Офіційно: 30 квітня у Вінниці відновлять роботу продуктові ринки

15:25
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Агропродовольчі ринки Вінниці відновлять роботу з 30 квітня. ​Відповідне рішення сьогодні, 28 квітня, прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14.

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що перед поновленням роботи цих ринків працівники ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області мають провести обстеження агропродовольчих ринків різних форм власності на предмет дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та усунення виявлених раніше порушень. По кожному ринку мають скласти відповідні акти та видати відповідний наказ.

Тож, з 30 квітня поточного року у Вінниці дозволено відновити роботу агропродовольчих ринків та роздрібної торгівлі продовольчими товарами з лотків на ринках різних форм власності відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14, актів та наказу Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що працюватимуть ринки у робочі дні з 10:00 до 14:00. У вихідні та святкові – з 10:00 до 16:00.

Зазначимо, що за повідомленням МОЗ на найближчому засіданні Уряду буде розглянуто питання поновлення роботи продовольчих ринків. Як заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, це стане серйозним кроком до послаблення карантину. Втім, ринки функціонуватимуть лише за умови дотримання низки вимог.

Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: “Чимдалі, тим невдоволення зростатиме”: до чого готуються фермери Вінниччини через закриті ринки

Читайте також: Мер Вінниці анонсує відкриття роботи міських продуктових ринків вже з 30 квітня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.