-
31 Січня/ 10:46
Vinnytsia
Публікація31.01.1810:46
У Вороновиці створили кімнати “емоційного розвантаження” для пенсіонерів та людей з інвалідністю. ФОТО
Мешканці пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку у Вороновиці тепер мають змогу безкоштовно відвідувати кімнати емоційного розвантаження, кабінети масажних процедур та лікувальної фізкультури, а також «сольову» кімнату.
Минулого року за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, рішенням обласної Ради до Вінницького будинку-інтернат геріатричного профілю було приєднано Вороновицький психоневрологічний інтернат, а сам заклад перейменовано в Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку з філією у Вороновиці. Урочисте відкриття нових кабінетів у селищі Вороновиця відбулося вчора, 30 січня.
- Завдяки цьому покращилася не лише якість надання соціальних послух мешканцям установи, але й підвищилася ефективність використання фінансового ресурсу на розвиток та утримання даного закладу. Результати бачимо вже сьогодні: завдяки економії коштів у пансіонаті здійснено комплекс необхідних ремонтних робіт та придбано відповідне обладнання для розширення спектру реабілітаційних послуг, – повідомляють у Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації
Дякуємо!
Тепер редактори знають.