Засідання уряду: карантин продовжать до 22 травня і послаблять з 11 травня. ВІДЕО

13:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Карантин в Україні буде продовжений до 22 травня, проте уряд планує запровадити певні пом’якшення з 11 травня. 

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні, 4 травня, на позачерговому засіданні Уряду щодо послаблення карантину. Як зазначав раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль, це питання “вирішили розглянути саме сьогодні, щоби бізнес за цей тиждень зміг підготувати всі необхідні умови для безпечної роботи”.

“Карантин буде продовжений до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі, як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас”, — заявив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що раніше Уряд продовжив карантин в Україні саме до 11 травня, а також оприлюднив поетапний план виходу з нього.

 

Серед іншого, з 11 травня в Україні планують відкрити парки, сквери та зони відпочинку, об’єкти індустрії краси та частину магазинів, які розташовані в окремих приміщеннях.

Також під час засідання уряду очільник Кабміну повідомив, що з 11 травня планують дозволити роботу закладів громадського харчування на виніс, літніх майданчиків, які розташовані під відкритим небом. Також планують дозволити оптову і роздрібну торгівля непродовольчими товарами, закладам побутового обслуговування, стоматологам, аудиторам, адвокатам, нотаріусам, сервісам побутової техніки.

Крім того планують відновити роботу музеїв, бібліотек, дозволити тренування в командних видах спорту для професійних команд.

Повний перелік і точні умови мають бути оприлюднені у відповідній постанові Кабінету міністрів, яку мають опублікувати сьогодні. 

Раніше уряд оприлюднював приблизний поетапний план виходу з карантину:

Графіка – t.me/PM_Shmigal

 

Крім цього Уряд погодив ініціативу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо відновлення в Україні планових операцій та госпіталізацій. В “Урядовому порталі” повідомили, що відповідні зміни будуть внесені до постанови про карантин для того, щоб знизити рівень ризику загрози життю пацієнтів, які потребують планових операцій. Про це Міністр повідомив на щоденному брифінгу МОЗ.

Як ви знаєте, на час карантину в нашій країні були скасовані планові операції, в тому числі, госпіталізація пацієнтів. Зараз у нас уже є необхідність проведення планових операцій. Це будуть операції за життєвими показниками, які знизять ризик загрози життю пацієнтів, — наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, щоб унеможливити випадки зараження медичних працівників під час планових операцій, всім пацієнтам в обов’язковому порядку робитимуть ПЛР-тестування на коронавірус.

Фото – befitbrno.cz

Читайте також: “Не можемо зафіксувати зниження захворюваності”: Скальський повідомив про більшу кількість нових випадків COVID-19 на Вінниччині

Читайте також: КМІС: до продовження карантину готові 79% українців

Читайте також: Офіційно: 30 квітня у Вінниці відновлять роботу продуктові ринки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.