Публікації за датами

У Вінниці склали адмінпротокол на особу, яка викинула будівельні відходи на територію загального користування. 

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Муніципальну варту.

Йдеться, що під час обстеження території інспектори виявили факт організування викидання будівельних відходів на територію загального користування біля будинку №37 по вулиці Гонти.

Після проведеної перевірки, на особу, причетну до порушення, склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.

– Нагадуємо, що будівельні відходи підлягають вивезенню виключно у встановленому порядку та до спеціально визначених місць. Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді, – підкреслили у Муніципальній варті.

Фото – з фейсбук-сторінки Муніципальної варти

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.