Уряд продовжив карантин до 11 травня

13:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Уряд продовжує карантин до 11 травня. Про це стало відомо сьогодні, 22 квітня з прямої трансляції засідання уряду. 

Окрім того про ухвалене рішення повідомив також прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

 – Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня, оскільки за розрахунками академії наук, пік ми очікуємо між 3 і 8 травня.

У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину. План складається з 5 етапів. Є стартова точка реалізації цього плану, ми її умовно можемо назвати день “К”, або день “кінця карантину.

Цей день або початок реалізації нашого плану ми можемо запустити за умови сприятливої епідеміологічної ситуації. За нашими прогнозами, цей день мав би настати 11 травня”. – зазначив голова уряду.

Основні умови настання першого дня виходу з карантину – це, як мінімум, протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання мав би не змінюватися, мав би коливатися в межах плюс-мінус 5%.

Друга умова. Лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менше ніж на 50%. Зараз наші лікарні заповнені хворими на 10%, це означає, що ми сьогодні йдемо помірним сценарієм, коли медицина може приймати хворих на коронавірус.

Після цього йдемо по дорожній карті виходу з карантину і реалізовуємо наступні 4 етапи. Вони також є, прописані, ми їх повідомимо розкажемо за яких умов буде наставати кожен з цих етапів”, – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, що станом на 22 квітня на Вінниччині зареєстровано 349 випадків коронавірусної хвороби. 30 людей вже одужали, троє померли.