У Вінниці мешканців просять повідомляти про випадки неналежної дезінфекції під’їздів

14:48
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці посилюють контроль за роботою управляючих компаній та ОСББ щодо обробки під’їздів будинків спецзасобами. Вінничан просять повідомляти владу про відсутність дезінфекції чи її неналежне виконання. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, контроль посилює Департамент житлового господарства міської ради.

У випадку, якщо мешканці міста мають підтверджену інформацію про те, що в під’їздах належним чином не здійснюється дезінфекція, департамент просить повідомляти про це за номером 59-52-19.

Міська рада нагадує, що управляючі компанії, які обслуговують 1 214 багатоповерхових будинків, розпочали дезінфікувати під’їзди на початку минулого тижня.

20 березня голови 300 будинків ОСББ безкоштовно отримали 5 100 спеціальних таблеток дезінфікуючого засобу «Санідез» для санітарної обробки будинків. В деяких багатоповерхівках мешканці самостійно взялись за санобробку.

Директор департаменту житлового господарства Роман Фурман зазначив, що інформація щодо обробки під’їздів у будинках, які обслуговують управляючі компанії, має бути відома уповноваженому по будинку.

– Саме він має бути першим, в кого мешканці запитують про обробку під’їздів. Якщо «уповноважений» підтверджує, що дезінфекція не проводилась, то я рекомендую мешканцям телефонувати в управлінську компанію, що обслуговує будинок, або до нашого департаменту за номером 59-52-19, – повідомив Фурман.

Очільник департаменту також зазначив, що прибирання в будинках, де створено ОСББ, та дезінфекція – це зона відповідальності безпосередньо голови ОСББ.

Він також додав, що незабаром роздачу дезінфікуючих таблеток представникам ОСББ буде продовжено. Про це голови ОСББ будуть повідомлені додатково. Зокрема планують роздати ще 2000 одиниць спецзасобу.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні оголосили карантин, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції. З 17 березня Україна повністю обмежила авіасполучення з іншими країнами. З 18 березня Уряд заборонив пасажирські перевезення в Україні на час карантину.

Верховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема ним передбачаються штрафи до 51 тисячі гривень і навіть позбавлення волі за порушення карантину.

Вінницька міська рада ухвалила рішення призупинити роботу всіх торгово-розважальних центрів, закладів громадського харчування та закладів масового скупчення людей з 17 березня.

Мерія Вінниці закликала вінничан утриматися від самостійних походів до лікарень та поліклінік, а натомість за необхідності викликати сімейного лікаря додому. У випадку, якщо сімейні лікарі або “швидка” відмовляються прибути додому – звертатися на “гарячу лінію” 1560.

Мерія також ухвалила рішення про надбавки медикам, а ще стало відомо про створення спецфонду для боротьби з вірусом, на Вінниччині створили спеціальну “гарячу лінію” з немедичних питань щодо коронавірусу.

20 березня, під час засідання відповідної комісії, на період карантину обмежили роботу ринків, проте дозволили роботу деяких магазинів та сервісів. Окрім того, ухвалили рішення на час карантину обмежити право пільговиків на безкоштовний проїзд у громадському транспорті в години-пік.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Читайте також: Дезінфекція раз на добу: в міськраді розповіли, як стежать за чистотою під’їздів під час карантину. ФОТО

Читайте також: Вінницький Центр планування сім’ї запровадив онлайн-консультування: перелік контактів

Читайте також: #Язалишаюсявдома: як працювати продуктивно та комфортно в домашніх умовах

Головне фото – Жмеринка.City

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.