свою діяльність у 1997 році. З того часу громада разом зі священиком надає духовну підтримку і соціальну допомогу хворим, які проходять лікування у диспансері і їхнім родичам”.

Нагадаємо, що до Православної церкви України приєднався головний православний храм Вінниці – Спасо-Преображенський кафедральний собор. За тим до УПЦ перейшли ще три парафії Вінницької області. 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.