У Вінниці дозволили роботу деяких магазинів та сервісів, але обмежили години роботи ринків

16:16
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Оновлено: 26 Березня 2020, в 19:48

У Вінниці під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення обмежити роботу міських продуктових ринків з 10:00 до 14:00.

Окрім того під час комісії дозволили роботу магазинам з продажу деяких товарів та сервісам з надання окремих послуг.

Так, під час засідання комісії Директор департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Ірина Копчук повідомила про числені звернення громадян, в яких вінничани просять міську раду дозволити роботу магазинам, які продають певні товари та надають специфічні послуги. Відтак комісії вирішила дозволити роботу для наступних продавців товарів та надавачів послуг:

 – Станціям технічного обслуговування автомобілів

 – Магазини мобільного зв’язку (крім тих, де також продається побутова техніка)

 – Магазини з продажу автозапчастин (з одночасним обслуговуванням одного клієнта, або з дистанційним обслуговуванням клієнта)

 – Магазинам ритуальних товарів

 – Зоомагазинам, ветеринарним аптекам та ветеринарним клінікам

 – Автомийки (за умови, що присутні на автомийці мають засоби захисту – маски та рукавички)

 – кіоскам «Преса»

 – Магазинам з продажу квітів – дозволити в режимі адресної доставки без доступу в магазин

 

Графік роботи ринків обмежується з 23 березня

Крім того, під час засідання комісії вирішили обмежити графік роботи вінницьких продуктових ринків. Так, з 23 березня ринки зможуть працювати з 10:00 до 14:00. Окрім того відтепер на ринках дозволяється продавати молочну продукцію виключно в заводській упаковці, а м’ясо  зберігати тільки під плівкою та за відповідного температурного режиму.

Окрім того на цьому ж засіданні ухвалили рішення на час карантину обмежити право пільговиків на безкоштовний проїзд у громадському транспорті в години-пік. Так, пільговики не зможуть безкоштовно пересуватися громадським транспортом до 10:00, а також з 17:00 до 21:00. Це обмеження також запроваджується з 23 березня і до завершення карантину.