Завтра у Вінниці вручатимуть призи переможцям другого етапу розіграшу акції “Вакцинуйся. Збережи життя”

10:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

30 вінничан, які стали переможцями другого етапу розіграшу в рамках акції “Вакцинуйся. Збережи життя”, отримають 15 телевізорів та 15 велосипедів. Вручення призів відбудеться завтра, 18 листопада. 

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Там зазначили, що ці призи розіграли серед 17 475 вакцинованих жителів громади, які долучились до акції. Визначення переможців відбувалось автоматично за допомогою електронного сервісу random.org. Система сформувала список 30 потенційних переможців, який конкурсна комісія затвердила після перевірки.

Зі списком переможців можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Члени конкурсної комісії перевірили дані учасників, чиї номери “випали” під час цього етапу розіграшу, на відповідність умовам акції. У жодного потенційного переможця невідповідностей щодо умов конкурсу не виявили. Всі 30 вакцинованих вінничан згідно зі списком, що сформувала система, отримають призи, розповів Максим Мартьянов, директор Департаменту економіки і інвестицій.

Другий розіграш призів акції “Вакцинуйся. Збережи життя” відбувся публічно 15 листопада:

Акція “Вакцинуйся. Збережи життя” стартувала 1 вересня. Участь у ній можуть взяти люди, які зареєстровані на території ВМТГ та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації. Фінальний етап розіграшу відбудеться 17 грудня, тоді розіграють 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla. Щоб зареєструватись в акції, необхідно перейти за ЦИМ посиланням.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці нагородили переможців першого розіграшу акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Зеленський: в Україні щепленим двома дозами вакцини даватимуть по тисячі гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.