У Вінниці нагородили переможців першого розіграшу акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:23
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 22 жовтня, Вінницька міська рада нагородила призами 30 переможців, які брали участь в акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. Серед містян, які вакцинувалися, розіграли 15 телевізорів та 15 велосипедів. Визначили переможців ще 19 жовтня за допомогою електронного сервісу random.org.

Нагородження відбулось сьогодні близько 11-ї години перед будівлею міськради, на Майдані Незалежності. Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав всіх переможців та подякував містянам за те, що вони є достатньо відповідальними як до свого здоров’я, так і до здоров’я інших:

“Ви самі перші, хто відповідально поставився до свого здоров’я своїх близьких і в цілому до здоров’я територіальної громади. Якщо говорити про ситуацію, яка пов’язана з “COVID-19” взагалі в Україні, то вже п’ять регіонів в червоній зоні. І нам дуже не хочеться, щоб Вінниця була в червоній зоні і був повний “локдаун”, коли нічого не працює, коли транспорт не ходить і коли фактично люди навіть не можуть заробити собі на хліб”, – сказав Моргунов.

Також мер додав, що за рахунок міського бюджету “ковідні” хворі повністю забезпечуються киснем та ліками, які передбачені в національному протоколі. Наостанок, Сергій Моргунов закликав містян вакцинуватись, зазначивши, що наразі вже 91 тисяча людей дорослого населення міста Вінниці вакцинована. “Це – не межа і нам необхідно далі працювати в цьому напрямку” – додав мер.

За словами міського голови, перший етап розіграшу, як і наступні, проходить прозоро та відкрито в прямому ефірі. Всі податки які пов’язані з цими подарунками, міський бюджет бере на себе.

Вінничани, яким пощастило виграти призи розповідають, що навіть не вірили, що саме вони з поміж 10646 учасників виграють велосипед чи телевізор.

 

 

 

Валентина Дидяк, яка виграла велосипед, розповіла, що торік в її молодшого сина вкрали велосипед, а вже в цьому – вона виграла новий:

Про цю акцію я дізналась на сайті міської ради. В мене на роботі практично всі вакциновані, та багато людей взяли участь в акції. Я абсолютно не очікувала, я навіть не дивилась цей розіграш, проте мені зателефонували з роботи і сказали, що ти виграла. Я навіть не могла повірити спочатку і думала, оскільки я нічого в житті ніколи не вигравала і це вперше я щось виграла. В минулому році в мого сина вкрали велосипед, і тепер ми отримали новий, гарний велосипед. Велосипедом будуть користуватись сини.

Світлана Маринюк, яка забирала велосипед замість своєї мами Тетяни Вестлунд, розповіла, що про акцію дізналась через інтернет:

Про цю акцію я дізналась з інтернет-ЗМІ. Я зареєструвала себе і свою маму, проте пощастило їй. Про цю акцію я не забула, але так мало вірила, що саме нам пощастить виграти.  Я пропустила момент онлайн-розіграшу, проте мені насамперед написали друзі, що побачили прізвище моєї мами, а потім мені вже зателефонували.

Під кінець “Vежа” поспілкувалась з чоловіком, який виграв велосипед для своїх дітей, проте дуже хотів автомобіль. Валентин Кудря зареєструвався буквально десять днів тому і навіть не вірив, що може щось виграти:

Я дізнався про акцію з засобів масової інформації. І вирішив зареєструватись, раптом щось виграю. Зареєстрував себе і дружину, але виграв саме я. Я ніколи не звертаю уваги на акції та ніколи не вигравав і не вірив. Я вважав, що виграють ті, кому потрібно. Я витратив буквально 3-4 хвилини, зареєструвався і потім мені вже зателефонували. Мені зателефонували знайомі, і сказали, що я виграв, проте я не повірив, подумав що мене розігрують, чесно. А потім вже зателефонували з Міської ради, перевірили, що я дійсно вакцинований. Актуально було виграти автомобіль, – посміхаючись каже чоловік та додає, – Діти вже протестували велосипед та він їм сподобався.

 

 

 

Список переможців першого етапу розіграшу

Виграли телевізори:

1.Татарінов Іван Миколайович (№6458)

2. Рудик Юрій Вікторович (№8179)

3. Бельцар Олена Григорівна (№6135)

4. Мельник Олена Миколаївна (№3791)

5. Купреішвілі Марина Михайлівна (№8752)

6. Крамаренко Анна Михайлівна (№10172)

7. Миколайчук Дмитро Григорович (№3978)

8. Короткова  Тетяна  Борисівна (№7102)

9. Постернак  Олександр  Вікторович  (№4996)

10. Лудан  Володимир  Антонович (№1669)

11. Сич Валерій Євгенович (№5228)

12. Ревера Віктор Кононович (№1475)

13. Панасюк Володимир Васильович (№8422)

14. Козачок  Віктор  Володимирович (№4597)

15. Басюк Баян Шапагатівна (№8201)

 

Виграли велосипеди:

16. Рубель Зоя Анатоліївна (№5211)

17. Моргунов Василь Петрович (№1915)

18. Сметана Юрій Мирославович (№5379)

19. Усатюк Юрій Олександрович (№849)

20. Кудря Валентин  Валентинович (№9472)

21. Онипа Людмила Анатоліївна (№2912)

22. Лига Роман Григорович (№1092)

23. Дидяк Валентина Василівна (№2165)

24. Трачук Олена Федорівна (№6847)

25. Швейнова Тетяна Вікторівна (№8185)

26. Шнайдер Максим Валерійович (№7574)

27. Пастухов  Артем Юрійович (№7489)

28. Суприган Іван Сергійович (№534)

29. Мельник Тетяна Іванівна (№4701)

30. Вестлунд Тетяна Степанівна (№5201)

Нагадаємо, що реєстрація учасників почалась 1 вересня і завершилась для першого розіграшу 17 жовтня.

Наступний розіграш призів відбудеться 15 листопада, де також розіграють 15 телевізорів та 15 велосипедів. А останній, фінальний розіграш відбудеться 17 грудня, де розіграють 20 телевізорів, та велосипедів та автомобіль Toyota Corolla.

У містян, які пройшли повний курс вакцинації ще є можливість взяти участь у другому та третьому розіграші призів. Для цього потрібно зареєструватись за ЦИМ посиланням.

Фото Зорини Гаджук

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.